Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Czy lubicie chwalić się brzuszkiem?

Senior Member Awatar MYSIA-PYSIA
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży mam termin na 16styczeń 2013
    w pierwszej ciąży chwaliłam sie brzuszkiem na lewo i prawo teraz przy drugiej ciąży jestem bardziej skromna ale już go widać nawet bardziej niż w pierwszej i nie da się go ukryć

2. BabyApp
    HEj dziewczyny
    Mam do was pytanie , chyba takie z ciakwosci , kiedy u was było juz widac brzuszek? Wiem ze kazdy ma inaczej , ja jestem dopiero w 10 tyg ale juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie wiekszy POzdrawiam

Junior Member Awatar anulla1993
    Mieszka w
    Biała Podlaska
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą wspaniałego synka Marcelka od
    Data
    26.10.2012
    od samego początku staram się ubierać żeby jak najbardziej było widać moją piłeczkę

Junior Member Awatar anulla1993
    Mieszka w
    Biała Podlaska
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą wspaniałego synka Marcelka od
    Data
    26.10.2012
    u mnie już w 3 miesiącu można było dojrzeć

Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez wirdiana Zobacz posta
    HEj dziewczyny
    Mam do was pytanie , chyba takie z ciakwosci , kiedy u was było juz widac brzuszek? Wiem ze kazdy ma inaczej , ja jestem dopiero w 10 tyg ale juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie wiekszy POzdrawiam
    U mnie nieprędko.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member
    jutaa

Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-17 zobacz kalendarz
    Data
    30.03.2012
    Witajcie, mam do was ogromna prośbe czy moglybyscie oddac glos na mojego Antosia, glosy mozna oddawac codziennie) walczymy o wygranie chusty do noszenia.. oto link tnij.org/gloosuj
    bede megaa wdzieczna Pozdrawiamy z Antosiem:*

Junior Member
    Żabka86

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-12-12 zobacz kalendarz
    Ja lubię eksponować brzuszek ... wręcz przestałam nosić luźne ciuchy które kamuflują krągłości Piękne jest to, że pod moim sercem rośnie największy Skarb a ja rosnę razem z Nim ! Dziewczyny cieszcie się każdym dniem ciąży i eksponujcie swój brzuszek - ten niesamowity czas trwa przecież tylko 9 miesięcy!

Sesja z brzuszkiem - jasne! Tylko intymna i bez zbytniego odsłaniania ciała. Mój nagi brzuszek widział tylko Mąż, lekarz i moja mama
    Nasza Kruszynka rośnie i rośnie ...

9. BabyApp
    Junior Member
    Florente

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-11-26 zobacz kalendarz
    Hejka,
    ja dla odmiany nie lubię przykuwać uwagi brzuchem, irytuje mnie gdy rozmówca zamiast na mnie to gapi się na piłeczkę. Ale maskować nawet nie próbuję, wolę przylegające ciuszki, w których widać, że to ciąża, a nie namiot sugerujący 30kg nadwagi ;p A poza tym w sumie to lubię swoją figurkę, nawet z tą piłeczką z przodu

Senior Member
    miska1234

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 3 grudnia 2012
    Mi brzusio tak na ciąże dopiero było poznać w 5 miesiącu, ale to pewnie dlatego, bo jestem pierwszy raz w ciąży...
    Jest to przepiękne uczucie, że tam pod serduszkiem jest żywy człowiek, moja córeczka
    też nie lubię nosić namiotów, bo wyglądam jakbym była kilka dni przed porodem...
    Nie wstydzę się swojego brzuszka, to mi nie przeszkadzają przylegające ciuszki...
    Na pewno nie jedna kobieta zazdrości takiego brzuszka, jak sama się o nie stara i nie może zajść w ciążę, z różnych powodów..
    Pozdrawiam wszystkie ciężarne kobitki

Junior Member Awatar karolina121m
    O mnie
    Staram się o ciążę
    ile bym dała żeby móc sie pochwalić.... ;/ już troche mnie meczy ta mysl ;/
    Super oferta na lakiernictwo Wrocław

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów