Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

niskie libido

Junior Member Awatar tomasz2727koc
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Będę tatą 2017-10-20 zobacz kalendarz
    Watpie żeby tego typu problem spowodowały te tabletki, idź z tym do lekarza nie bierz nic w ciemno

2. BabyApp
    Postaw na afrodyzjaki w luchni!

Idż do lekarza + sprawdż post na ten temat
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 03-04-18 o 13:01

Junior Member
    Glosikx00

O mnie
    Będę tatą 2018-03-07 zobacz kalendarz
    Lekarz koniecznie.

Kochane a jakie macie zdanie na temat afrodyzjaków tego typu?
    https://intymnosc.pl/pl/gadzety-okol...ska-mucha.html Działa czy nie działa ?
    Ostatnio edytowane przez Linka ; 13-04-18 o 10:01

Member
    majeczka29

Najlepiej jak sama przetestujesz. Bo na każdego takie środki mogą zadziałać inaczej. Czytałam gdzies pewien artykuł o działaniu hiszpańskiej muchy i ponoć srodek działa na ponad 90% kobiet, ale na mężczyzn już mniej bo ponoć tylko na 50%. Ale i tak warto jest przetestować na sobie. sex elixir nad którym się zastanawiasz to dobry wybór. Nie jest taki tani, ale ma działanie. Co przetestowaliśmy u siebie. Kupilismy sobie w tym roku na walentynki aby rozkręcić atmosfere, od tamtego czasu próbowaliśmy wiele razy. I zawsze byłam pod wrażeniem,ze coś takiego rzeczywiście może mieć pozytywny wpływ na libido.

Cytat Zamieszczone przez Glosikx00 Zobacz posta
    Lekarz koniecznie.
    Oj bez przesady... Z każdą głupotą nie będzie się chodziło do lekarza. Jeśli libido jes stale obniżone i jeśli jest to problem hormonów to taka wizyta nie jest taka głupia. Jednak w wiekszości obniżenie libido wynika z rutyny w zwiazku i z tego,że ciągle wykonuje się te same rzeczy... A jeśli nie dba sie o seks to nawet najbardziej dopasowaną w tym polu parę może dopaść nuda.
    Co polecam:
    wyjście poza sypialnię i wybranie sie na kolację czy na wycieczkę ( seks tworzy się w głowie i im bardziej jesteśmy zrelaksowani to tym bardziej mamy ochotę na igraszki).
    zabawki erotyczne, super jest na przykład kupno wibratora https://sexshop112.pl/68-wibratory-ekskluzywne
    czy też nowe pozy
    Ostatnio edytowane przez nansy ; 03-09-18 o 05:43
    Im happy

9. BabyApp
    czesc

Jeśli nie ma przeciwwskazań, spróbuj unieść stopy w gorącej wodzie z goryczką lub soda.
    Pomoże to poprawić krążenie krwi w organach żeńskich. Pomogło mi to.

Wiele kobiet, podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej ma spadek libido... polecam w takim przypadku, polecam odstawienie i moim zdaniem rewelacyjny tester owulacyjny ze śliny Afrodyta, jestem bardzo zadowolona z produktu. Serdecznie polecam

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów