Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Pediatra Śląsk

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    W Bytomiu przyjmuje dr Dżazga w przychodni szombierki, jest też dr Rudecka też ją bardzo chwalą

2. BabyApp
    Junior Member Awatar olus5
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-28 zobacz kalendarz
    dzazge to ja pamiętam z dzieciństwa...zero uśmiechu na twarzy ma ta kobieta..ja bym do niej nie poszła z dzieckiem.

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Słyszałam od mojej kierowniczki taką opinię, nie wiem, ja nie mogę narzekać, zawsze miła, uśmiechnięta, "rozmawia" z moim synkiem. Kuba bardzo ją lubi. A ja szanuję, za profesjonalizm.

Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Ja z ręką na sercu polecam panią dr. Kubicę z Katowic-Murcek. Miałam okazję poznać też 1 pediatrę w Sosnowcu i 2 w Rudzie Śląskiej, ale na szczycie rankingu zdecydowanie dr Kubica za wiedzę, rzetelność i podejście do niemowlaka.

Member
    juka12

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Phalaenopsis Zobacz posta
    Hej. Jesteśmy z Chorzowa. Szukamy pediatry godnego polecenia. Sama już po prostu nie mam siły na szukanie lekarzy w sieci. Jaś będzie miał za niedługo 3 miesiące a nadal nie był szczepiony. Najpierw był w szpitalu, potem miał katar (który w nocy ma do tej pory jednak lekarka to bagatelizuje - dziecko również pokasłuje), następnie wizyty u kardiologa (okazało się, że ma wadę serca), potem badania krwi i moczu. Na ostatniej wizycie (w czwartek) usłyszałam, że rozmaz krwi nie jest ciekawy i trzeba powtórzyć, ale dopiero po kolejnej wizycie u kardiologa. No i że oczywiście mam szczepić płatnymi 6 w 1 a jak powiedziałam, że ciężko z kasą u nas to powiedziała, że przecież dziecko ma chrzestnych i niech oni się zrzucą. Masakra normalnie.
    Bardzo proszę o polecenie jakiegoś dobrego i sprawdzonego pediatry w Chorzowie i okolicach (Katowice, Ruda Śl., Świętochłowice, Bytom).
    Aha najlepiej, żeby lekarz przyjmował z kasy chorych, bo jak pisałam ostatnio nam się nie przelewa niestety.
    Zdecydowanie z całego serca polecam dr Małgorzatę Muchacką-Bianga - przyjmuje prywatnie w Katowicach przy ul. Płochy. Jedyna pediatra, której ufam...

Ja synkiem chodzimy do pani doktor Rudeckiej. Bardzo dobry specjalista.

Junior Member Awatar Karolina Dańko
    Mieszka w
    Poland, Poland
    Dziewczyny, w Katowicach polecam panią doktor Ewę Wiśniewską. Bardzo dobry pediatra, doświadczona, widać, że ma wiedzę i podejście do dzieci... Przyjeżdża także na wizyty domowe, nie tylko w Katowicach, ale też na terenie Tychów, Chorzowa, Siemianowic, Sosnowca, itp. Raz przyjechała do mnie nawet o północy! Ma swoją stronę www - http://pediatra.slask.pl

9. BabyApp
    ja zdecydowanie mogę polecić tych specjalistów, ponieważ doskonale wiedzą co robić, wiele razy pomogli mojemu dziecku uporać się z problemami zdrowotnymi, więc jeśli potrzebujecie fachowej pomocy to tylko tu Psychoterapia warszawa
    Ostatnio edytowane przez maturi88 ; 16-11-15 o 13:51

Senior Member
    guaro

Z córką chodzę do dr Hanny Danielewicz. Moja córka bardzo ją lubi. Pani doktor zawsze uśmiechnięta, a moja pociecha zawsze dostaje naklejkę, które bardzo lubi Tutaj możecie znaleźć namiary http://kcp.pl/lekarz/hanna-danielewi...iatra/wroclaw/

Junior Member
    marynia987

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Ja z moimi dziećmi chodzę do pani doktor Pałasz - Piszczek. Kiedyś podobno przyjmowała w Katowicach, ale od końca zeszłego roku w Knurowie. W Przychodni Brackiej Knurów. Ukazał się nawet artykuł na jej temat https://www.facebook.com/Fundacja-Un...0634847896320/. Polecam Panią Doktor - doskonały specjalista z cudownym podejściem do dzieci!

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów