Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 100

Jaki fotelik samochodowy?

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Foteliki samochodowe

O wózkach jest osobny wątek, pomyślałam, ze warto też założyć taki o fotelikach. Bo przydają się nie tylko do auta, sprawdzą się też jako nosidełko Czy macie jakieś upatrzone modele?

2. BabyApp
    Member
    agnihora

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-09 zobacz kalendarz
    bardzo dobry fotelik ma Maxi Cosi - model Cabrio Fix. Warto zastanowić się nad bazą do fotelika montowaną na siedzeniu samochodu - bardzo ułatwia podróżowanie i jest dużo wygodniejszy niż pasy

Senior Member
    mamaola

O mnie
    .........
    fotelik z bazą rzeczywiście jest wygodniejszy w montażu, ale też cieższy, a często bywa, że przenosimy w nim dziecko, więc jest to dość istotne.

Ja zastanawiam się nad fotelikiem 0-18kg, czy ktoś go sprawdzał w praktyce? Zastanawiam się czy maluszkowi jest w nim wygodnie, bo jednak jest większy niż 0-13kg i odchyla się mniej niż mały.

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Ja mam fotelik, który był w komplecie z wózkiem. Jest przeznaczony dla dzieci od 0-13 kg, posiada wszystkie certyfikaty, jest dość lekki. Jestem zadowolona, choć miną jeszcze 3 miesiące zanim go sprawdzę w praktyce

Senior Member
    mamaola

O mnie
    .........
    mój faworyt to Ferrari Cosmo SP. Fotelik od 0 do 18 kg, możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy

Senior Member Awatar milunia28
    Mieszka w
    opolskie
    O mnie
    Lena Anna 11.03.2011
    My zakupiliśmy fotelik Maxi Cosi City.Jak się sprawdzi?-okaże się niebawem...

Junior Member
    asiag30

Mieszka w
    Międzybórz
    Ja bym zaproponowała fotelik Maxi Cosi do 10 kg, a potem fotelik firmy Ferreri , lub fisher prais od 9 do 36 bo jaki sens jest kupować kilka fotelików skoro można tylko 2 i przy tym jeszcze zaoszczędzić sporą sumkę, ja tak zrobiłam i jestem zadowolona.

9. BabyApp
    Senior Member
    mamaola

O mnie
    .........
    ja jako drugi fotelik wybralam chicco key 2-3. Przedział 15-36kg. Ma regulowaną wysokość, szerokość i kąt pochylenia. Jak dziecko jest na tyle duże, że może korzystać z podkładki można zdemontować górę. Tapicerka jest w miejscach gdzie dziecko się najbardziej poci wykonana z przepuszczalnej tkaniny, a w razie potrzeby można ją zdjąć i wyprać.

Senior Member Awatar Myszaj
    Mieszka w
    Serock
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-05 zobacz kalendarz
    Rozważam zakup fotelika od 9 do 36 kg. Niestety nikt ze znajomych nie kożystał z tego typu fotelika. Jednak aspekt ekonomiczny nie jest bez znaczenia.

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Ja nie mam zafania do tych "wielkoprzedziałowych". Są tańsze ok. Ale wydaje mi się, że nawet jeśli spełniają wymogi bezpieczeństwa to nie da się tak stowrzyć produktu y był rownie wygodny dla 2 i 8 latka. Dziecko w foteliku spędza sporo czasu. Przynajmniej tak to wygląda z jego perspektywy. Im mu wygodniej tym spokojniej można prowadzić auto. Takiego kombajnu myslę, że nie będziemy brać pod uwagę przy wyborze kolejnego siedzonka. Jest strona z testami bezpieczeństwa fotelików - fotelik.pl czy jakos tak? Myslę, że będzie pomocna przy wyborze? Na razie jeździmy najmniejszym X- landerem, bo go dostaliśmy w zestawie z wózkiem. Ciężki specjalnie nie jest. W aucie stabilny. No i wpina się w stelaż a to cenne

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów