Strona 2 z 4198
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41976

Aniołkowe Mamy.

Junior Member Awatar mama_aniolka
    Mieszka w
    Łódz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-11-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mandarynka170 Zobacz posta
    A moja historia jest taka....ok.23.00 w domu odeszły mi wody,zaraz pojechaliśmy do szpitala w drodze pojawiły się skurcze co 3-4 min.Jak dotarliśmy na ip położna kazała mi się przebrać zostawiając samą potem przyszła spisać dokumenty i wysłała mnie na korytarz pożegnać męża. Dodam,że nie zostałam zbadana. Gdy wracałam straciłam przytomność upadając na brzuch..dostałam krwotoku...podniosły mnie i kazały wrócić na sale...za nim lekarz przyszedł i trafiłam na blok operacyjny minęło mnóstwo czasu...już na ktg nie mogły wyczuć tętna dziecka. Okazało się,że odkleiło mi się łożysko...małego wyciągneli już w zamartwicy nie oddychał...ale cudem odzyskali oddech po reanimacji...Potem przewieźli go do innego szpitala bo okazało się,że miał naczyniaka...bardzo boli mnie,że nie byłam przy nim...że nigdy nie poczuł mojej bliskości...
    Nie mogłaś z nim byc.;( Ja nawet nie bylam na pogrzebie swojego dziecka. Nie dalabym rady. Opłakiwałam go w domu. Wiem tylko, jakie miał ubranko, bo szykowałam je mężowi do szpitala.. Czytając to co napisałaś spłakałam się. Najgorsze było to że cierpiał..

.
    .'' Dzieci które odchodzą nie umierają. One zmieniają swoją datę urodzenia..''

2. BabyApp
    Senior Member Awatar kasiullka905
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-29 zobacz kalendarz
    Normalnie łzy same napływaja do oczu... Nie wiem co napisać
    mama_aniołka Trzymaj sie cieplutko i pamietaj ze masz dla kogo żyć...bo masz przeciez cudowna coreczke..
    mandarynka170 Ty tez sie trzymaj... Ja tez stracilam jedno dziecko ale to bylo w bardzo wczesnej ciazy i niestety nic nie dalo sie zrobic

Senior Member Awatar kate20
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-28 zobacz kalendarz
    MAMA ANIOLKA KAZDA KOBIETA CZYTAJAC TO PLACZE..JA CZYTAJAC TO CZUJE JAK MNIE BOLI SERCE,NUS GO W SERDUSZKU I PAMIETAJ O NIM JAKBY ZYL JA BYM TAK ZROBIL,BO ON PRZECIEZ ZYL A TWOJA CORECZKA Z PEWNOSCIA GO CZUJE, ŁACE SIE Z tOBA W BOLU SZKODA ZE TYLKO VIRTUALNIE, PISZ CO CZUJESZ PISZ WSZYSTKO WYWAL TO Z SIEBIE

Senior Member Awatar Angel1712
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Witam. Żadne słowa nie złagodzą bólu po stracie dziecka.. To największa tragedia jaka może spotkac rodziców zarówno gdy dziecko jest w lonie matki i takich ktore juz sa "odchowane" .. moja siostra w wieku 14 lat zginęla tragicznie pod kolami ciagnika.. Fakt faktem bylo to ponad 20 lat temu ale moi rodzice do tej pory czuja ból i ogromna strate.. Ja czasami sie smieje ze jestem dzieckiem zapomnienia bo urodzilam sie rok po smierci mojej siostry. I ja sama w tamtym roku stracilam moja córeczke (26tc) .. Chodz najgorszy okres juz minal to sni mi sie po nocach , choc jej nie zobaczylam Gdy ja urodzilam (juz martwa) nie dali mi jej zobaczyc i odwracalam sie zeby ja zobaczyc chociaz przez chwile ale nie udalo sie bo zaraz po porodzie bylam juz pod narkoza.. Inni mowia : dobrze,ze jej nie widzialas bo bys bardziej cierpiala! a ja wrecz odwrotnie ..do dzis ubolewam ze nie moglam zobaczyc mojej corki. Przeplakalam cale dni i noce ale gdy byl juz pogrzeb stalam nad grobem ,nie uronilam lzy.. i nie wiem dlaczego???? Stalam jak zahipnotyzowana a bardziej jak oblakana.. Bylo tak duzo ludzi a ja nie widzialam nikogo.. po powrocie do domu nawet nie siedzialam z rodzina tylko w pokoju i wtedy mi sie wszystko "odblokowało" i znowu plakalam. Bylam zla gdy ktos chcial mi zlozyc kondolencje ,bo niczyje slowa nie zwroca zycia zadnemu dziecku. Ja takze o moja tragedie obwiniam mojego lekarza i teraz omijam go szerokim lukiem..

[url=http://www.suwaczek.pl/][/url

Senior Member Awatar kate20
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-28 zobacz kalendarz
    angel trzeba pamietac myslec bo wtedy beda aniołki te zawsze wiecznie zyły sciskam mocno

kasinia1510
    Guest
    kasinia1510
    Witam dziewczyny.Rok temu też zostałam mamą Aniołkową.Moje maleństwo odeszło 2 doby po narodzeniu.Urodziłam w 25 tygodniu.Byłam przy jego śmierci i kiedy żegnał się z nami(mną i moim chłopakiem-jego ojcem).Zamknął rączkę i jego serduszko przestało bić-lekarze próbowali go uratować lecz reanimacja nic nie dała a prędzej dostał wylewu i przestał reagować na leki.

Junior Member Awatar mama_aniolka
    Mieszka w
    Łódz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-11-04 zobacz kalendarz
    Moje kochane. Dziękuję za słowa wsparcia. Teraz jedynie to co czuję to wielka rozpacz i pustka w sercu. Czasem nie chce mi sie zyc, ale mam dla kogo. Mam wspaniałą córcię i to ona trzyma mnie przy życiu. Wydaje mi się, że Natan jeszcze się nie urodził, że dopiero nastąpi cud narodzin i wszystko będzie od now- tym razem dobrze. Teraz już mi trochę przechodzi, ale wczęsniej byłam zła na Boga. Nie mogłam zrozumiec czemu mi go zabrał, czemu to własnie nas spotkało. Paula jesycye jest mala i duzo nie rozumie, ale wiedziala ze bedzie miala braciszka i napewno wie ze cos jest nie tak.

.
    .'' Dzieci które odchodzą nie umierają. One zmieniają swoją datę urodzenia..''

9. BabyApp
    Member
    juga

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-23 zobacz kalendarz
    Kochane mamusie aniolkow lacze sie z Wami w bolumoj aniolek byl malutki 7tc odszedl ale bol jest ogromny choc tez juz mam coreczke nie zapominam o nim...nie potrafie

Senior Member Awatar Angel1712
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Nigdy nie zapomnimy naszych aniolkow, czy bedziemy mialy 2,3,4.... dzieci zawsze w naszych sercach bedzie miejsce dla tych ktore odeszly...

[url=http://www.suwaczek.pl/][/url

Senior Member Awatar mandarynka170
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-19 zobacz kalendarz
    Mój aniołek też mi się śni,ostatnio jako 2-letnie dziecko...Kiedy ide na cmentarz to nie mogę odejsć od niego bo mam wrażenie,że on taki sam tam jest...Chciałabym starać sie o nastepne,chociaż mam poczucie winy czy mogę tak szybko go zastapic...Wiem,ze go nikt nie zastapi,ale może powinnam dłużej poczekać...

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów