Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Kłopoty z nietrzymaniem moczu!

Senior Member Awatar MYSIA-PYSIA
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży mam termin na 16styczeń 2013

Kłopoty z nietrzymaniem moczu!

Jestem szósty tydzień po porodzie naturalnym i mam problem z nietrzymaniem moczu,przy kichnięciu albo jak długo nie siusiam to wtedy muszę biec do ubikacji a i tak nie zdążam bo popuszczam.Czy to mija?czy któraś z was też tak miała?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    U mnie to pod koniec ciąży był z tym problem, nie pamiętam, jak długo, może ze dwa ostatnie miesiące. Ale po porodzie minęło jak ręką odjął. Z tym, że ja ostatecznie miałam cesarkę. A ćwiczysz mięśnie Kegla?

Senior Member Awatar MYSIA-PYSIA
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży mam termin na 16styczeń 2013
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    U mnie to pod koniec ciąży był z tym problem, nie pamiętam, jak długo, może ze dwa ostatnie miesiące. Ale po porodzie minęło jak ręką odjął. Z tym, że ja ostatecznie miałam cesarkę. A ćwiczysz mięśnie Kegla?
    Zaczynam ćwiczyć.W czwartek mam wizytę u ginekologa więc zapytam bo mi się to bardzo nie podoba.

Senior Member Awatar Spinny
    O mnie
    Jestem mamą idwóch chłopców!!:-)
    Mysia Pysia - tak jest - po porodzie mięśnie sa strasznie zmęczone i to mija - zapewniam Cię - najlepiej jest ćwiczyć mięśnie kegla - najbezpieczniej podczas siusiania - spróbuj zatrzymać moćz - zapewne kilkanaście razy Ci nie wyjdzie ale w końcu się uda.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Spinny Zobacz posta
    (...) najlepiej jest ćwiczyć mięśnie kegla - najbezpieczniej podczas siusiania (...).
    No właśnie nie - NIE PODCZAS SIUSIANIA! W każdej innej sytuacji, ale nie wtedy - jeśli podczas siusiania będziesz kilkanaście razy wstrzymywać mocz, to utrudniasz sobie opróżnienie pęcherza. A jeśli w pęcherzu zalega mocz, to sprzyja to infekcjom.
    Ale ćwiczenia Kegla to faktycznie najlepszy sposób na ten problem - byle nie ćwiczyć w toalecie.

Senior Member Awatar Spinny
    O mnie
    Jestem mamą idwóch chłopców!!:-)
    Aga a co Ty opowiadasz - porozmawiaj sobie z lekarzem ginekologiem - spróbuj nie opróżniać pęcherza po porodzie - nie dasz rady, bo po prostu sisi samo Ci leci....

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    No właśnie trzeba opróżniać pęcherz. I żeby go dobrze opróżniać, nie wolno w tym czasie ćwiczyć mięśni Kegla.

9. BabyApp
    Też miałam ten problem długo po porodzie, w końcu przeszło. Ćwiczyłam mięśnie kegla, nie podczas siusiania. Ale szczerze to nie wiem czy powinno sie podczas siusiu czy nie.

koniecznie musisz iść do ginekologa, bo może obniżać Ci si pęcherz i jak to zaniedbasz to może grozić Ci operacja

Mały blog o wielkiej treści - http://inteligentnekupowanie.tumblr.com/. Nie przegap.
    Ostatnio edytowane przez MEGAALYSIA97 ; 28-05-15 o 10:12

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez MEGAALYSIA97 Zobacz posta
    koniecznie musisz iść do ginekologa, bo może obniżać Ci si pęcherz i jak to zaniedbasz to może grozić Ci operacja
    Do ginekologa albo - jeszcze lepiej - urologa. Leczeniem nietrzymania moczu zajmują się przede wszystkim urolodzy.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów