Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

swoja własna firma

swoja własna firma

Mam pomysl i nawet trochę kasy na rozruch ale boję się księgowości, gdzie najlepiej nauczyć się wszystkiego? No dobra znajomy mnie trochę nastraszył i polecił to: https://calendaria.com.pl/ksiegowosc...datku-pit.html i nie dam się zarzucić robotą na wejściu
    Ostatnio edytowane przez PepsiRyk ; 12-05-19 o 17:04

2. BabyApp
    Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Własna firma to ciągłe dbanie o rozwój i nowych klientów. Choć nasza jest na rynku od kilku lat i mamy stabilną sytuację, to wciąż coś modyfikujemy, inwestujemy. Nasz najnowszy pomysł dotyczy instalacji klimatyzacji w autobusach i busach. Chcemy zadbać o komfort naszych klientów i kierowców, dlatego wybraliśmy ofertę https://www.eberspaecher.pl/produkty...ow/ac-188.html .Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Często pracownicy wybierają swoich pracodawców na podstawie informacji o tym jak dbają o swoich podopiecznych. Ja tak właśnie zgłosiłam się do jednej firmy która oferowała pakiety medyczne Allianz

Member
    mirandabailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-12 zobacz kalendarz
    Zanetka to prawda ale nie kazda firma ma wykupione pakiety medyczne. Ja w swojej firmie mialam ale jak zmieniłam miejsace zatrudnienia i pakiet mnie juz nie obowiazywał postanowiłam wykupic prywatnie na własna reke w Medicover Tu jestem zadowolona bo firme znam, pakiety maja fajne i spoko terminy

Senior Member
    Hailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-14 zobacz kalendarz
    Prowadzenie firmy w ogóle nie jest łatwe. U mnie dopiero co była awaria i niemal wszystkie dane przepadły. Musiałam wzywać firmę Akte do odzyskiwanie danych Poznań za co też musiałam zapłacić.

Ja osobiście korzystam z biura rachunkowego, czuje się bezpieczniej. Teraz też zaczęłam korzystać z epłatności, żeby przyciągnąć klientów i rozbudować firmę. Klienci u mnie mogą np. zapłacić rachunki czy doładować telefon

Jeżeli chodzi o księgowość to jeżeli się na tym nie znasz to lepiej zdecyduj się na jakąś sprawdzoną firmę. Akurat ja taki problem miałam z wentylacją, chciałam ją wyczyścić w biurze na własną rękę, ale tak się nie da. Na całe szczęście po przeczytaniu następującego artykułu: https://www.wentylacyjny.pl/2054-1-1...ch-szukac.html, zdecydowałam się na fachowców. Jestem zadowolona z ich usług, a z całą pewnością za jakiś czas umówię się na kolejną konserwację. Dla mnie jakość powietrza w pracy to istotna kwestia, z resztą dla moich pracowników też.

9. BabyApp
    Nie jestem na tyle odważna by zarządzać innymi ludźmi.

Na pewno trzeba zainteresować się odpowiednią reklamą dla biznesu.

A słyszałyście o polskich e-płatnościach? Fajnie pomagają rozwinąć biznes, dają nowe możliwości, terminalne, płatności np. za rachunki kartą. Warto o tym poczytać.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów