Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

lista leków refundowanych 2012- brak nutramigenu

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Vella Zobacz posta
    A na ile dni wystarcza taka puszka?
    Tak z ciekawości pytam, mam nadzieję, że nie będę potrzebować.
    Pytanie nie do mnie skierowane ,ale odpowiem. :-)
    Za małą puszkę Bebilonu Nenatal Premium (zamawianego w aptece) również płaciłam około 30 zł (+/-) i taka puszka starczała na kilka dni (tam było około 400g).
    Później jak Jaś był starszy - puszka zwykłego Bebilonu 800g wynosiła mnie 40 zł i starczała na niecaly tydzień.
    Takich puszek schodziło mi około 5 w miesiącu.
    (to było w momentach ,kiedy był na samym mleku).

Dodam tak od siebie ,że butelkowanie jest sporym kosztem.
    Więc czytając te posty nie dziwię ,że mamy się bulwersują.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Vella
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moja córka Matylda urodziła się 9 lutego 2012
    15 x 30zł?

o kurczę...
    X ma prześladowcę. Namolna dziewucha śledzi jego posty i wykorzystuje jego dane osobowe. Co powinien zrobić X?

Senior Member Awatar Sandrii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-01 zobacz kalendarz
    Bebilon pepti tez bedzie drozszy refundacja juz jest tylko 30%
    Czyli nie zaplace 15ozl ok tylko 205zl z groszami!!!!!
    Ja potrzebuje 12 puszek na mies!!

Senior Member
    asiek80

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2011
    U nas puszka tez wystarcza na jakieś 3 dni, na tydzień schodzą dwie puszki. Stopniowo powinno to maleć, chociaż z drugiej strony dziecko powinno wypijac coraz więcej.
    Mam prośbę do mam, jeśli zamierzać stopniowo wracać do Bebilonu Pepti napiszcie w tym wątku, jak Wasze maluszki i ich brzuszki zaakceptowały taką zamianę. My mamy mleczko tak do końca lutego. 23 lutego mamy wizytę u arelgologa i wtedy wszystko się okaże. Chociaż jak rozmawiałam z panią doktor to stwierdziła, że badanie określa najbardzej prawdopodobny alergen i jest dużo prawdopodobieństwo że w przypadku białka będzie wynik ujemny. To po co w takim razie kłuć dziecko, badanie jest robione z krwi. W dodatku nawet jeśli wyjdzie na plus to i tak nie będę miał refundowanego mleka. Zastanawiam się czy jest sens iść na to badanie. Szkoda mi Nicolki.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamaola Zobacz posta
    sprawdzałam w aptece, nutramigen kosztuje 24zł, a bebilon pepti z refundacją 7zł
    Sprawdzalam w necie i pisze ze po 18 zl ma byc teraz.
    Jestes pewna?

Senior Member
    aniulka88

O mnie
    mamusia :)
    a to dziwne, bo ja własnie w poniedziałek dostałam recepte na bebilon pepti i jest ono nierefundowane :/ pytałam zarwno lekarza jak i w aptece i powiedziano mi ze kosztuje tyle samo co bez recepty czyli 24 zł... a na recepte z literka ''p'' miałam za 9 zł :/
    l]

Senior Member
    aniulka88

O mnie
    a teraz doczytałam i Ppeti np, jest refundowane ale tylko wypisane od alergologa i to z rozpoznaniem alergii 3 miesiace wczesniej... idiotyzm jak dla mnie.
    l]

9. BabyApp
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aniulka88 Zobacz posta
    a to dziwne, bo ja własnie w poniedziałek dostałam recepte na bebilon pepti i jest ono nierefundowane :/ pytałam zarwno lekarza jak i w aptece i powiedziano mi ze kosztuje tyle samo co bez recepty czyli 24 zł... a na recepte z literka ''p'' miałam za 9 zł :/

Bebilon pepti nie dostaniesz bez recepty- tylko wyl na recepte pelno platna.
    Uh... Ja mam zaswiadczenie od arelgologa juz od lipca a mleko ze zniszka wypisywane od czerwca wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemu!!
    po 10tym ide po recepte wiec napisze jak to wyglada w praktyce

Senior Member Awatar kasia.s.
    Mieszka w
    gdansk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-07 zobacz kalendarz
    A mi dzis w aptece powiedzieli że pepti będzie refundowany

Senior Member
    aniulka88

O mnie
    ja juz zwariowałam:/ my tez mamy zaswiadczenie ale juz sama nie wiem... dostałam recepte na mleko ale nie było zaznaczone jak dawniej ''p'' tylko wypisane mleko i koszt 23 zł ...:/
    l]

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów