Strona 3 z 15
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 148

Gdzie kupujecie kosmetyki dla dziecka?

Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    No dobra ale ja pralki nie zamierzam używać codziennie. A nie chce mi się wierzyć żeby stojące w koszu brudne pieluchy nie śmierdziały. Zwłaszcza latem.. Pomijając więc koszty zakupu - higiena ich użytkowaia mi się nie podoba.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Kaha
    Mieszka w
    Cypr
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.01.2011
    A ja nastawiam się na te wielorazowe z wkładami z bambusa. Wyglądają prześlicznie, ale to nie jest najważniejsze. Moja pediatra, którą już wybrałam dla dzidziusia, tez poleca pieluchy wielorazowe. Podobno dla chłopca są one dużo zdrowsze niż jednorazowe, poza tym dziecko rzadziej dostaje alergii (bo w jednorazowych sama chemia), odparzeń, podrażnień, a potem szybciej i łatwiej przestawia się na nocnik. Faktycznie są drogie, ale to jest jednorazowy wydatek i myślę, ze dość szybko się zwróci. Poza tym nie trzeba ich kupować aż 20 czy 30 sztuk, bo otulaczki schną bardzo szybko, poza tym często po samym siku zostają suche i możne je używać parę razy, trzeba zmieniać tylko wkłady. Ja kupiłam tylko 12 sztuk i dokupiłam trochę wkładów, bo faktycznie one schną dość długo, ale zawsze zamiast nich można do kieszonki otulaczka włożyć pieluchę tetrową lub flanelową. Muszę przyznać, że te wkłady bambusowe są naprawdę ekstra chłonne - zrobiłam test - wylałam pół szklanki wody i ładnie wszystko wchłonęło, a warstwa otulaczka, która dotyka do skóry dziecka, pozostała tylko lekko wilgotna.

Senior Member Awatar milunia28
    Mieszka w
    opolskie
    O mnie
    Lena Anna 11.03.2011
    Ciekawe jak się sprawdzą...

Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    no właśnie ciekawa jestem, jak te wielorazowe... a ile one mniej więcej kosztują? szczerze, to nawet o nich nie myślałam, kupiłam kilka tetrowych, może na początku będę używać, ale tylko dlatego, że mnie rodzice przekonują... sprawdzę sama i się przekonam

Senior Member Awatar milunia28
    Mieszka w
    opolskie
    O mnie
    Lena Anna 11.03.2011
    Jak wcześniej sprawdzałam na necie,to ceny zaczynają się od 80zł wzwyż,im bardziej kolorowa i z bajerami tym droższa... Odwiedziłam stronę producenta akurat,którego promuje Reni Jusis,po zobaczeniu jakiegoś wywiadu z nią w Dzień dobry TVN. Ale ceny które tam zobaczyłam,zwaliły mnie z nóg...

Senior Member Awatar Kaha
    Mieszka w
    Cypr
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.01.2011
    Ja kupiłam (po rozpatrzeniu różnych opcji i tygodniowym namyśle) pieluszki Fuzzi Bunz Onesize po 69,00 zł za sztukę w sklepie internetowym. Każda pielucha w zestawie zawiera jeden otulacz, który można dopasować dzięki napom i gumkom do różnego rozmiaru dziecka od 3,5 do 18 kg, ponadto w zestawie są dwa wkłady bambusowe - jeden mniejszy i jeden większy, zapasowe gumki. Ta opcja wydała mi się najbardziej korzystna finansowo.

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Kobietki a jakich kosmetyków używanie do pielęgnacji maleństwa, chodzi mi o firmę, czy używacie całych serii, czy pojedynczych kosmetyków z róznych firm? Co w ogóle potrzebne jest po powrocie ze szpitala? Płyn do kąpieli, szampon, oliwka, puder? Podpowiedzcie

9. BabyApp
    Member Awatar selen
    Mieszka w
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez ola0203 Zobacz posta
    Kobietki a jakich kosmetyków używanie do pielęgnacji maleństwa, chodzi mi o firmę, czy używacie całych serii, czy pojedynczych kosmetyków z róznych firm? Co w ogóle potrzebne jest po powrocie ze szpitala? Płyn do kąpieli, szampon, oliwka, puder? Podpowiedzcie
    Puder zupelnie nie byl mi potrzebny, uzywalam w szpitalu, ale jak polozna zobaczyla zwrocila mi uwage i powiedziala, ze jesli pediatra nie kaze to prosze nie pudrowac, a pediatra nie kazala wiec przestalam pudrowac.Przydaja sie chusteczki nawilzajace.U mnie z prawie wszystkich marek jakie wyprobowalam sprawdzaja sie najbardziej Pampers Baby Fresh.Kosmetyki kupilismy na poczatek oliwke i plyn do kapieli Hippa. Jedyne z czego bylam zadowolona to oliwka.Zamiast plynu przeszlam po czasie na Oillan- emulsje do kapieli dermatologicznej i serie Oillan Baby- krem i szampon z plynem 2w1.Ostatnio jak bylam u lekarza na szczepieniu pediatra sama byla zdziwiona czego uzywam ze maly ma taka ladna buzke.Zapisala sobie nazwe tego kremu zeby przekazywac innym matkom, bo naprawde warto dziewczyny.Ja wyprobowalam wele kremow i balsamow.Seria nivea baby nutri sensitive ma ekstra mleczko do ciala.Naprawde fajnie nawilza, maly mial na nogach suche plamy i zaledwie po dwoch dniach sie wwszystko wchlonelo.Mam jeszcze wsrod swoich kosmetykow krem, ktory tez jest bardzo dobry Balneum Baby Basic.Powiedzialabym ze jest na drugim miejscu po Oillan Baby Krem.Na odparzenia mozna miec zawsze sudocrem, ktory wszyscy polecaja, ale ja sadze ze bepanthen jest zdecydowanie lepszy.Tyle rad ode mnie. Pozdrawiam!!

Junior Member Awatar Młoda_Mama
    Mieszka w
    Konopnica
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2007-12-16 zobacz kalendarz
    Ja dla niemowlaka i dla 2 latka kupuje praktycznie wszystko w aptece, ponieważ tam czuję bezpieczeństwo dla maluszka a jak nie wiem to idę do lekarza i pytam. Ale najczęściej to w aptekach lub sklepach sprawdzonych dla niemowlaków.

Member Awatar kfiatuszek
    Mieszka w
    ...
    O mnie
    marzec 2011
    na innych forach bardzo czesto mamy polecaja wilgotne chusteczki i puder Dada z Biedronki i kosmetyki-szampon, żel, krem z Rossmanna z serii Babydream
    używała któraś z Was tych kosmetyków?
    zastanawiam sie nad ich kupnem, sa bardzo tanie, ale boje sie czy nie uczula - w sumie sprobowac zawsze mozna, majatku nie strace ale nie wiem czy nie lepiej odrazu kupic jakies z apteki...

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.