Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Opiekunka na godziny

Senior Member
    aniulka88

O mnie
    mamusia :)

Opiekunka na godziny

Hej dziewczyny, mój synek ma 7 miesiecy i od pewnego czasu zle sie czuje (ja) i fizycznie i psychicznie... mały niby nie jest jakims trudnym ''egzemplarzem'' ale brakuje mi czasu, (albo jestem zle zorganizowana) na wszystko.... Nie mam pomoicy wsród rodziny, znajomych i przyjaciół, mieszkam sama z mezem i synkiem, nie mam zadnej sasiadki, która mogłaby posiedziec z małym kiedy ja chce isc np załatwic cos na miescie...Maz nie moze brac sobie w nieksonczonosc urlopów i dni wolnych... a ja nawet ze soba nie mam kiedy isc do lekarza, nie mowiac juz o zakupach gdzie sklepy sa pootwierane do 18 a mąż wraca poznym wieczorem do domu... I stad moje pytanie, czy jest sens wynajac sobie opiekunke taka w tzw doskoku? Tylko na czas kiedy bede musiała wyjsc? Moze ma któras z was cos takiego? Prosze o porady bo juz sama ze soba nie daje rady a dziecka nie mozna wszedzie zabrac badz po prostu nie ma jak sie tam dosrtac z wozkiem....
    l]

2. BabyApp
    Senior Member Awatar sabina22
    Mieszka w
    Bysina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-27 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy ktoś będzie zainteresowany taka praca..A nie ma w pobliżu jakiegoś żłobka?
    I wiem coś o tym, ja czasem tygodniami nie wychodze z domu , bo męża nie ma całymi dniami ,bo pracuje i studiuje, a nie chce ciągle prosić moją mamę. Jeszcze teraz jest tak zimno ,nie da sie wyjsc z dzieckiem z domu, a ja w dodatku mieszkam na wsi więc jak coś chce konkretnego to muszę do miasta dojechać

Senior Member
    aniulka88

O mnie
    złobek niestety tez mamy daleko ale nie wiem czy mi sie by opłacało dawac go na 2-3 godzinki :/ Niecierpliwe czekam az sie ociepli to chociaz to bedzie jakis plusik ale i tak z dzieckiem nie wszedzie mozna isc... Np teraz kiedy jestem przeziebiona, chciałam isc do lekarza ale jak go wezme ze soba do przychodni pełnej chorych ludzi....a chłop w pracy... Kiedys kolezanka mowiła mi ze u nich w miescie maja takie jakby kółko, grono zaprzyjaznionych mam gdzie spotykaja sie raz w tygdoniu, np w soboty i pija kawke a dzieci sie bawia ze soba. A jak ejst potrzeba to podrzucaja sobie dzieci wzajemnie, raz do tej, raz do tej, która akurat moze... takie domowe obwozne przedszkole Ale u nas w miescie nie słyszałam o czyms takim...
    l]

Senior Member Awatar sabina22
    Mieszka w
    Bysina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-27 zobacz kalendarz
    A nie masz żadnej rodziny? Rodzice, rodzeństwo ,Teściowie?

Senior Member
    aniulka88

O mnie
    No niestety...rodzenstwa brak. Meza mieszkaja bardzo daleko, z rodzicami nie utrzymuje kontaktów a tesciów nie ma... :/ a kolezanki jakie mam to anwet jesli to nie maja dzieci i nie umieja sie opiekowac nimi...
    l]

Senior Member Awatar Odrodzona
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-22 zobacz kalendarz
    W każdym mieście są świetlice a jak u ciebie nie ma to już masz pomysł na biznes Ja do lekarza chodziłam z małym jak nie miałam innej opcji ale lekarza można też wezwać do domu

Październikowe mamusie i ich maluszki :
    http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/thr...rod%C3%B3w-%29

Senior Member
    Alicjanka_

Mieszka w
    Świnoujście
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz
    Data
    14.07.2011
    no w sumie lekarz z wizytą domową wyniesie taniej niż żłobek czy opiekunka ;p

9. BabyApp
    Senior Member Awatar meg
    Mieszka w
    Bath, Anglia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-13 zobacz kalendarz
    nie Ty jedna jak widać masz taki problem..
    jedyna rada, to dziecko pod pachę i w drogę
    "Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje!"

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Spróbuj taką nianię sobie zatrudnić. Na pewno znajdzie się ktoś (może jakaś studentka) kto będzie chciał sobie dorobić.
    To akurat nie jest niczym złym zostawić dziecko na kilka godzin z nianią w tygodniu.

Zawsze jakimś rozwiązaniem może być też chusta - zamiast do wózka, wiążesz w chustkę i idziesz. :-)

Senior Member Awatar kuleczka80
    O mnie
    MIŁOSZEK 03.09.2011 :) BASIA 25.03.2013 :)
    hej
    ja w zupełności Cię rozumiem mam identyczną sytuację............mieszkamy sami w wa-wie wszyscy z rodziny i przyjaciele zostali w rodzinnych stronach ale spoko dajemy radę ................mój mąż też całymi dniami po za domem .
    Jak jest zimno to siedzimy w domu i zakupy robi mąż, wszystkie wizyty u lekarza czy w urzędzie na ten czas są odkładane zawsze dzwonię i mówię jaka mam sytuację i nigdy nie było problemu. Jak jest ciepło to wszędzie razem dzidziloek pod pachę i w świat jak musiałam iść do lekarza z przeziębieniem to byłam umówiona na daną godzinę i nie czekałąm pod gabinetem z chorymi (opużnienie jak zawsze starsze panie ) tylko pani pielęgniarka zaproponowała mi że przez chwilę popilnuje małego tak też było jak byłam na kontrolnej wizycie u ginekologa. Wiesz może wart czasami zapytać,poprosić o pomoc w placówce do której się wybierasz (przychodnia).

[/url]

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów