Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Hemoroidy

Senior Member Awatar Jamaja
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-08 zobacz kalendarz
    Data
    8.04 2013
    kasiuleczka mnie się właśnie do porodu nie wchłonęły. podczas porodu wyszedł mi jeszcze jeden mały, który, mimo stosowanych leków, nie wchłonął się do dziś. na szczęście nie boli

2. BabyApp
    Senior Member Awatar kasiuleczka
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-14 zobacz kalendarz
    Najbardziej boję się tego czy nie pęknie?

Senior Member Awatar F4rba
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-16 zobacz kalendarz
    Pojawiły się przed porodem jakoś w 35tyg. . Po porodzie się pogorszyło dosłownie wyłam z bólu-ani stać, ani siedzieć, ani leżeć. żadne maści, czopki mi nie pomogły byłam u lekarza dal mi maść i kazał smarować, a jak się nie poprawi to wycinamy

Senior Member Awatar Jamaja
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-08 zobacz kalendarz
    Data
    8.04 2013
    Cytat Zamieszczone przez kasiuleczka Zobacz posta
    Najbardziej boję się tego czy nie pęknie?
    będąc na porodówce rozmawiałam na en temat z położną i ta mówiła, że w niektórch przypadkach nawet lepiej jeśli pęknie bo wtedy sam się oczyści i jest szansa, że zniknie. Dużo gorzej jeśli w fazie parcia jeszcze urośnie, a kobieta jest nacinana bo wtedy boli i rana i hemoroida. ustrojstwo paskudne;/

Senior Member Awatar gosq
    Mieszka w
    Piastów
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-16 zobacz kalendarz
    U mnie pojawił się ten problem parę dni temu. Aptekarka poleciła mi żel ProRectal, ale nie wiem czy nie dokupić czopków. Jakie czopki polecacie? Można stosować jednocześnie maść i czopki?
    Jak powiedziałam ginekologowi, że mi wyszły hemoroidy, to odrzekł że na tym etapie to normalne, taki ucisk i obciążenie, no i nic nie przepisał A ja nie raz ledwo chodzę.

Senior Member Awatar kasiuleczka
    Mieszka w
    Stargard Szczeciński
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gosq Zobacz posta
    U mnie pojawił się ten problem parę dni temu. Aptekarka poleciła mi żel ProRectal, ale nie wiem czy nie dokupić czopków. Jakie czopki polecacie? Można stosować jednocześnie maść i czopki?
    Jak powiedziałam ginekologowi, że mi wyszły hemoroidy, to odrzekł że na tym etapie to normalne, taki ucisk i obciążenie, no i nic nie przepisał A ja nie raz ledwo chodzę.
    Ja polecam maść i czopki Posterisan - najlepiej stosować jedno i drugie systematycznie, czyli dwa razy dziennie. U mnie już jest o wiele lepiej do tego stosuje zaparzoną korę dębu, którą kupiłam w aptece i po kąpieli zimne polewanie hemoroida, bo zimna woda obkurcza

Junior Member
    pestka81

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-02 zobacz kalendarz
    Witam Was dziewczyny
    Jestem w 30 tyg. ciąży i chyba dopadła mnie ta "miła" dolegliwość" , ale zastanawiam się czy mam to samo czy coś gorszego, a mianowicie żadna z Was nie pisze, że leci Wam krew. U mnie jest ona bez przerwy, nie jest ona obfita, ale przy każdej wizycie w toalecie jest widoczna na papierze, no i na bieliźnie oczywiście też. Ból i pieczenie są małe, gulkę też mam, ale zawsze ją miałam, z tym że teraz mam wrażenie że jest ona większa. Nie wiem... chyba pojadę na pogotowie, bo jak na złość wizytę u lekarza miałam w piątek, a krew pojawiła się w sobotę

9. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    pestka81, zdarza się, że hemoroidy krwawią, zwłaszcza przy okazji zaparć. Próbowałaś już jakichś maści?

Junior Member
    pestka81

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-02 zobacz kalendarz
    Jeszcze nie próbowałam niczego, mąż ma dziś nawiedzić aptekę, ma kupić Posterisan, mam nadzieje, że pomoże

Member Awatar kropek1983
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-15 zobacz kalendarz
    Mnie też to dopadło. Kilka dni temu miałam straszne zaparcia i nic tu dieta bogata w błonnik, owoce i warzywa nie pomogła. Z trudem pozbyłam się "problemu" i od tamtej pory czuję jakbym miała tyłek odparzony. Stosuję Sudocrem i jak na razie pomału przynosi mi to ulgę.

[/url]

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów