Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Tata też przeżywa ciążę

Senior Member Awatar karlita
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    już 4 latka temu :)
    ZosiaSamosia ma rację - jeśli kolezanki nie sa na podobnym etapie szczególnie trudno utrzymać kontakt

Ale oczywiście nie żebyśmy marudziły... :P

Facetów to dotyka w mniejszym stopniu.

Ja mam więcej czasu na spotkania odkad mała chodzi do przedszkola, czasem po pracy ja sie gdzieś umawiam a odbiera ją tata, czasem ją zabieram, jak idę na kawę z przyjaciółką, ona ma lody, czy ciacho i jest żywą reklama macierzyństwa

A w najbliższym czasie planujemy z dziewczynami skoczyć wspólnie do kina. Chłopaki mają mecze, a my chociaż kino

2. BabyApp
    Junior Member Awatar magda05
    Mieszka w
    Giżycko
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-02 zobacz kalendarz
    Mój partner bardzo się ucieszył, gdy zobaczył dwie kreseczki na teście ( w końcu sam namawiał mnie na zrobienie testu). Staraliśmy się o dziecko i była to wielka radość dla nas oboje. Od początku chodzi ze mną na wszystkie badania, z wielkim zaciekawieniem przygląda się badaniom USG, bo nie chce żeby coś go ominęło. Nie muszę go prosić o pomoc, bo sam zawsze mi ja proponuje, robi masaż stóp i pyta czy niczego mi nie trzeba. Jest naprawdę kochany, mimo że na początku bałam się, że ciąża nie zrobi na nim większego wrażenia. Jestem bardzo, oczywiście mile zaskoczona jego podejściem do ciąży i bycia ojcem, bo nie spodziewałam się aż takiego zaangażowania. Wiem, że będzie wspaniałym ojcem, bo już teraz to pokazuje. Za każdym razem kiedy Maleństwo kopie on chce to czuć, masuje wtedy brzuszek, rozmawia z nim. Zawsze daje buziaka dla brzuszka na dzień dobry i dobranoc. Słucha brzuszka i twierdzi, że coś słyszy.
    Już zaplanował nawet co będzie robił z Maleństwem jak się urodzi, jak będzie je m.in. kąpał, przebierał i chodził na spacery.
    Jest cudowny i wiem, że będzie wspaniałym ojcem.

Member
    Bertrand

O mnie
    Będę tatą 2012-08-31 zobacz kalendarz
    karlita- bo jak mówię, ciąża to nie choroba, można randkować itd a nawet trzeba bo jak już się mały urodzi to będze gorzej z zorganizowaniem jakiegokolwiek wypadu. Też idziemy teraz do kina bo euro nam już się trochę znudziło. Oglądam ale też wielkim fanem nie jestem. http://bajkorada.blogspot.com/2012/0...a-dziecko.html Tutaj jest recenzja podręcznika ale mi się zapowiedź filmu spodobała i mamy umówioną pierwszą ciążową randkę bo do tej pory były "normalne".

Senior Member Awatar Niebieski
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2012-01-28 zobacz kalendarz

Fajnie, ze trafiłyscie na zaangażowanych facetów. Mam nadzieję, że mój też taki będzie i się po prostu nie przestraszy :P Bertrand zgadzam się z autorką artykułu. Książka jest bardzo dobra. Film już widziałam i na prawdę uśmiałam się do łez. Niebieski pojawia mi się komunikat "nie znaleziono bloga" :/

Member
    Cyjanek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-19 zobacz kalendarz
    Mnie okres spóźniał się tydzień. W przeciągu kilku dni zrobiłam dwa testy - oba wyszły pozytywne. Kolejnego dnia poszłam do ginekologa - okazało się, że ciąża. Nieplanowana, choć (może i nieodpowiedzialnie) seks uprawialiśmy kilkakrotnie bez zabezpieczenia. Oboje założyliśmy, że bierzemy pełną odpowiedzialność za późniejsze konsekwencje i któregoś razu trafił.
    Mieszkaliśmy w osobnych miejscowościach, więc o pozytywnych testach powiedziałam mu telefonicznie. Ja byłam pewna, że to burza hormonów, partner - był stuprocentowo przekonany, że to dzidzia. Kiedy ginekolog potwierdził ciążę również do niego zadzwoniłam z informacją, że chce mu pokazać pierwsze zdjęcie naszego maluszka. Na USG nie było jeszcze nic widać poza czarnym punkcikiem, ale oczywiście przyjechał jeszcze tego samego wieczora, prosto z pracy i długo wpatrywał się w zdjęcie. Ja ryczałam, że "co teraz", a on ryczał z radości. Faceci! :P
    Jak jajko nie nie traktuje, bo wie, że tylko by mnie jego nadopiekuńczość irytowała, za to odrabia sobie w gotowaniu dla naszej trójki. Owoce w domu zawsze muszą być i jakiś nabiał, bo inaczej chłop panikuje, że nie dba o berbelucha.
    Niezmiernie doprowadza mnie do szału tylko sprawa alkoholu. Wiem, może to i despotyczne i nie fair, ale paliłam prze ciążą i gdy tylko się o niej dowiedziałam - momentalnie rzuciłam. Nowo zakupioną paczkę oddałam koledze i od tamtej pory papierosy dla mnie nie istnieją. Za alkoholem nie tęsknię, w żądnej postaci, bo nigdy nie przepadałam, a poza tym mam psychiczną blokadę w tym temacie. Jednak do sedna - chciałabym,aby mój partner przezywał ze mną ciążę i potrafił sobie odmówić piwa na okres tych kilku miesięcy. Bycie abstynentem przez ten czas go nie zabije, a ja bym czuła, że naprawdę chce się ze mną integrować w ciąży. Wymawia się, że "on może, bo przecież nie nosi dziecka pod sercem", ale dlaczego nie potrafi zrozumieć, że fakt, iż ja nosze w sobie dzidzię i zwalnia go z tego, żeby dbał ze mną o nią?

Splątało się, zmierzchło - gdzie Ty, a
    gdzie ja - już nie wiem
    i myślę w pół drogi,
    że Tyś jest rewolta i klęska, i mgła, a ja
    to Twe rzęsy i loki.

Junior Member
    kroljulek

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-03-14 zobacz kalendarz
    Cyjanek... ale to co piszesz na temat tego alkoholu to jest takie szukanie problemu na siłę. Przecież to Ty nie możesz pić alkoholu, a nie on.

9. BabyApp
    Member
    Cyjanek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-19 zobacz kalendarz
    No tak, mężczyzna mężczyźnie przyjacielem.
    To żadne "szukanie problemu na siłę", bo pragnę zaznaczyć, iż skoro ja podejmuję się wszelakich starań, aby dbać już od pierwszych dni o zdrowie NASZEGO dziecka, to co to za wymówka, że "ja pić alkoholu nie mogę, a on tak"? Bo skoro ciążę zaakceptował i pragnie tego dziecka, to niech w równym stopniu przyczynia się do jego prawidłowego rozwoju i ograniczy alkohol na kilka miesięcy. Ode mnie tego wymaga, więc dlaczego ja nie mam prawa wymagać tego od niego?

Splątało się, zmierzchło - gdzie Ty, a
    gdzie ja - już nie wiem
    i myślę w pół drogi,
    że Tyś jest rewolta i klęska, i mgła, a ja
    to Twe rzęsy i loki.

Junior Member Awatar rocky
    O mnie
    Będę tatą 2013-09-20 zobacz kalendarz
    Ja o żonę staram się dbać jak tylko mogę. Przygotowałem się na te wszystkie zachcianki z opowieści, a nic takiego (na razie) nie występuje Piwko pozwala mi wypić bez żadnego problemu, ale i tak robię to jedynie późnym wieczorem, kiedy jestem pewny, że nie będę musiał gdzieś pojechać autem. Wszystko jest kwestią dogadanie się i wzajemnego zrozumienia. A to, że mąż też ograniczy alkohol raczej na stan zdrowia dziecka nie wpłynie. Żona i tak cały czas jest na pierwszym miejscu.
    Po tym co zobaczyli, nastała długa cisza."Różne są dziwy na tym świecie, rzekł Deni."

Member Awatar tree-house
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2010-11-04 zobacz kalendarz
    Ja np. nie jadałem nigdy czekolady bo mi nie smakowała. Jak moja żona była w ciąży to potrafiłem i 5 tabliczek dziennie zjeść ...
    * Tree-house.pl
    "Rodzicielstwo to też pasja..." Wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców w bardzo dobrych cenach... OD TERAZ WYSYŁKA GRATIS !!

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów