Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia

Cześć wam mamuśki. ^^ Czy w wolnym czasie myślicie może o zmianie kariery albo żeby się jakoś dokształcić? Jeśli tak to gdzie?

2. BabyApp
    No ja własnie zaczęłam się nad tym zastanawiac na macierzyńskim. Zaczęłam też dużo ćwiczyć, co bardzo polubiłam i myślę sobie czy by nie zrobić takiego kurs na instruktora fitness Katowice i rzeczywiście poszukać pracy może na jakiejś siłowni..

Na macierzyńskim nie miałam na to czasu, jedynie oglądałam filmiki na yt. Z praktycznych szkoleń od razu po macierzyńskim poszłam na szkolenie do Clear Clinic, z usuwania makijażu permanentnego. Super sprawa dla tych, którzy mają salony.

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Ja ledwie zdążyłam wrócić do pracy, a tam rewolucja. Wszystko się zmienia. Wydaje mi się jakby minęło kilka lat, a nie półtora. Nowy prezes, nowy dyrektor, zmiana części personelu i kierowników. Na szczęście mój został ten sam. Mnóstwo nowych rzeczy, szkolenia jedno po drugim. Plan przewiduje cały ich cykl, chyba ze 30 do końca roku. W tym ja mam wziąć udział w co najmniej 15. Najbardziej cieszy mnie te najbliższe https://leadership-center.pl/agile/ . Jest związane z moim projektem, jaki prowadziłam przed pójściem na macierzyński. Trochę im zeszło, ale udało się.

A co powiecie może na szkolenia kosmetyczne ? Któraś pani byłaby zainteresowana wykonywaniem makijażu permanentnego lub chciałabym się nauczyć przedłużać rzęsy? Firma Akademia Urody widziałam, że oferuje naprawdę znakomite kursy, które świetnie przygotowują pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym.

Member
    AtomicKitten

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-22 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    Trzeba czasami coś zmieniać w swoim życiu bo inaczej ciężka sprawa. Na chwilę obecną jestem od tej strony organizacyjnej szkolenie i mam raczej problem natury sprzętu itd, tzn szukam rzutnika jakiegoś jak tutaj https://wizualizer.pl/Projektory-k643/ Mam na myśli taki edukacyjny, biznesowy. Kupował ktoś moze rzutnik w ostatnim czasie ?

Member
    Kingaa89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-20 zobacz kalendarz
    Ja się doszkalam, że tak powiem hobbystycznie. Zawsze lubiłam malować paznokcie i często szukam jakichś materiałów szkoleniowych w sieci i uczę się nowych rzeczy. Niedawno skorzystałam z poradnika http://imperium-kobiet.pl/jak-zmyc-hybrydy.html i nauczyłam się jak poprawnie zmywać lakiery hybrydowe.

9. BabyApp
    Oczywiście, że warto się dokształcać, nawet tylko hobbystycznie, ale trzeba wiedzieć, że dzięki szkoleniom i kursom zmienić pracę a nawet swoje życie. Teraz jest sporo różnych ofert ale nie wszystkie godne uwagi. Sprawdzonym organizatorem różnego typu kursów i szkoleń jest Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Swoją działalność prowadza na ternie Polski północnej, ale znani są w całym kraju. Mają swietna kadrę i oferują kursy na najwyższym poziomie.

Nie wiem na ile Was to zainteresuje temat szkoleń medycznych ale jeśli któraś z Was chciałaby się dokształcić to tylko tutaj https://poznanlab.pl/szkolenia-stomatologiczne/

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Zależy w jakim kierunku chce się dokształcać, bo możliwości jest przecież wiele, a i dostępnych kursów i szkoleń też.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów