Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Brak snu po porodzie

Widok mieszany

Senior Member Awatar Sheeebax
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-02 zobacz kalendarz

Unhappy Brak snu po porodzie

Dziewczyny jak Wy sobie radzicie z brakiem snu...? Ja juz zaczynam powoli rozum tracic, moj synek spi bardzo malo w nocy, dzis obudzil sie o 2 a usnal o 5, po to zeby znowu wstac o 7....w ciagu dnia krotkie drzemki, usypiamy go godzinami a on spi 15 min...i sie budzi bo mu baczki przeszkadzaja albo kupka nie chce wyjsc. Jest zdrowiutki, ja teraz diete zmieniam moze cos pomoze. Ale psychicznie mi ciezko bo jestem padnieta i wszystkie gnaty mnie bola, nie mam jak odpoczac, maly czesto je. Wiem, ze nie jestem wyjatkiem, ale musze sie wyzalic Chcialabym przespac choc 5 godz co drugi dzien Podobno to ma sie wszystko unormowac, ale jak to dlugo bedzie trwalo? Jakos na razie sie na to nie zanosi...predzej padne na twarz i nie wstane...

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    A mąż/partner nie może się kiedyś zająć dzieckiem ,żebyś mogła odespać?

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Maly wytrzyma beze mnie poki co gora pol godz
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    A mąż/partner nie może się kiedyś zająć dzieckiem ,żebyś mogła odespać?

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Sheeebax Zobacz posta
    Maly wytrzyma beze mnie poki co gora pol godz
    Dziewczyno, tak nie można! Musisz to szybko zmienić, bo rzeczywiście padniesz i nie wstaniesz, jak napisałaś.
    Ojciec od początku powinien też zajmować się dzieckiem. Matka musi mieć czas na sen i odpoczynek, bo w przeciwnym razie nawet laktacja może się skończyć. Powinniście w nocy oboje zajmować się małym - na zmianę mieć przy nim dyżury -tata może przecież karmić odciągniętym mlekiem. Im szybciej tak będzie, tym lepiej dla Ciebie.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Dziewczyno, tak nie można! Musisz to szybko zmienić, bo rzeczywiście padniesz i nie wstaniesz, jak napisałaś.
    Ojciec od początku powinien też zajmować się dzieckiem. Matka musi mieć czas na sen i odpoczynek, bo w przeciwnym razie nawet laktacja może się skończyć. Powinniście w nocy oboje zajmować się małym - na zmianę mieć przy nim dyżury -tata może przecież karmić odciągniętym mlekiem. Im szybciej tak będzie, tym lepiej dla Ciebie.
    U nas nocne dyżury polegały na tym, że ja karmiłam, a tatuś wstawał przewijać. Miałam tą przewagę, że do karmienia nie musiałam ruszać się z łóżka :P No chyba, że młodego wzięło jakieś wzdęcie, to wtedy nosiliśmy na zmianę...

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Tato bardzo pomaga, robi wszystko w domu i malym tez sie opiekuje mam naprawde super faceta a z tym spaniem to juz sie na szczescie unormowalo, maly spi od ok 21 do 10 rano z 3-4 pobudkami na kuppke i jedzenia, co prawda ok 5 rano biore go do lozka bo przy mnie oczywiscie mu sie spi najlepiej w nocy sie naje i spi dalej. Ale w dzien spi tylko 2-3 razy po ok 20-30 min. Ale przynajmniej czasem mam wieczor dla siebie zeby cos obejrzec poczekamy jak to bedzie przy zabkach.

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    Sheeebax, a może jednak rozejrzysz się za chustą? Mnie pomagała na dziennie "niespanie" młodego i na kolki pośrednio również - brzuszek się masował. Czasami nawet jak wieczorem miał atak i nic nie pomagało, w piżamie będąc zawiązywałam młodego w chustę i po 3 minutach już spał... Nie mówię, że chusta to złoty środek na wszelkie dolegliwości, ale mi życie bardzo ułatwiała...

8. BabyApp
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Wyleciala mi z glowy ta chustajak mowie trace rozum czasami....
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Sheeebax, a może jednak rozejrzysz się za chustą? Mnie pomagała na dziennie "niespanie" młodego i na kolki pośrednio również - brzuszek się masował. Czasami nawet jak wieczorem miał atak i nic nie pomagało, w piżamie będąc zawiązywałam młodego w chustę i po 3 minutach już spał... Nie mówię, że chusta to złoty środek na wszelkie dolegliwości, ale mi życie bardzo ułatwiała...

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010

Jeśli szkoda Ci kasy na nową, poszukaj na aukcjach internetowych używanych. Na pewno coś znajdziesz

Senior Member Awatar Sandrii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Sheeebax Zobacz posta
    Dziewczyny jak Wy sobie radzicie z brakiem snu...? Ja juz zaczynam powoli rozum tracic, moj synek spi bardzo malo w nocy, dzis obudzil sie o 2 a usnal o 5, po to zeby znowu wstac o 7....w ciagu dnia krotkie drzemki, usypiamy go godzinami a on spi 15 min...i sie budzi bo mu baczki przeszkadzaja albo kupka nie chce wyjsc. Jest zdrowiutki, ja teraz diete zmieniam moze cos pomoze. Ale psychicznie mi ciezko bo jestem padnieta i wszystkie gnaty mnie bola, nie mam jak odpoczac, maly czesto je. Wiem, ze nie jestem wyjatkiem, ale musze sie wyzalic Chcialabym przespac choc 5 godz co drugi dzien Podobno to ma sie wszystko unormowac, ale jak to dlugo bedzie trwalo? Jakos na razie sie na to nie zanosi...predzej padne na twarz i nie wstane...
    Hej dasz rade
    Moj ssal piers co 3 godz, wisialo mu czy to dzien czy noc do 3 m.z od tego czasu spi od ok 20 do ok 6 dostaje butle i dosypia do 7-9- zalezy jak mu sie chce. Ale pamietam te pierwsze mies padalam tam gdzie stalam razem z nim Nie wiem jak dalam rade nie dosc ze po cc to jeszcze sama w domu od 6 do 16 ale udalo sie
    Zycze wytrawalosci

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów