Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81

Brak snu po porodzie

Senior Member Awatar Sheeebax
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-02 zobacz kalendarz
    Jezu podziwiam wszystkie mamy blizniakow...nie mowiac juz o wiekszej gromadce A ja sie nad soba uzalam KarolaK szacunek dla Ciebie i wszystkich multimam Ja tez czekam na te magiczne 3 miesiace- zostal jeszcze miesiac. Ale cos mi sie nie chce wierzyc ze to wszystko znika jak za dotknieciem czarodziejskiej rozczki. Trzeba sie trzymac dzielnie, ale czasem ciezko, dzis pol dnia przeplakalam razem z Kubusiem, ktory w koncu usnal i spi od godziny Mi sie juz spac odechcialo z tego wszystkiego. Czasem jestem tak zmeczona ze nie umiem sie wylaczyc i wyluzowac, leze w lozku jak kloda i za nic nie moge usnac...
    Cytat Zamieszczone przez KarolaK Zobacz posta
    Sheeebax łączę się z Tobą w bólu. U mnie chłopcy jedzą co 2 godziny. Jak nie jedzą to od jakiegoś czasu marudzą, bo bączki, bo kupka, bo łóżeczka im sie niepodobaja - u mamy lepiej sie spi - a jak ich przekładam to płacz jest. A jeszcze się rozregulowali i budzą se na karmienie na zmiane (maja godzine przesuniecia). W dzien jeszcze to znoszę, za to w nocy płakać mi sie już chce.
    Tez mam nadzieję, ze od 3 m-c sie to unormuje. Nie możemy się tak do reszty załamywać

2. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Sheeebax, a może jednak rozejrzysz się za chustą? Mnie pomagała na dziennie "niespanie" młodego i na kolki pośrednio również - brzuszek się masował. Czasami nawet jak wieczorem miał atak i nic nie pomagało, w piżamie będąc zawiązywałam młodego w chustę i po 3 minutach już spał... Nie mówię, że chusta to złoty środek na wszelkie dolegliwości, ale mi życie bardzo ułatwiała...

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Wyleciala mi z glowy ta chustajak mowie trace rozum czasami....
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Sheeebax, a może jednak rozejrzysz się za chustą? Mnie pomagała na dziennie "niespanie" młodego i na kolki pośrednio również - brzuszek się masował. Czasami nawet jak wieczorem miał atak i nic nie pomagało, w piżamie będąc zawiązywałam młodego w chustę i po 3 minutach już spał... Nie mówię, że chusta to złoty środek na wszelkie dolegliwości, ale mi życie bardzo ułatwiała...

Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010

Jeśli szkoda Ci kasy na nową, poszukaj na aukcjach internetowych używanych. Na pewno coś znajdziesz

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Sheeebax jeśli mały ma wzdęcia i się męczy to podaj mu coś to i sobie i jemu ulżysz ja od początku podawałm małej espumisan jak mi się coś nie podobało

Senior Member Awatar Lucky
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    13.11.2011r. i 13.11.2013 <3
    Data
    13.11.2011/17.11.2011 13.11.2013/13.11.2013
    Ja też nie daję ostatnio rady... :/
    Moje dziecko przesypiało pięnie noce, a od jakiegoś półtora tyg. masakra!
    Wstaje o 4 lub 5, a w nocy budzi się co godzinę i nie może zasnąć
    Fizycznie jestem złachana, ale psychicznie też padam- mimo tego, że mąż pomaga

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Sheeebax Zobacz posta
    Maly wytrzyma beze mnie poki co gora pol godz
    Dziewczyno, tak nie można! Musisz to szybko zmienić, bo rzeczywiście padniesz i nie wstaniesz, jak napisałaś.
    Ojciec od początku powinien też zajmować się dzieckiem. Matka musi mieć czas na sen i odpoczynek, bo w przeciwnym razie nawet laktacja może się skończyć. Powinniście w nocy oboje zajmować się małym - na zmianę mieć przy nim dyżury -tata może przecież karmić odciągniętym mlekiem. Im szybciej tak będzie, tym lepiej dla Ciebie.

9. BabyApp
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Dziewczyno, tak nie można! Musisz to szybko zmienić, bo rzeczywiście padniesz i nie wstaniesz, jak napisałaś.
    Ojciec od początku powinien też zajmować się dzieckiem. Matka musi mieć czas na sen i odpoczynek, bo w przeciwnym razie nawet laktacja może się skończyć. Powinniście w nocy oboje zajmować się małym - na zmianę mieć przy nim dyżury -tata może przecież karmić odciągniętym mlekiem. Im szybciej tak będzie, tym lepiej dla Ciebie.
    U nas nocne dyżury polegały na tym, że ja karmiłam, a tatuś wstawał przewijać. Miałam tą przewagę, że do karmienia nie musiałam ruszać się z łóżka :P No chyba, że młodego wzięło jakieś wzdęcie, to wtedy nosiliśmy na zmianę...

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Tato bardzo pomaga, robi wszystko w domu i malym tez sie opiekuje mam naprawde super faceta a z tym spaniem to juz sie na szczescie unormowalo, maly spi od ok 21 do 10 rano z 3-4 pobudkami na kuppke i jedzenia, co prawda ok 5 rano biore go do lozka bo przy mnie oczywiscie mu sie spi najlepiej w nocy sie naje i spi dalej. Ale w dzien spi tylko 2-3 razy po ok 20-30 min. Ale przynajmniej czasem mam wieczor dla siebie zeby cos obejrzec poczekamy jak to bedzie przy zabkach.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    ząbkowanie nie musi oznaczać kłopotów ze spaniem. Zwykle dolegliwości dają o sobie znać w dzień. Bądź dobrej myśli.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów