Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Buty do nauki chodzenia.

Senior Member Awatar Kasiunia1030
    Mieszka w
    łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-21 zobacz kalendarz

Buty do nauki chodzenia.

Moje dziecko właśnie zaczyna stawiać pierwsze kroczki i zastanawiam się nad kupnem odpowiedniego obuwia.Co możecie mi oraz innym mamom polecić??? Słyszałam dobre opinie o bucikach Zetpol...

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    My kupowaliśmy obuwie firmy Bartek.
    Najpierw kozaki ,bo one były pierwszymi w których maszerował, potem półbuty a następnie sandały.
    Profilowane, odpowiednie - choć według wielu opinii bardzo sztywne.
    Mam o nich bardzo pozytywną opinię.

Senior Member Awatar pinacolada
    Mieszka w
    Polska ;-P
    O mnie
    Mama słodkiej dwójki ;-)
    Buciki Memo http://www.memoinfo.pl/ również odpowiednio profilowane,wysoki zapiętek, ja będę takie kupować ;-)

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    My pierwsze półbuciki mieliśmy "Kornecki", teraz mamy zimowe "Bartki". Natomiast paputki mieliśmy najpierw "Zetpol", a teraz jakieś inne, podobne, tylko podeszwa bardziej miękka. Generalnie rehabilitant, z którym rozmawiałam na ten temat powiedział, że nieważne, jakiej buty są firmy (ecco, bartek czy jakaś chińszczyzna), ważne, żeby miały sztywny zapiętek, natomiast podeszwa powinna się zginać w połowie i w tzw. podbiciu. Dla mnie ważna jest również łatwość zakładania, zwłaszcza, że synuś ma dosyć wysokie podbicie...

Senior Member Awatar kate20
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-28 zobacz kalendarz
    Jakiś czas temu ogładałam "Pytanie na sniadanie"zepewne kojarzycie ten program. I tam lekarka mówiła,ze jak dziecko zaczyna chodzic najlepiej,zeby na boso sie uczyło( troche irracjonalne,jest zima i zimno hehe).Bo wtedy kształtuje mu się normalnie nózka.
    Moja córeczka też własnie zaczyna chodzic i również zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś obuwia.Chodz moje dziecko ściąga wszystko co ma na nogach ;]

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez kate20 Zobacz posta
    Jakiś czas temu ogładałam "Pytanie na sniadanie"zepewne kojarzycie ten program. I tam lekarka mówiła,ze jak dziecko zaczyna chodzic najlepiej,zeby na boso sie uczyło( troche irracjonalne,jest zima i zimno hehe).Bo wtedy kształtuje mu się normalnie nózka.
    Moja córeczka też własnie zaczyna chodzic i również zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś obuwia.Chodz moje dziecko ściąga wszystko co ma na nogach ;]
    To prawda.
    Jaś do dnia dzisiejszego często chodzi na boso- tyle tylko ,że ma na sobie grubsze skarpetki w taką porę roku. :-)

O mnie
    Julka z kolei nie ponosi 5 minut skarpetek bo zaraz sciąga ;]

pinacolada te buty co pokazałaś to dość drogie,nie na mój buzdzet

9. BabyApp
    Mieszka w
    Polska ;-P
    O mnie
    Mama słodkiej dwójki ;-)
    Ja mam nauczkę bo przy pierwszym dziecku jakoś nie szczególnie zwracałam uwagę by były dobrze profilowane.Jak córka miała 2 lata ortopeda stwierdził - koślawość kolan- i od tamtej pory musi nosić takie specjalne ze Spondylusa z wkładką Thomasa.Odwodzi kolana od siebie.Interes drogi jak cholera... kupuje jej tylko jako obuwie na zmianę do przedszkola,bo tam najwięcej będzie miała je na nogach.Jest poprawa ale ma cały czas nosić póki rośnie, hmm, trochę to potrwa jeszcze no ale dziewczynka to lepiej niech ma proste nogi ;-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pinacolada Zobacz posta
    Ja mam nauczkę bo przy pierwszym dziecku jakoś nie szczególnie zwracałam uwagę by były dobrze profilowane.Jak córka miała 2 lata ortopeda stwierdził - koślawość kolan- i od tamtej pory musi nosić takie specjalne ze Spondylusa z wkładką Thomasa.Odwodzi kolana od siebie.Interes drogi jak cholera... kupuje jej tylko jako obuwie na zmianę do przedszkola,bo tam najwięcej będzie miała je na nogach.Jest poprawa ale ma cały czas nosić póki rośnie, hmm, trochę to potrwa jeszcze no ale dziewczynka to lepiej niech ma proste nogi ;-)
    z pewnościa lepiej a to juz zmienia postać rzeczy,więc ja chyba zostane przy nauce chodzenia na "boso" ;]

Mieszka w
    Polska ;-P
    O mnie
    Mama słodkiej dwójki ;-)
    Podobno na boso najzdrowiej

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów