Strona 1 z 491
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 4905

Przyszłe i obecne mamusie z Radomia :)

Senior Member Awatar amelka379
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-12 zobacz kalendarz
    Data
    07.04.2012

Przyszłe i obecne mamusie z Radomia :)

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki z Radomia. Dziwne, że wczęśniej nikt stąd nie założył takiego wątku. Piszcie kochane gdzie chodzicie do lekarzy, gdzie macie zamiar rodzić lub już rodziłyście. Mam nadzieję, że szybko nasze grono tu się powiększy Pozdrawiam

2. BabyApp
    Member Awatar ewunieczenienka
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-07 zobacz kalendarz
    Data
    08.12.2014

Smile

Cytat Zamieszczone przez amelka379 Zobacz posta
    Witam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki z Radomia. Dziwne, że wczęśniej nikt stąd nie założył takiego wątku. Piszcie kochane gdzie chodzicie do lekarzy, gdzie macie zamiar rodzić lub już rodziłyście. Mam nadzieję, że szybko nasze grono tu się powiększy Pozdrawiam
    hej kwietniowa mamuśka ano jakoś tak wyszło, że nikt nie założył bo chyba jesteśmy tylko 2 na tym forum z Radomia
    ja chodziłam najpierw prywatnie do Kucharskiego na Sienkiewicza a później zmieniłam na dr Godka i chodzę państwowo wizyty co ok 4 tyg komplet badań za które nie płacę, na każdej wizycie usg to moja pierwsza ciąża i będzie syncio
    planuje rodzić na Tochtermana, gdyż tam pracuje mój lekarz no i tam też chcę chodzić do szkoły rodzenia, która jest od 26 tyg ciąży

a Ty? wiesz już kto mieszka w Tobie?? to Twoja pierwsza ciąża?Jak się czujesz?itp.... pozdrawiam

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Data
    07.04.2012
    No chociaż jedną osóbkę znalazłam Jeszcze niestety nie wiem co będę mieć. Dzisiaj wizyta więc może cosik się dowiem Ja chodzę do prof. Banaczka na Osiedlowej. Wydaje mi się miłym i bardzo mądrym lekarzem. Też za badania nie płacę i też na każdej wizycie USG. Niestety z tego co słyszałam to on pracuje w szpitalu i Iłży. Ja chcę rodzić tu chociaż bardziej jestem przekonana do Józefowa niż Tochtermana. Z tego co wyczytałam na stronie to Józefów ma lepsze warunki ... Z drugiej strony z Ustronia bliżej do Tochtermana ...
    Jeśli chodzi o samopoczucie to czuję się bardzo dobrze. Od początku ciąży żadnych dolegliwości.
    To moja pierwsza fasoleczka w brzuszku więc przeżywam tą ciążę niesamowicie
    Pozdrawiam serdecznie

Senior Member Awatar monu
    Mieszka w
    R-m
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-06 zobacz kalendarz
    No to jest nas już 3 z Radomia chodzę do doktora Golińskiego, wg mnie super lekarz jestem w 24tc i wiadomo, że będzie dziewczynka

Senior Member Awatar tulipan1019
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-09-08 zobacz kalendarz
    Hejka
    To ja jestem czwarta. Też chodzę do dr Golińskiego. To moja pierwsza dzidzia, chłopiec. Ja planuję rodzić na Józefowie bo tam właśnie ten lekarz przyjmuje, ale jeszcze zobaczymy.

Senior Member Awatar tulipan1019
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-09-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monu Zobacz posta
    No to jest nas już 3 z Radomia chodzę do doktora Golińskiego, wg mnie super lekarz jestem w 24tc i wiadomo, że będzie dziewczynka
    Monu, widzę, że mamy podobny termin, może razem będziemy na porodówce Tylko dlaczego u Ciebie jest 24 tc, a u mnie 27?

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Data
    07.04.2012
    Witam wszystkie nowe mamusie
    Fajnie by było mieć swojego lekarza przy porodzie ... U mnie nie ma takiej możliwości niestety. Też jestem bardziej przekonana do Józefowa, ale mi termin wypada w święta i nie wiadomo jak to wszystko będzie wyglądało. Z moim szczęściem to pewnie urodzę jak pojadę do mamy na wieś w świętokrzyskie.
    Monu ten doktor Goliński to przyjmuje prywatnie czy publicznie?? I gdzie??
    Pozdrawiam Was wszystkie w ten okropny mglisty dzionek

9. BabyApp
    Mieszka w
    R-m
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tulipan1019 Zobacz posta
    Monu, widzę, że mamy podobny termin, może razem będziemy na porodówce Tylko dlaczego u Ciebie jest 24 tc, a u mnie 27?
    W zasadzie teraz po moich dokładnych obliczeniach wyjdzie mi 26tc być może się troszkę pomyliłam spojrzałam odruchowo na kartę ciąży, gdzie mam wpisaną ost.wizytę w 24tc i się trochę zakręciłam

Mieszka w
    R-m
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez amelka379 Zobacz posta
    Monu ten doktor Goliński to przyjmuje prywatnie czy publicznie?? I gdzie??
    Pozdrawiam Was wszystkie w ten okropny mglisty dzionek
    Ja chodzę do niego prywatnie, do przychodni na Focha.

Junior Member
    Kaja79

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą 5 letniego Adasia i Majeczki urodzonej 10.11.2011 r.
    Witam mamusie radomianki. Wreszcie można z kimś pogadać z własnego podwórka. Ja jestem na finiszu, mój termin porodu to 11.11.2011 r. będę mieć córkę, a mam juz synka 5 letniego. Chodzę do dr M. Woźniaka, ma gabinet na Focha. Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi naszymi szpitalami, gdzie należy zgłosić się do porodu, tam gdzie się chce, czy do tego szpitala, który ma ostry dyżur w danym dniu? Jestem już skołowana różnie ludzie mówią.

Zapytaj naszych ekspertów