Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Czy cewnikowanie boli?

Junior Member
    KasiulaX

O mnie
    Staram się o ciążę
    Generalnie cewnikowanie nie boli , ani zakładanie ani zdejmowanie cewnika. Jest to na pewno dyskomfort bo nikt nie lubi jak ktoś majstruje przy intymnych częściach naszego ciała. Tego samego nie mogą powiedzieć mężczyźni zwłaszcza z przerostem prostaty albo jej nowotworem. Samo zakładanie to również kwestia delikatności osoby cewnikującej. Ze swojej strony mogę polecić w Warszawie usługi pielęgniarskie na stronie Szybko, profesjonalnie i co najważniejsze z maksimum delikatności. Pielęgniarka dojeżdża do domu lub w inne miejsce wskazane przez pacjenta.

2. BabyApp
    admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Wątek dotyczy cesarskiego cięcia wykonywanego w szpitalu - tam nie jest potrzebna żadna dojeżdżająca pielęgniarka.

Junior Member
    KasiulaX

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Wątek dotyczy cesarskiego cięcia wykonywanego w szpitalu - tam nie jest potrzebna żadna dojeżdżająca pielęgniarka.
    Nawet nie wiesz co mówisz. Koleżanka rodziła w szpitalu w Lublinie i dzięki temu że miała pomoc z zewnątrz czuła przynajmniej ze jest pod stałą opieką. Siostrę wypuścili z anemią po porodzie bo straciła dużo krwi i jakoś nikt się nie przejmował jej stanem. Jak ktoś ma kasę to nie liczy na państwową służbę zdrowia tylko leży w klinice a tam personel jakoś lepiej troszczy się o pacjenta.
    Poza tym może być przypadek , ze wyjdziesz z cewnikiem do domu i co nie przyda się pielęgniarka , żeby zdjąć wymienić albo założyć nowy. Poza tym post był czy cewnikowanie boli i chyba konkretnie odpowiedziałam?
    Ostatnio edytowane przez KasiulaX ; 23-03-16 o 15:40 Powód: uzupełnienie

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Owszem, wiem - miałam dwie cesarki i mam stały kontakt z wieloma osobami, które pracują w szpitalach, w tym również z pielęgniarkami. Po porodzie raczej nikt nie wypuści kobiety z cewnikiem - zdjąć go i założyć potrafi każda położna. Jeśli dochodzi do takich sytuacji, to kwalifikują się do zgłoszenia odpowiednim służbom.

A Ty naruszasz regulamin forum - usuń ze stopki link do usług pielęgniarskich, inaczej konto zostanie zbanowane, bo to niedozwolona na forum reklama.

Junior Member
    KasiulaX

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta

A Ty naruszasz regulamin forum - usuń ze stopki link do usług pielęgniarskich, inaczej konto zostanie zbanowane, bo to niedozwolona na forum reklama.
    O jej nie wiedziałam, ze tak nie wolno , jak to teraz usunąć szanowna adminkO. Nie będę mogła spać teraz w nocy przez to że zwróciłaś mi uwagę. Ojoj jaka jestem nieszczęśliwa z tego powodu

Masz władzę BANUJ albo powiedz jaka na forum jest dozwolona reklama skoro podpis w stopce jest niedozwolony.
    Ostatnio edytowane przez KasiulaX ; 24-03-16 o 19:58 Powód: bezsenność

cewniki

niektore nie kosztuja duzo, sa jednorazowe, mamy cewniki przeciez polskiej firmy VELO po co zagraniczne sprowadzac http://www.skamex.com.pl/oferta/urologia/cewniki

Cewnikowanie wspominam gorzej niż samo cc.

9. BabyApp
    Po porodzie długi czas bolała mnie cewka moczowa i czułam ogromny dyskomfort.

Nie ma się czego obawiać. Cewnik jest zakładany zupełnie bezboleśnie, podejrzewam, że nawet nie poczujesz, kiedy już będzie po wszystkim. Ewentualnie możesz się też zapytać, czy mógłby on być założony już po podaniu znieczulenia, zawsze jest to jakiś sposób.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów