Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Brak snu po porodzie

Senior Member Awatar Sheeebax
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-02 zobacz kalendarz

Unhappy Brak snu po porodzie

Dziewczyny jak Wy sobie radzicie z brakiem snu...? Ja juz zaczynam powoli rozum tracic, moj synek spi bardzo malo w nocy, dzis obudzil sie o 2 a usnal o 5, po to zeby znowu wstac o 7....w ciagu dnia krotkie drzemki, usypiamy go godzinami a on spi 15 min...i sie budzi bo mu baczki przeszkadzaja albo kupka nie chce wyjsc. Jest zdrowiutki, ja teraz diete zmieniam moze cos pomoze. Ale psychicznie mi ciezko bo jestem padnieta i wszystkie gnaty mnie bola, nie mam jak odpoczac, maly czesto je. Wiem, ze nie jestem wyjatkiem, ale musze sie wyzalic Chcialabym przespac choc 5 godz co drugi dzien Podobno to ma sie wszystko unormowac, ale jak to dlugo bedzie trwalo? Jakos na razie sie na to nie zanosi...predzej padne na twarz i nie wstane...

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    A mąż/partner nie może się kiedyś zająć dzieckiem ,żebyś mogła odespać?

Senior Member Awatar Sandrii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Sheeebax Zobacz posta
    Dziewczyny jak Wy sobie radzicie z brakiem snu...? Ja juz zaczynam powoli rozum tracic, moj synek spi bardzo malo w nocy, dzis obudzil sie o 2 a usnal o 5, po to zeby znowu wstac o 7....w ciagu dnia krotkie drzemki, usypiamy go godzinami a on spi 15 min...i sie budzi bo mu baczki przeszkadzaja albo kupka nie chce wyjsc. Jest zdrowiutki, ja teraz diete zmieniam moze cos pomoze. Ale psychicznie mi ciezko bo jestem padnieta i wszystkie gnaty mnie bola, nie mam jak odpoczac, maly czesto je. Wiem, ze nie jestem wyjatkiem, ale musze sie wyzalic Chcialabym przespac choc 5 godz co drugi dzien Podobno to ma sie wszystko unormowac, ale jak to dlugo bedzie trwalo? Jakos na razie sie na to nie zanosi...predzej padne na twarz i nie wstane...
    Hej dasz rade
    Moj ssal piers co 3 godz, wisialo mu czy to dzien czy noc do 3 m.z od tego czasu spi od ok 20 do ok 6 dostaje butle i dosypia do 7-9- zalezy jak mu sie chce. Ale pamietam te pierwsze mies padalam tam gdzie stalam razem z nim Nie wiem jak dalam rade nie dosc ze po cc to jeszcze sama w domu od 6 do 16 ale udalo sie
    Zycze wytrawalosci

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Dokładnie, Sheebax. Uwierz mi, organizm się przyzwyczaja do mniejszej ilości godzin snu i na dodatek snu z przerwami... Mój synuś dość długi czas był kładziony po 19-tej, a usypianie trwało czasami do następnego karmienia, tj. do 22 - 22.30. Potem budził się jeszcze na karmienie ok. 2-3 w nocy i ok.6.30. I za każdym razem była kupa, więc jeszcze dochodziło przewijanie. Po czym po karmieniu jeszcze dostawał wzdęcia, trzeba było nosić, bo wył. I jakoś przetrwałam.
    Najśmieszniejsze jest to, że wszędzie czytałam, żeby wykorzystać czas, kiedy maluszek śpi, również na swoją drzemkę. Nigdy mi się to nie udało. Raz spróbowałam, ale mogłam spać tylko w naszej sypialni, gdzie również stało łóżeczko i on wydawał (jako noworodek jeszcze) takie odgłosy, że w ogóle nie mogłam zasnąć...

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    U mnie jest dokladnie tak samo jak u Ciebiekropka w kropke Wczoraj dalismy malemu wode koperkowa, troche jest jakby lepiej, ale ostanie pare dni to juz myslalam ze sie zalamie...

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Maly wytrzyma beze mnie poki co gora pol godz
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    A mąż/partner nie może się kiedyś zająć dzieckiem ,żebyś mogła odespać?

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Moja córka tak do połowy drugiego miesiąca miała różne fazy, raz jakby kolka, raz cudowne dziecko.. W nocy oczywiście się budziła. Potem jej się unormowało i oprócz kilku sporadycznych przypadków to jest ok. Przesypia noc, czasem coś kwęknie, to pędzę do niej. Ale wystarczy ją smernąć w buzię i od razu śpi.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    U mnie to było tak że w dzień spania nie było więc długie spacery w wózku i tylko wtedy zasypiała i chociaż mogłam myśli pozbierać , a w nocy to teraz jest gorzej niż wtedy , ja do trzeciego miesiąca w nocy po pierwszym przebudzeniu zabierałam córkę do naszego łóżka i tam ją karmiłam po czym zasypiała przy cycu i do rana spała razem z nami , też nie było łatwo bo strasznie ulewała nawet jak się jej odbiło więc nieraz musiałam ją przebierać w nocy , mineło już tyle miesięcy a ja ani razu jeszcze nie spałam w dzień chociaż nie raz miałam ochotę , jedyna dobra rada kładź się wcześniej spać , to pomaga , ja zawsze byłam nocnym markiem a teraz staram się systematycznie chodzić spać

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Coz pozostaje tylko rzeczywiscie przetrwac....tylko nie wiem jak...ostatnia noc to tragedia, od 1 w nocy wzdecia i gazy, biedak sie tak meczy a ja z nim. Pobudka co godz, a dzis caly dzien marudzenie i placz a ja sama w domu do 20...

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Sheeebax łączę się z Tobą w bólu. U mnie chłopcy jedzą co 2 godziny. Jak nie jedzą to od jakiegoś czasu marudzą, bo bączki, bo kupka, bo łóżeczka im sie niepodobaja - u mamy lepiej sie spi - a jak ich przekładam to płacz jest. A jeszcze się rozregulowali i budzą se na karmienie na zmiane (maja godzine przesuniecia). W dzien jeszcze to znoszę, za to w nocy płakać mi sie już chce.
    Tez mam nadzieję, ze od 3 m-c sie to unormuje. Nie możemy się tak do reszty załamywać
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów