Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Komu kupujecie prezenty na święta i jakie?

Senior Member Awatar Bernata
    Mieszka w
    Warszawa
    Data
    lipiec 2019

Komu kupujecie prezenty na święta i jakie?

Jaki procent miesięcznych zarobków wydajecie na prezenty świąteczne?

bo mam z tym o roku problem.
    na święta tradycyjnie zjeżdżamy się wszyscy do rodziców (będzie 10-15 osób).
    osoby są o różnym statusie materialnym, a także różnym podejściu do dawania prezentów(do dawania, bo brać-wszyscy biorą).
    -i tak, jedna osoba kupuje każdemu co roku po butelce alkoholu za 15-20zł i tyle.
    -kolejna osoba książkę za 30-40 zł i tyle.
    -ktoś inny nie robi wcale prezentów- co trzeci rok kupi dwa kilo cukierków dla wszystkich i tyle.
    -starsza ciocia prawie nie wychodząca z domu pieje trele wdzięczności za prezenty od nas, tłumaczy się, że ona nie ma jak kupić nam, a całkiem niezłą emeryturę chowa w materacu przed wszystkimi i nikomu "koperty" dawać nie zamierza.
    -dzieciate małżenstwo daje po jednym prezencie a dostają trzy dla męża,żony i dziecka.
    -rodzice dają lokal i część wyżywienia (częsć też kupuję) więc oni prezentów nie dają,akceptuję to.
    -itd itp

Jak tu kupić sensowne prezenty?

2. BabyApp
    Ja juz tez zaczynam planowac;
    dla mojej przyjaciolki i jej meza mam album scrapbookingowy.
    Dla dziadka i babci zamowie chyba kalendarz nad biurko ze zdjeciami Bruna.
    Dla mamy ??? myslalam nad paletka cieni Inglota, ale ona ostatnio sie nie maluje, bo je cienie uczulaja
    Dla siostry oraz męża planuję zamówić skarpetki z tej strony https://manymornings.com Mają wiele ciekawych wzorów.

dla syna to zlozona sprawa; 4 grudnia imieniny, 6 grudnia Mikolajki a potem jeszcze swieta. Zepsul mu sie amortyzator w rowerze i nie moze jezdzic, a bardzo chce. Wiec postanowilam juz dzis dac mu prezent z okazji imienin i mikolajek - w ladne pudelko, na samo dno wloze koperte. Nie znam sie na amorkach, wiec nie bede mu sama kupowac.

Junior Member
    mamaanna

Mieszka w
    Polska <3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-09-14 zobacz kalendarz
    Data
    14.09.18

Arrow

[QUOTE=Selyse;3197604]Ja juz tez zaczynam planowac;
    dla mojej przyjaciolki i jej meza mam album scrapbookingowy.
    Dla dziadka i babci zamowie chyba kalendarz nad biurko ze zdjeciami Bruna.
    Dla mamy ??? myslalam nad paletka cieni Inglota, ale ona ostatnio sie nie maluje, bo je cienie uczulaja

Wiesz co jeśli chodzi o cienie to poleciłabym Ci również cienie foliowe
    bo dają naprawdę piękny efekt, używam tylko takich.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów