Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Pediatra Warszawa - złota lista

Dobrą szeroką ofertę ma City Clinic na Popularnej, ja bym ich podpowiadała. Leczę się tam już od paru miesięcy i jak na razie nie narzekam. W jednym miejscu można skorzystać z pełnej typowo rodzinnej opieki – mają pediatrów, ginekologię, alergologię z zapleczem, robią badania, czy drobniejsze zabiegi.

2. BabyApp
    My chodzimy do pediatry w Lux Medzie i dzieci są otoczone naprawdę profesjonalną opieką. Co fajne jako mama mam dostęp do Portalu Pacjenta i mogę umawiać siebie jak i pociechy online, bez kręcenia się i czekania w kolejkach, bo umawiamy kiedy nam pasuje.

Member
    lidka22

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-08 zobacz kalendarz
    Nasze dzieci są na stałe zapisane do przychodni POZ i tam chodzimy na wszelkiego typu bilanse lub kontrole. Gdy dzieje się coś nagle ( choroba czy silna infekcja w weekend czy święta ) to z reguły korzystamy z pomocy pediatry dostępnego na https://lekarzobok.pl/. Lekarze dojeżdżają do pacjenta w godzinę, są dostępni pod telefonem także w dni wolne od pracy. Wizyta trwa wystarczająco długo by móc postawić rzetelną diagnozę. W razie potrzeby bez problemu wstawiają recepty czy zwolnienia lekarskie ( poza pediatrami mają też internistów a nawet kardiologów ).

A ja polecam udać się do przychodni Wilmed na Wilanowie. Przyjmuje tam dr Anna Cichoń - przemiła kobieta, dzieci ją uwielbiają Mam do niej zaufanie.

Member
    majeczka29

Jeśli szukacie dobrej przychodni pediatrycznej, do której mozna byłoby zapisać się z dzieckiem to polcam centrum medyczne Enel med:
    https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/...i-partnerskie/

W całej Warszawie mają kilka swoich placówek ( w tym w pełni wyposazony prywatny szpital). Pracuej tam bardzo wielu specjalistów.Oraz co najwazniejsze można dostać sie z dzieckiem do lekarza nawet tego samego dnia (co jest praktycznie niemozliwe jeśli chcecie wybrać się na narodowy fundusz zdrowia).

Warto jest również poczytać sobie o pakietach medycznych jakie oferują ( za płacenie miesięcznie pewnej sumy macie wizyty w gratisie)

Member
    białaczekolada

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-08 zobacz kalendarz
    Z moimi dzieciakami jeżdżę do Radzymina do CM Panoramy, korzystamy tam z POZ, to nasza trzecia przychodnia w sumie i myślę, że zostaniemy na dłużej. Polecam dr Ewę Albrecht, pediatra neonatolog, wspaniały lekarz i przemiła serdeczna osoba, moje maluchy ją uwielbiają. Bada dokładnie, jak tylko coś ją zaniepokoi kieruje na badania, jestem bardzo zadowolona z jej opieki i zaangażowania. A zmieniłam przychodnię na tą głównie ze względu na brak problemu z dostaniem się do lekarza tego samego dnia, nawet do 20 można czasami pojechać i nigdy mi nie odmówiono przyjęcia. Wszystko na NFZ oczywiście.

pediatra

Ja z synem chodzę do Centrum Medycznego doktorA. Tam przyjmuje doktor Dominika Pomorska, z której oboje jesteśmy zadowoleni. Bardzo sympatyczna i dzieci się jej nie boją Polecam, nawet zostawię Wam link do strony internetowej tego Centrum https://www.doktora.pl/

9. BabyApp
    Member
    Mamutka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-15 zobacz kalendarz
    My jeździmy z naszymi pociechami do Mokotowskiego Centrum Medycznego przy szpitalu św.Elżbiety . Bardzo dobry pediatra, którego moje dzieciaki wręcz uwielbiają to Samir Ismail . Pan doktor ma ogromną cierpliwość do moich małych marudników i odpowiednie podejście do nich

Junior Member
    duza_aśka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-10 zobacz kalendarz
    a znacie dobrego pediatrę przyjmującego na targówku? wolę mieć takiego lekarza pod ręką

Cytat Zamieszczone przez duza_aśka Zobacz posta
    a znacie dobrego pediatrę przyjmującego na targówku? wolę mieć takiego lekarza pod ręką
    Ja znam, w centrum medycznym Medicum na Wysockiego przyjmuje sympatyczna pani doktor Alina Ignatiew. Zawsze do niej chodzę kiedy z córką coś złego się dzieje, można na niej polegać. Niestety z pediatrą pierwszego kontaktu mam złe doświadczenia i nie mam zaufania

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.