Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

szczęśliwe "wypadki" naszych pociech

Senior Member Awatar Alice
    O mnie
    Jestem mamą Blaneczki;* Moje Słońce urodziło się 13.09.2011
    A ja nie zapomnę sytuacji, gdy musiałam opiekować się moją malutką kuzynką. Ja miałam wtedy 16 lat, ona 2,5 roczku. Szłam z nią na spacer i biegała sobie wokół mnie i nagle zbliżyła się bardzo do ulicy, ja przerażona stanęłam i krzyczę:"OLIWIA STÓJ!" A ona taka skruszona: " To nie moja wina, że mam takie prędkie buty!" hehe

2. BabyApp
    Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Alice dobre

Moi siostrzeńcy wiedzieli, że w brzuszku noszę dzidziusia-ich kuzyna Kubusia, siostra przyszła do szpitala z dzieciakami (Łukasz 8lat i Tomek 4lata) mnie odwiedzić, zachwycali się małym. Widzę taką skołowaną minę Tomka.. i mówię do niego "podoba Ci się Kubuś?"
    Tomek "śliczny jest taki mały"
    ja "i co? nie mam już dzidziusia w brzuszku..."
    Tomek oczy otworzył na oścież jakby miały mu wyskoczyć i "...co? to ten dzidziuś z brzuszka? a kto go wyciągnął?"

na tydzień przed rozwiązaniem na urodzinach jak byliśmy to Tomek przy wszystkich gościach podbiegł i zapytał dlaczego zjadłam dzidziusia....

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    A mi się przypomniałam sytuacja jak Jaś miał około 4 miesięcy (może nawet i nie) i pojechaliśmy odwiedzić mojego partnera babcię.
    W pewnym momencie przyszła kolej na zmienianie Jasiowi pieluszki, więc dumny tata rozkłada przenośną matę na kuchennym stole (ja usiadłam na krześle z boku) ,otwiera pieluszkę (pustą), podnosi swojemu jedynakowi pupkę do góry a Jaś ... akurat zaczął robić rzadką kupę fontanny ,która wylądowała tacie na koszulce, spodniach i skarpetkach.
    Sytuacja była na tyle komiczna ,że do dnia dzisiejszego jak ktoś o tym wspomina wybuchamy śmiechem.
    Tatuś dumnie stwierdził ,że został po prostu przez syna ,,ochrzczony".

Senior Member Awatar madziula
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-18 zobacz kalendarz
    Moja Karola miała taką wpadkę, że do tej pory patrzę na jej zadek z wielką trwogą o_O A historia o której jest mowa, wydarzyła się na pierwszej naszej wizycie u ortopedy. Najpierw moje dziecię nalała na leżankę w gabinecie ale dyskretnie wytarłam siuśki gdy lekarz się odwrócił. Natomiast jak miałyśmy już wychodzić z gabinetu, mądra matka (ja) doszła do wniosku, że pampersa nie założy bo już jest pełny. Zrobi to na przewijaku na poczekalni a teraz okręci swoje dziecię w pieluszkę tetrową. Jak już żegnałam się z lekarzem, otwierając żwawo drzwi moja córa puściła sobie bączka. Na początku myślałam że to bączek ale coś mi się mokro zrobiło. Ja patrzę, kupa na mojej bluzce. Mówię do niej "dzięki". A ona w odpowiedzi nadęła się i jak strzeliła kupą pod ciśnieniem. Za przeproszeniem osrała drzwi, podłogę, mnie. Lekarz obcokrajowiec złapał się za głowę i tylko krzykną "OJOJOJ". Ja spaliłam buraka, dziecię w płacz bo przecież cyc by jej się przydał po udanym wypróżnieniu. Na dodatek nie miał kto tego sprzątnąć. Więc matka najpierw umyła córcię, przewinęła. Potem zdjęła (bardziej wtarła) kupę z bluzki, a później wycierałam podłogę i drzwi gabinetu mokrymi chusteczkami. Pomogła mi kobitka która w tym czasie bujała moją wrzeszczącą niunią w wózku. A później dałam jej cyca waląc przy tym jak szambo. A wracając już do domu zmokłam jak pies bo zaczął lać deszcz. Dlatego ZAWSZE ale to ZAWSZE zakładajcie pampersy swym pociechom. Niech was te ich niewinne dzióbki nie zwiodą bo tam na dole czai się potężna moc o jakiej nawet nie zdajecie sobie sprawy. Na następną wizytę jestem umówiona na 5 września ale tym razem małż bierze urlop. Niech teraz tate robi za wychodek

Moje Kochane Maleństwo 9 tc - na zawsze w maminym serduszku :*

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    madziula - Miałam podobną akcję u pediatry ,ale na mnie Jaś po prostu ze złości zwymiotował. Nienawidził jak go lekarka badała ,więc zapewne miała to być dla mnie kara. Miałam spodnie, bluzkę, buty - wszystko od jego wymiotów...
    A innym razem nakarmiłam go (jestem mamą butelkową) i wzięłam go po 10 minutach na ręce i wysoko podniosłam ,żeby udawał samolot - no więc Jaś był samolotem ,ale po chwili jego kolacja wylądowała mi na twarzy.

Teraz ma 2latka i już takich akcji nie mam.
    Nie licząc kilku incydentów z lekarstwami. Jak miał gorączkę musiałam mu na siłę wciskać lekarstwo, a on ze złości wymiotował je na podłogę - więc za radą jednej mamy z innego portalu zmieniłam lekarstwo na inne. Tutaj pojawił się odwrotny problem - lekarstwo tak zasmakowało ,że była wojna ,bo on chce jeszcze.

Moja ostatnio straciłą równowagę stojąc na stołku i wpadła wprost do wiadra z wodą (myłam podłogę). Oczywiście płacz, bo się zaklinowała, kolana miała pod brodą i zero możliwości ruchu żeby się z wiadra wydostać. Pobiegłam z ratunkiem, ale i tak nie mogłam opanować śmiechu. Obraziła się tak, że trzeba było zabrać na lody i kupić nową zabawkę.

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć http://zdrowieinfo.com.pl/co-to-jest-kamagra/

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów