Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Czas na kino

Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    Ja uważam, że jeszcze trzeba rozgraniczyć czytanie i oglądanie bajek przez dzieci. Podczas oglądania po pierwsze wszystko jest pokazane, a po drugie dziecko nie ma czasu na zastanowienie czy zapytanie rodziców o coś. Dlatego ja pozwalam tylko oglądać bajki bezpieczne. Jeśli chodzi o czytanie dzieciom to myślę, że to bezpieczniejsze jeśli chodzi o takie baśnie jak Andersen - owszem jest tam przemoc, czy przykre rzeczy ale czytając mamy możliwość albo zmiany kilku zdań, albo tłumaczenie na bierząco przekazu danej baśni. Do tego dziecko wyobraża sobie to wszystko.
    Bezpieczne i kreatywne gry oraz zabawy dla przedszkolaków i młodych szkolniaków
    http://bajkowa.tv/

2. BabyApp
    Junior Member
    WeronikaS

O mnie
    12.07.2005
    My ostatnio poszliśmy z naszą małą na "Alvina i wiewiórki". Oglądanie filmów w kinie zawsze robi inne wrażenie na dziecku niż te oglądane w tv czy internecie. Ale raz na jakiś czas wybierzemy się do teatru, bo uważam, że to większa sztuka a chciałabym by moje dziecko w przyszłości korzystało z takiej rozrywki. Bardzo lubimy chodzić do Teatru Małego Widza. Bardzo jestem zadowolona ze spektaklów, jakie tam wystawiają

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    A widziałyście już Zwierzogród? To w kinach nowość. Byłam z córkami, polecam - znakomity film o tolerancji i pokonywaniu własnych ograniczeń, przy czym wszystko podane w bardzo strawny, zabawny sposób.

Junior Member
    nataliaa873

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Z dziećmi warto obecnie wybrać się na "Piękną i Bestię" i "Nazywam się Cukinia". W W-wie w kinie Luna (kinoluna.pl) rozpoczyna się niedługo festiwal dla dzieci i młodzieży "Kino w trampkach" - myślę, że warto się wybrać.

Senior Member
    limba

Szkoda, że nie ma już dla dzieci w kinach tak dobrych filmów jak kiedyś.

my to nie chodzimy do kina, wolimy w domku sobie załączyć jakaś superprodukcje, bo mamy naprawdę świetny pakiet od upc https://www.upc.pl/ przy którym nie mamy prawa się nudzić, jak chcemy to załączamy film a jak nie mamy ochoty to dzieciaki oglądają bajki, wychodzi taniej i bez wychodzenia z domu

Moje dzieci bardzo lubią film Star Wars, dlatego nie mogą doczekać się dnia, w którym będzie premiera w kinach. Natomiast w sklepie Kaufland akurat jest teraz akcja, że przy zakupach dostaje się karty kolekcjonerskie z postaciami z filmu Star Wars, więcej o tym można poczytać na stronie: https://www.kaufland.pl/konkursy-akcje/star-wars.html. Moim chłopakom karty spodobały się, więc kupiłam im też album, w którym mogą je przechowywać. W sklepie widziałam też, że w ofercie jest cała kolekcja ciuchów oraz galaktyczne gadżety, więc pewnie im coś kupię i podaruję w święta. Liczę, że będą zadowoleni.

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów