Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Stres, nerwy, nieprzespane noce...

Member
    Agatka28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-14 zobacz kalendarz
    Oczywiście, lepiej nie ryzykować Aczkolwiek później, gdy dzieciaki zaczynają rozrabiać to na poprawę nastroju xxx jest idealny. Mnie już kilkukrotnie ratował z opresji i wybuchu
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 11-04-16 o 08:19 Powód: spam

2. BabyApp
    Senior Member
    TikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    absolutnie tylko po ciązy, i mi wlasnie po ciazy pomogl, bo ciaza to dla mnie byla sielanka, wszyscy wokolo mnie skakali, czulam sie swietnie i lepiej wygladalam dzieki hormonom
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 11-04-16 o 08:19

Member
    Martynka34

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-07 zobacz kalendarz
    U mnie też maż się tak przejmował, że nic nie musiałam robić. Jednak teraz trzeba było powrócić do działania i znaleźć ta motywacje. Skąłd to najlepiej dobrany z mozliwych kwas foliowy, ltryptofan, wit B6 i B12 a także Omega 3. Teraz chodze o wiele bardziej rozbudzona i ciągle gotowa do pracy.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 11-04-16 o 08:18

Senior Member
    marikka20

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-01 zobacz kalendarz
    U mnie kiepskie samopoczucie i to od długiego czasu, było związane z fatalną atmosferą w pracy. Kilka toksycznych osób dawało nieźle popalić. Poczytajcie, jak można sobie z nimi poradzic -Kiedy zaszłam w ciążę bardzo radykalnie zażądałam zmian i wtedy szef już nie mógł bagatelizować moich próśb, jak wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-01-17 o 13:04

Niestety w obecnych czasach samo życie jest na tyle ciężkie, że stres praktycznie nas nie opuszcza. Praca, dom, dzieci i marudzący mąż, trzeba ugotować obiad, wyprać, posprzątać, pójść z dzieckiem do lekarza, potem na szybko do pracy i ...od nowa. A gdzie tu czas dla siebie na relaks, na dobry nastrój? Polecam lekturę artykułu http://toczytam.pl/leki-i-depresje-c...nie-bez-recept - czasem trzeba uciec się do metod farmakologicznych, wspomóc ziołami, witaminami. Samej rzadko kiedy da się wyjść z impasu. I osiągnąć spokój.
    aktywna staraczka

Takie myśli dopadają prawie każdą przyszła mamą. Nasze życie zmienia się radykalnie, pojawi się nowy członek rodziny za którego będziemy odpowiedzialne przez wiele lat. Wtedy myśli galopują i nie można spać, męczy nas ciągłe zdenerwowanie. Nie martw się to minie. Spokojnie dasz sobie ze wszystkim radę.
    grywalizacja na http://sanitera.pl

Trzeba po prostu uwierzyć, że wszystko będzie dobrze.
    aktywna staraczka

9. BabyApp
    Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    czasami trzeba się wspomóc żeby móc się uspokoić, ja jak mam stres w pracy i nie chcę go przenosić do domu to biorę xxx albo zaparzam sobie melisę przed snem, która mnie uspokaja i sprawia że mogę spokojnie zasnąć i wstać wypoczęta.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-01-17 o 13:04

Junior Member
    świeżynka91

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-14 zobacz kalendarz
    Jestem w 5tyg a czuję jakbym zaraz miała się rozsypać. Nie tyle martwią mnie kwestie finansowe co bardziej porodowe. Boję się że ta moja panika zniszczy związek bo zaczynam się wyładowywać na narzeczonym Planowaliśmy dziecko, tabletki anty odstawiłam 2 miesiace temu i już jestem w ciąży! Nie sądziłam że to TAK SZYBKO!!!
    Teraz czytam o tym wszystkim, nacinanie krocza, problem ze znieczuleniem. Boże! Boję się jak cholera że w szpitalu będą mieli mnie gdzieś. Oczywiście dziecko jest najważniejsze ale matka rodząca jest komfort psychiczny też powinien byc brany pod uwagę! Jestem z Poznania i żaden szpital nie ma super opinii. No chyba że prywatny...

Senior Member
    lilka90

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-26 zobacz kalendarz
    Pomyślałaś o tym by brać suplement diety ? Niestety w naszym organizmie co rusz są jakieś niedobory witamin. Spróbuj kupić te http://www.bmpharma.pl/neuracaps-smart . Bardzo skutecznie wspomaga pracę mózgu, w składzie ma 8 aktywnych składników, które szybko działają. Skład oczywiście jest opatentowany, więc żaden suplement na rynku nie będzie tak dobry jak ten.

Zapytaj naszych ekspertów