Strona 97 z 97
Pokaż wyniki od 961 do 967 z 967

Listopadówki 2019

To czekamy Ewinka83 na wieści po wizycie ;-) Z pytaniami do gina masz rację, że spisujesz, ja np przez brak przygotowania do rozmowy nie wiem na którą mam się w tym szpitalu dzień przed zgłosić xD Na szczęście mam w tym szpitalu znajomą, która prowadzi na położnictwie zajęcia ze studentami, to najwyżej ją dopytam jak to wygląda ;-) Do lekarza z taką pierdołą dzwonić nie będę bo dał mi nr awaryjnie jakby wcześniej coś się działo, no a na wizytę już się nie wybieram.

Zastanawiam się tylko czy nie zrobić sobie badania krwi w przyszłym tygodniu, tak już dla siebie samej, zobaczyć jak się mają moje płytki krwi, bo trochę się o nie obawiam. Od kilku dni oprócz tardyfenoru, który ma żelazo i kwas foliowy, biorę dodatkowo kwas foliowy, bo mam nadzieję na podniesienie w ten sposób płytek. Po reakcji organizmu widzę, że chyba to działa, bo od kilku dni nie pojawiają mi się czerwone wybroczyny na skórze, co u mnie zawsze występuje w paru miejscach jak mam za niskie płytki, więc może będzie ok

2. BabyApp
    I po wizycie Darek waży ok 3300gram, główka w dol, wszystko ok z tym, że kości udowa dalej o miesiąc do tyłu. Ale albo taka jego uroda, albo coś nie tak ale to do weryfikacji po porodzie szyjka ok 2,5cm przepuszcza już spokojnie 2 palce, ostatnio tylko jeden, więc się powoli szykuje mam skierowanie na patologie i za jakiś tydzień mam się w szpitalu położyć w zawiazu z cukrzyca moja czyli generalnie jest ok

Ewinka cudownie...już wiesz "mniej wiecej" co i jak dalej...Super, że wszystko ok ♡

Senior Member Awatar aaga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-12 zobacz kalendarz
    Ewinka83 super wieści! Kurcze ciekawe co mi powie w poniedziałek. Ale jak znam życie to wszystko będzie pozamykane.
    No tak jak piszecie. Każda z nas ma coś do marudzenia. Ja jeszcze muszę spróbować szybkiego spaceru. Poprane, pomyte okna i nic. A jak pomyślę o tym leżeniu i czekaniu na indukcję to się odniechciewa. A z drugiej strony taki mini relaks przed samym porodem by nie zaszkodził. Zero gotowania, sprzątania, martwienia o zakupy, pranie, obowiązki dzieci... Sama nie wiem co bym wolała, hahaha!

aaga, ja to z kolei martwię się czy doczekam terminu cc.. Ostatnio lekarz na wizycie stwierdził, że szyjka jeszcze długa, ale już nie tak bardzo i że robi się miękka, więc nie wiadomo kiedy to się zacznie. A patrząc po tym, że brzuch to już mi ze 2 tygodnie temu się obniżył, to też nie wiem czy wytrzyma jeszcze kolejne 2 No ale zobaczymy, oby do 29.10., jak już będę w szpitalu to i akcja porodowa może się zaczynać, najwyżej zrobią mi cc od razu a nie będą czekać do następnego dnia

Senior Member Awatar aaga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-12 zobacz kalendarz
    IlonaP no właśnie tak to jest. Ja mam szyjkę miękką całą ciążę, ale nie otwiera się i długa. I tak było za każdym razem. Niby miękka, a mocno trzyma i mimo później już mocnych skurczy nie chce się otworzyć. Za to jak wkońcu puści to od 4 do pełnego rozwarcia potrafi w pół godziny puścić. I bądź tu człowieku mądry. Ale bez wspomagania oksytocyny jeszcze ani razu się nie otworzyła.

Aaga ja też 2 razy oksytocyna. Za każdym razem od 2cm do pełnego rozwarcia w 2h. Ciekawa jestem jak będzie teraz

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów