Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Znieczulenie przy zszywaniu

Junior Member
    marzusiaa

O mnie
    Jestem mamą spodziewam się drugiego dziecka

Znieczulenie przy zszywaniu

Dzień dobry,

Jestem już po jednej ciąży w sierpniu czeka mnie drugi poród.Chciałam się dowiedzieć czy przy zszywaniu krocza po porodzie mogę prosić o znieczulenie?
    I czy muszę to ustalić wcześnie z anestezjologiem?Najgorszym doświadczeniem dla mnie było zszywanie a nie sam poród(zszywano mnie bez znieczulenia przez pół godziny co było dla mnie istną męczarnią) i chciałabym jakoś się zabezpieczyć przed podobnym doświadczeniem.Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    Witaj
    Ja rodziłam trzy razy i trzy razy byłam szyta i znieczulana i czułam każde wbicie igły nie wiem czy istnieje jakiś środek znieczulający przy szyciu krocza żeby nie czuć nic

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Senior Member Awatar sabina22
    Mieszka w
    Bysina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-27 zobacz kalendarz
    Mnie po porodzie pani znieczuliła. Po prostu mnie poinformowała przed. Nic z nikim nie ustalałam. To było znieczulenie miejscowe.
    Mimo tego bolało, ale w porównaniu z porodem to byla pestka

Senior Member Awatar jadranka
    Mieszka w
    Zabrze
    O mnie
    Mama Tymona
    Mnie znieczulono, nic mi nie powiedzieli. Nie czułam nic.

Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)
    Ja na czas porodu miałam znieczulenie zewnątrzoponowe, ale małe dawki, bo nie miałam dostatecznie dobrych wyników badań, także miałam całkowite czucie w nogach, w kroczu również. Szycie wspominam chyba najgorzej- trwało to prawie godzinę, nikt mnie z tej okazji nie znieczulił, bolało jak szlag. Muszę przyznać, że to doświadczenie odcisnęło na mnie taki ślad, że boję się kolejnego porodu, i nie wiem kiedy odważę się na następne dziecko :/

Senior Member Awatar monia1982
    Mieszka w
    Olsztyn-maidstone uk
    O mnie
    Jestem mama Marysi[*], Angeliki 27.05.11 i Alexa 18.11.14
    Data
    27 maj 2011
    Ja rownież na czas porodu miałam znieczulenie zewnatrzoponowe, przy szyciu trwającym ok pól godziny podano mi rownież gaz po którym pierwsze wkucia były mało odczuwalne. Po paru głębszych wdechach prócz zwrotów głowy nie czułam żadnego znieczulenia bolało okropnie .... Bóle porodowe da sie zapomnieć ale tych przy szycia nie. Nawet teraz jak o nich myśle to mam ciarki na plecach

Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)
    monia zgadzam się z Tobą i kompletnie nie rozumiem, dlaczego lekarze nie znieczulają?! Co wydaje im się, że jak przeżyłyśmy poród, to i to przeżyjemy? Czy myślą, że skoro mamy dziecko, to powinnyśmy już o niczym innym nie myśleć?! Dopóki te tortury trwały nie byłam nawet w stanie cieszyć się dzieckiem, ani czuć niczego pozytywnego, żadnej radości, mimo, że tak czekałam na ten moment. Zamiast leżeć spokojnie podczas zszywania i trzymać lub patrzeć na moje dzieciątko, ja wiłam się na tym fotelu i marzyłam, żeby już mnie nie męczyli Dopiero jak było po wszystkim, a położna przystawiła mi małą do piersi, to zaczęły ze mnie schodzić te złe emocje, a ja wreszcie mogłam się nacieszyć dzieckiem.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    W szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku znieczulają na bank. Rodziłam w listopadzie i szyli mnie ponad godzinę, ale co chwilę wstrzykiwali znieczulenie. Co jakiś czas czułam ukłucie, ale nie jakoś strasznie.

Junior Member
    marzusiaa

O mnie
    Jestem mamą spodziewam się drugiego dziecka
    No widzicie...a ja nawet jednego zastrzyku nie dostałam.Dla mnie to był ból nie do zniesienia...omal z fotela nie uciekłam.Przez cały poród nie wydarłam się ani razu. Za to jak mnie zszywali to darłam się jakby mnie ze skóry obdzierali...Moja koleżanka która rodziła dwa miesiące temu też nie była znieczulana jak i dziewczyna która leżała ze mną na noworodkowym....więc na pewno wiem co mówię..

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Na czas samego porodu nie dostałam żadnego znieczulenie (było za późno) ,ale łyżeczkowano mnie zanim przystąpiono do szycia ,więc działało mi jeszcze znieczulenie od czyszczenia. Natomiast pamiętam doskonale ,że w pewnym momencie znieczulenie przestawało działać i poprosiłam o kolejne, lekarz z odciągnięciem je podał ,ale jednak - może dlatego ,że mu się za dużo wierciłam. :-)

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów