Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

masaże szyjki

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz

masaże szyjki

Słuchajcie, czy masaże szyjki u kobiet po terminie są obowiązkowe? Można nie zgodzić się na te zabiegi?

2. BabyApp
    Junior Member Awatar wiola29
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-28 zobacz kalendarz
    Data
    23.12.2011
    Ja już miałam dwa razy taki masaż i chyba jutro będę miała trzeci raz-jest trochę bolące muszę przyznać,ale przez takie coś chcą przyspieszyć żeby zaczęła się dziać akcja porodowa.Tylko u mnie to coś nie działa(:

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Mi tylko narobili niepotrzebnego bólu.Masaże niestety nic nie pomagały.Ledwie 4 cm,chyba nawet nie całe ;/

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez karolina86 Zobacz posta
    Słuchajcie, czy masaże szyjki u kobiet po terminie są obowiązkowe? Można nie zgodzić się na te zabiegi?
    Jak najbardziej można się nie zgodzić! Masaże szyjki są nie tylko bolesne, ale też grożą infekcją - to zabieg, którego nie wykonuje się w nowoczesnym, przyjaznym rodzącej położnictwie

Junior Member Awatar Madzik1988
    Mieszka w
    Torun
    O mnie
    Podwójna Mamuśka Nikolka 2008 Damianek 2011
    Witajcie

Jak rodziłam Synka zaczełam przec przy 7 cm i masaż miałam robiony bez żadnego pytania,bolało cholernie ale chyba musiał poskutkować bo Synek krótko po się urodził

Senior Member
    rilla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-12 zobacz kalendarz
    Ja jak rodziłam to miałam robiony masaż przy każdym badaniu. Mimo trzech kroplówek miałam słabe skurcze i dlatego położne to robiły. Bolało, ale pomogło.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Madzik1988 Zobacz posta
    Jak rodziłam Synka zaczełam przec przy 7 cm i masaż miałam robiony bez żadnego pytania,bolało cholernie
    Z tego, co wiem, nie powinno się tak wcześnie przeć. Położna powinna doradzić, jak powstrzymać parcie.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Mnie nikt na porodówce nie pytał czy wyrażam zgodę na owe "masaże". Miałam 3 albo 4 bez żadnego skutku. Ból masakryczny i nie do opisania

Senior Member
    magda.

Mieszka w
    Grecja
    O mnie
    Jestem mamą.
    U mnie podobnie jak u babelka. Mialam masaż przy każdym sprawdzaniu rozwarcia, a rodziłam 8h. W zyciu nic mnie tak nie bolalo. Do tego mloda polozna wykonujaca masaż z usmiechem i stoickim spokojem mowila: "spokojnie, rozluźnij sie, przecież aż tak nie boli". A mnie lzy ciekly po policzku. Skonczylo sie cesarka.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Mnie nikt na porodówce nie pytał czy wyrażam zgodę na owe "masaże". Miałam 3 albo 4 bez żadnego skutku. Ból masakryczny i nie do opisania

No tak, w niektórych szpitalach nikt nie pyta o zdanie - pacjentki traktowane są rutynowo.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów