Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 92

Czy są tu majowe mamy??

To świetne informacje

2. BabyApp
    Groszkowa w którym jesteś tygodniu?

Groszkowa, jeszcze chorujesz? Teraz ten antybiotyk to powinien Cie podnieść.
    Ja mam wizytę w czwartek rano, też chce zobaczyć już mojego małego człowieka

Senior Member Awatar groszkowa
    Mieszka w
    Olsztyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2020-05-15 zobacz kalendarz
    Tusinka wydaje mi się że powinnam teraz kończyć 10 tydzień, tak mówi aplikacja

Katarzyna wzięłam od razu rano po wizycie i dobrze zrobiłam bo tak mi chwyciło zatoki przyzębowe że wieczorem z bólu łaziłam po ścianach. rano już nie bolało, kolejnego wieczoru kaszlu prawie nie miałam za to wróciły siły do życia. jest o niebo lepiej. teraz tylko muszę sobie tłumaczyć żeby brać antybiotyk do końca.
    pewnie nie możesz się już doczekać wizyty ja zawsze kilka dni przez wizytą trochę się boję a trochę cieszę. dziwna mieszanka

dziewczyny kiedy planujecie robić prenatalne USG? trochę zgłupiałam bo internety mówią "pomiędzy 11 a 13+6 tygodniem" a ginekolog każe mi przyjść za 4 tygodnie. umówiłam się na 29(3 tygodnie) ale mówi że to za wcześnie i mam szukać w pierwszym tygodniu listopada, że im później tym pomiary są wiarygodniejsze. i teraz nie wiem: czekać aż się pojawi termin i ryzykować że dzidziuś będzie już za duży na pomiar czy olać ją, przyjść tydzień wcześniej(w widełkach podanych przez internet) i nie denerwować się dłużej niż to potrzebne?

Ja w poprzedniej ciąży też brałam antybiotyk, jak mus to mus, nie ma wyjścia.
    Nie wiem, wydaje mi się, że za te 3 tygodnie mogłabyś iść spokojnie. Skoro można iść już w 11, ale i w 14 tygodniu, to chyba nic się nie stanie, jak pójdziesz pomiędzy.

Mieszka w
    Olsztyn
    O mnie
    tak sobie myślę że jak pójdę za wcześnie to zawsze będzie czas żeby zrobić dogrywkę a jak za późno to już pozamiatane. także trzymam moją datę ale mam też oko na stronie internetowej czy pojawiają się nowe terminy na później

dzisiaj powiedziałam szefowi że jestem w ciąży. ale mi serducho biło, jakbym jakimś przestępcą była co najmniej. szefa informowałam o planach jakieś pół roku temu, wiedział na co się kroi. będzie dobrze reszcie w biurze na razie nic nie mówię, dowiedzą się we właściwym czasie.

wam też tak brzuszki rosną? mój jest olbrzymi! aż niemożliwe że 150ml płynu owodniowego z 2cm ludzikiem może powodować taki wielki brzuchol. aż dziwne że nikt nie pyta o co tu chodzi...

I co? Pogratulował chociaż?
    Nie wiem, czy już rośnie, czy sobie wkręcam :P
    Ale ostatnio zrezygnowałam z paska do spodni, a tak zawsze nosiłam. Teraz mnie dusił już. Więc albo urosłam, albo się obżarłam :P

9. BabyApp
    Mieszka w
    Olsztyn
    O mnie
    pogratulował
    w przyszłym tygodniu mamy porozmawiać jak rozwiązać sprawę mojego zastępstwa. cieszę się że będę mogła wrócić na moje stanowisko

mnie też spodnie uwierają. w lidlu jutro będą ciążowe w bardzo przyjemnej cenie. w zeszłym tygodniu zamówiłam je w przedsprzedaży z wysyłką i czeka na mnie w kancelarii w pracy, jutro odbiorę i dam znać czy warto

katarzyna zwiedzałam internety w poszukiwaniu innych forów. znalazłam jedno które żyje dość intensywnie, to stamtąd dowiedziałam się o spodniach z lidla . może chcesz się przenieść?

Jutro w końcu mam wizytę Jak wszystko będzie dobrze, to chyba skoczę zobaczyć te spodnie
    No tutaj jest dość cicho, gdzie to forum?

Mieszka w
    Olsztyn
    O mnie
    czekam na wiadomości z wizyty!

spodnie na prawdę spoko, kupiłam 38(na teraz) i asekuracyjnie 40. zwykle jest problem z moją latynowską pupą a tu miłe zaskoczenie bo 38 pasuje

wysłałam ci wiadomośc prywatną, nie wiem czy można inne portale tak otwarcie reklamować

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów