Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

płyn do prania czy proszek??

Ostatnio często korzystam z Białego Jelenia, proszki i płyny całkiem niezłe. Specjalnie nie szukam płynów naturalnych. Coś mi się obiło na temat produktów o których wspominasz ale to chyba dłuższa nazwa, lilys eco clean? Kojarzę bardziej z środkami czystości.

2. BabyApp
    Junior Member
    dtk

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-03 zobacz kalendarz
    Mój synek od począku miał uczulenie, wysypało do wszędzie - byłam przerażona i płakałam razem z nim ale kąpałam go w krochmalu a do prania uzywałam proszku lovela przez długi czas http://www.nokaut.pl/szukaj/srodki-d...ek-lovela.html
    także polecam!

Ją używam Persil non bio i płynu comfort lub lenor sensitive, ewewentualnie fairy. Generalnie chodzi oto żeby był to produkt non bio, bo mniejsze ryzyko podraznien skóry dziecka. Co do plam to polecam vanish sensitive w płynie. Chociaż ja spieram kupki od razu i to jest mnajlepsze dla mnie rozwiązanie.

Jeśli chcecie wypróbować Proszek i żel do prania Jelp zapraszam na konkurs u mnie na blogu :-) http://me-and-baby.blogspot.com/2013...arka-jelp.html

Senior Member Awatar Misia 22...
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz
    pralam w loveli po pol roku przeszlam na zwykly proszek zero uczulen

[url=http://www.suwaczki.com/]l/url]

Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!
    Cześć Ubranka i pieluszki synka piorę w proszku Lovela. Polecam

Junior Member Awatar marysia0808
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Ja piorę w proszku Persil sensitiv mega pearls a płyn do płukania Lenor też sensitiv

9. BabyApp
    Senior Member Awatar kasiuleczka
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-14 zobacz kalendarz
    Ja piorę w płynie Lovela, do tego płyn do płukania i odplamiacz z tej samej firmy. Polecam, dobrze dopiera, ładnie pachnie i mojego malucha nie uczula

Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    ja uzywam kapsulek do prania i żelu

płyn do prania czy proszek??

Cytat Zamieszczone przez bana Zobacz posta
    czesc, co zakupiłyście/zamierzacie zakupić do prania małych ciuszków? płyn czy proszek? płyn wydaje mi sie łagdoniejszy, ale z drugiej strony proszek chyba lepiej spierze ciężkie dziecięce plamy??

a jeśli już wybrałyscie to jaką firmę polecacie?

z góry dzięki za odpowiedzi
    Drogie mamy,
    płyny, żele jak i proszki mogą być bez przeszkód stosowane do prania dziecięcych ubranek. Środki płynne warto stosować przy praniu delikatnych tkanin oraz przy praniu ręcznym, ponieważ szybciej rozpuszczają się w wodzie. Wybór rodzaju środka piorącego zależy od naszych indywidualnych preferencji. Niektórzy nie wyobrażają sobie prać w środkach płynnych, a inni nie mogą bez nich żyć Jeśli chodzi natomiast o to, co lepiej "dopiera" ubranka - proszek czy środek płynny - to nie ma tu większych różnic. Przy bardziej intensywnych plamach na pewno można wytoczyć cięższe działa w postaci odplamiacza, który nakłada się bezpośrednio na plamę - czekamy kilka minut i przystępujemy do standardowego prania.

Na co więc należy zwrócić uwagę przy wyborze środka piorącego?
    Przede wszystkim na to, aby środek był hipoalergiczny. Jest to istotne ponieważ, środki te są poddawane rygorystycznym badaniom ( np. certyfikat Instytutu Matki i Dziecka) wykluczającym obecność potencjalnie szkodliwych substancji - także takich, które mogą dziecko uczulić. Nie posiadają one w swoim składzie np. sztucznych barwników, intensywnego zapachu, a potencjalnie szkodliwe fosforany (mające zastosowanie przy zmiękczaniu wody) zostały zastąpione bezpiecznymi zeolitami.

Pozdrawiamy,
    Zespół JELP

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów