Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Znieczulenie przy zszywaniu

Senior Member Awatar Kisia
    Mieszka w
    Giżycko
    O mnie
    07.01.2011:)
    Jak ja rodziłam, znieczulenie na szycie dostałam, ale ból był, rownież czułam każde wkłucie i przeciagnie szwu. Uczucie okropne ale przy bolu jaki czulam przy rodzeniu to i ten jakos przezylam, choc jak bede rodziła kiedys po raz drugi to juz sie bede bać tego bólu po rzyjemny nie jest

2. BabyApp
    Senior Member
    rilla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    Ja dostałam znieczulenie w krocze podczas porodu więc nie czułam ani nacięcia ani szycia.

Senior Member Awatar asieniek
    Mieszka w
    pod Warszawą
    O mnie
    mama dwóch córeczek :)
    Data
    02.10.2002 i 25.10.2011
    Cytat Zamieszczone przez karolina86 Zobacz posta
    W szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku znieczulają na bank. Rodziłam w listopadzie i szyli mnie ponad godzinę, ale co chwilę wstrzykiwali znieczulenie. Co jakiś czas czułam ukłucie, ale nie jakoś strasznie.
    w gdańsku w wojewódzkim rodziłam ponad 9 lat temu i też dostałam znieczulenie na zszywanie praktycznie to odczułam tylko lekkie szczypanie ale teraz to była masakra po raz pierwszy zrobiłam świecę nie podtrzymując sobie pleców tak zabierałam tyłek od igły

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333
    Ja szycia nie czulam wogole.Dostalam znieczulenie (to bylo jakies znieczulenie psiukane ) ekrka popsiukala mi krocze i szyla nie poczulam ani jednego ukucia

Senior Member Awatar gaugi
    O mnie
    Mama Oleńki i Adusi :)
    Data
    07-04-2011/ 25-10-2015
    U mnie połowę szycia było bez znieczulenia(rozpuszczalne szwy) a potem miejscowo byłam znieczulona strzykawką.. coś tam czułam ale to był pikuś w porównaniu do nacięcia

black_pearl
    Guest
    black_pearl
    mnie bardziej od porodu bolalo zszywanie. to bylo cos okropnego mimo tego ze mialam znieczulenie tam na dole wstrzykniete.na fotelu sie wilam jak waz bo nie moglam wytrztmac wbijania igly w kreseczke ;/

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja sobie zupełnie nie wyobrażam czegoś takiego jak zszywanie krocza bez znieczulenia. To jakiś horror musi być! Ja nie miałam nacinanego w ogóle i myślę, że to jest właściwy kierunek. Róbcie, co możecie, aby uniknąć nacinania!

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Mama*sierpien*
    Mieszka w
    Piotrków Tryb.
    O mnie
    Mama Kingi i Sylwii
    Data
    15/08/2011
    Po jednym i po drugim porodzie dostałam znieczulenie miejscowe do zszycia krocza,widziałam że w zestawie do szycia krocza była ampułka,strzykawka i dwie igły.Podczas szycia poczułam kilka uszczypnięć do zniesienia.A najlepiej to jak pisze Aga unikać tego zabiegu,bo nie zawsze jest on potrzebny

Senior Member Awatar flinta1
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Ja miałam nacinane i zszywane krocze , znieczulenie miałam i chyba dobre bo nie pamiętam żeby mnie coś bolało a szwy miałam tylko rozpuszczalne

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Róbcie, co możecie, aby uniknąć nacinania!
    No cóż. Ja tam nawet nie wiedziałam ,że mnie nacinali. Dowiedzialam się dopiero jak powiedzieli ,że będę zszywana.
    Widocznie się komuś spieszyło ,żeby jak najszybciej się wszystko odbyło ,bo nie wierzę ,że przy pełnym rozwarciu i rodzeniu dziecka o wadze Jasia było to konieczne.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów