Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

niania elektroniczna - jaka ??

Senior Member Awatar kropcia
    Mieszka w
    lubelskie :)
    O mnie
    mama na medal od 28 marca !!! :D

niania elektroniczna - jaka ??

mieszkam na wsi, myślę że dla mnie to naprawdę istotna rzecz, bo a to z psem muszę wyskoczyć, a to powiesić pranie, a to pójśc po coś na ogród i zalezy mi na dobrej niani ale tak do 200 zł z dobrym zasięgiem, żebym mogła spokojnie wyjść z domu ... może któraś mama mi doradzi coś dobrego ?!

2. BabyApp
    Senior Member Awatar aleked
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz
    Witaj.

Ja kupiłam na Allegro nianię firmy Fisher Price, za niecałe 100,- (w tesco identyczna była droższa o 90,-!!!). Niestety okazała się zbędna, bo i tak słyszę synka jak zaczyna marudzić w swoim pokoju.

ur. w 39tc, 3650g, 55cm, Apgar 10/10 - mój bohater

Jak mam Ci polecać nianię, to ja mam w domu to urządzenie: http://bawibobas.pl/akcesoria-dla-ma...pozytywka.html Jak zamówisz sobie jednego dnia to następnego już będziesz miała w domu. Powiem Ci, że jest to bardzo przydatne urządzenie.

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Ja mam nianie elektroniczną firmy BabyOno i jestem bardzo zadowolona koszt nowej ok 100zł dobry zasięg mieszkam na piętrze domu jednorodzinnego i często wychodzę na podwórko z zasięgiem nie miałam żadnego kłopotu korzystam z niej już 10 m codziennie w domu na podwórku a przede wszystkim w nocy polecam

Senior Member Awatar niuska
    Mieszka w
    Balice city
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-08-18 zobacz kalendarz
    Data
    18/08/2009 / Marzec 2012
    Ta jest bardzo fajna i ma bardzo duży zasięg do 400 m http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...pol-2-848.html no i idealnie mieści się w budżecie.

W marcu będą zmiany!

Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!

elektroniczna niania

hej Dziewczyny
    Czy któraś z Was ma Elektroniczna Niania AudioVideo BABY MONITOR 100m (kwiatek) ??? i czy poleca ??

A jakiej firmy jest ta niania?

9. BabyApp
    Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Ja mam nianię tylko na audio, firmy Motorola i jest bardzo dobra, łapie nawet ciche sapnięcia i stęknięcia, nie gubi zasięgu (mieszkamy w 150 metrowym domu), kupiona na allegro za jakieś 150 zł.

Member
    Sorbeta

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ja mam nianię z Chicco i jak dla mnie to najlepszy wynalazek dla współczesnych rodziców
    wprost Genialny!!

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Super ranking niań, na drugim miejscu pojemnik na pieluchy, a na ósmym szelki do nauki chodzenia...
    Ja mam motorolę, tę z 10. miejsca, sprawdza się bardzo dobrze.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów