Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Płaski brzuszek po cesarce

Senior Member Awatar Aga1987
    O mnie
    Mama Lilianki i Leosia :D
    Ja w ciąży przytyłam z 55 na 75 kg, brzuszek miałam przed ciążą płaski, więc wraz z szybkim spadkiem wagi po ciąży (bez diety, niewiem jak mi się to udało, chyba maleństwo mnie tak "wyćwiczyło") brzuch też stał się płaski i śmiało mogę pow że pół roku po cc wróciłam do wagi, a nawet straciłam jeszcze 1,5kg. Z tym, że wiadomo-bez ćwiczeń więc brzuch był płaski, ale nie jędrny.. No i jak zaszłam w ciążę 9mies po cc to wiadomo-brzuszek szybciej rośnie :P

2. BabyApp
    Junior Member Awatar Ewelineee
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-16 zobacz kalendarz
    Ja w ciazy przytyłam tylko 7kg wiec po CC szybko brzuszek wrocil do normy a teraz jak małego karmie piersia to w ogole stracilam na wadze dodatkowo z 8kg...;o)Ale wiadomo zeby wszytsko bylo jak nalezy cwiczenia sa konieczne...ja sobie 3,5 miesiaca po porodzie zaczelam biegac i musze powiedziec, że super sprawa i działa na całe ciało ;o)Niby nic takiego a forma i ciało ok ;o)
    Najlepsze biurka warszawa!

Jak to zrobiłyście że tak mało w ciązy przytyłyście? 7-8kg! myślałam że tak mało to jest niemożliwe by przytyć!

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Prawie 7 miesiecy po cc - waga sprzed ciaży (przytyłam przy chłopcach 13kg) a brzuch gigant... i to mimo cwiczeń i diety
    No niestety po ciaży mam wspaniałych synków ale i wielki wiszący balast z przodu....
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Ewelineee Zobacz posta
    ja sobie 3,5 miesiaca po porodzie zaczelam biegac i musze powiedziec, że super sprawa i działa na całe ciało ;o)Niby nic takiego a forma i ciało ok ;o)
    To gratulacje i wyrazy podziwu! Ile razy w tygodniu udaje Ci się biegać przy małym dziecku?
    A biegasz jeszcze czy na zimę robisz przerwę?

Senior Member Awatar MamaRazDwaTrzy
    Mieszka w
    Wrocław
    Ja w pierwszej ciąży przybrałam prawie 30kg i poród cc. Po roku nie było śladu ani po wadze ani po brzuchu.
    Druga ciąża - waga na plus 12kg i tu 4mc po cc chodziłam już na siłownię. Brzuszek też szybko wrócił do formy.
    Teraz jestem ciekawa jak będzie. Ale co z tego, że będzie płaski, skoro wygląda jakby mnie jakiś Lew dopadł. Rozstęp na rozstępie :/

Junior Member
    karolinaxx202

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-26 zobacz kalendarz
    kto wam takich głupot na opowiadał ze po tabletkach anty sie tyje to sa jakies brednie biore tabletki 8 lat i jak byłam szczupła tak jestem nie przytyłam nawet deka przy tabletkach

9. BabyApp
    Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez karolinaxx202 Zobacz posta
    kto wam takich głupot na opowiadał ze po tabletkach anty sie tyje to sa jakies brednie biore tabletki 8 lat i jak byłam szczupła tak jestem nie przytyłam nawet deka przy tabletkach
    Na każdą kobietę hormony mają prawo działać inaczej.
    Gratuluję dobrze dobranych tabletek lub dobrego znoszenia hormonów.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member
    Jolandyna

Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Data
    28.09.2012
    Ja też przytyłam ok.8 kg .Na początku trochę się martwiłam ale lekarz powiedział,ze jest ok., (może to praca chciałam jak najwięcej zrobić przed odejściem)Ja rodziłam pod koniec Września , brzuch mi wrócił do normy jest prawie płaski , inna sprawa,że ja zawsze miałam troszkę brzuszka niestety a przed okresem to już szczególnie i po kawie czasem mi wypycha ,bliznę mam pod majteczkami więc jej nie widać a po nagu na plaży chodzić nie będę więc się tak bardzo nie przejmuje , może później pomyślę o maści ,żeby ją zniwelować na razie w aptece powiedziano mi,ze jeszcze za wcześnie , za to mam inny problem troszkę mnie wkurza pionowa ciemna linia na brzuchu , jest trochę mniejsza ale jest , ciągle tam jest . A co do brzucha Prawdziwa kobieta powinna mieć trochę brzucha widziałyście tancerki tańczące taniec brzucha . No i jak mówią "Nawet mucha ma trochę brzucha"

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Po pierwszej ciąży brzuszek wrócił do swojej pierwotnej postaci, stał się płaski i tak samo jędrny, nie pamiętam niestety jak długo to trwało, ale schudłam więcej jak przytyłam. Obecnie jestem 3 tygodnie po porodzie i schudłam 9kg, w sumie przytyłam 12kg. Brzuszek jest jeszcze troszkę wypukły a czy wróci do swojej postaci i jak długo to będzie trwać to czas pokaże. Dam znać za jakiś czas
    Zaobserwowałam, że bardzo często kobiety po porodzie sn są od razu płaskie
    I jeszcze taka uwaga: Darius012, wiek też ma duże znaczenie. Organizm młodej kobiety szybciej się regeneruje

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów