Strona 100 z 100
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 1000

Listopadówki 2019

To chyba mamy taki sam kombinezon z Pepco ;D I też planuję w nim dziecko zabrać ze szpitala + kocyk No ale to co pod spód też muszę mężowi przygotować, bo ja do szpitala żadnych ubranek nie biorę, wszystko jest na miejscu ;-) A czapeczkę też wezmę cienką, też myślę że z kapturem wystarczy

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Tusia89
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-11-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.11.2019
    Hej hej , melduję się po wizycie.
    Moja waga w sumie stanęła już w miejscu można powiedzieć
    Córka 37+3 tc ok. 2900gram. Po wymiarach wychodzi na 36tydzien. Przepływy ok, w sumie pani doktor mówiła że wszystko dobrze i że mam już się nie oszczędzać bo mogę rodzić i że życzy mi wszystkiego dobrego..
    Wychodząc z gabinetu doszłam do wniosku że ona mi nawet nie wspomniała na kiedy mam się zapisać teraz do niej (pytała mi się do kiedy mam elke, mówiłam że do 3ego, to mówiła że spoko , że do końca to spokojnie). Wróciłam się do niej i pytam na kiedy mam teraz się zapisać, a ona że przecież do 3ego urodze, a ja jej mówię że elke mam do 3ego A termin na 8ego dopiero.. to ona tak na odczepnego nawet na mnie nie spojrzała "to zapisz się na 4ego w razie co"
    Poczułam się potraktowana tak jakby, zaraz urodze, ona już kasy że mnie nie wydoi to ma gdzieś...
    Niewiem tak dziwnie jakoś było..
    Ogólnie to zrobiła mi dzisiaj jeszcze badanie na gbs, i mówiła że wynik będzie w komputerze więc jak co to mam się przypomnieć.. cytologie mi robiła 2 tygodnie temu.. dzisiaj ani słowa o wyniku ..
    Ja w karcie ciąży chyba powinnam mieć te wyniki..

Tusia, to dobrze że wszystko ok, to najważniejsze A co do wizyty, to może faktycznie urodzisz i już więcej zwolnienie nie będzie potrzebne... może Twoja Pani doktor uznała, że tak będzie po dzisiejszym badaniu. A co do wyników - chyba nie trzeba mieć wszystkiego w karcie ciąży - ja nie mam wpisanej właśnie cytologii (robiona przed ciążą jeszcze, ale lekarz stwierdził że aktualna), a gbs też miałam na ostatniej wizycie i odebrałam sobie wynik przez internet i z tym wynikiem mam się do szpitala zgłosić. Jak jest wynik oryginalny to chyba nie ma już znaczenia jego brak w karcie ciąży. Choć oczywiście brak komentarza ze strony lekarza jest dość dziwny.

Tusia, mi się wydaje, że lekarka mocno podejrzewa, że to była ostatnia wizyta
    O cytologi mogła zapomnieć tak jak Ty sama nie zapytałaś... gbs bedziesz miala do odbioru to i cytologie odbierzesz... napewno wynik jest ok Kobitka jak sama wspominałaś powiedziała, że możesz rodzić i życzy Ci wszystkiego najlepszego dla niej to chleb powszedni, ale rozumiem Ciebie i nas zarazem...chcemy być pod każdym względem doinformowane z "uwagą"....
    Tusia wszystko jest ok i o tym pomysl, że niedługo przytulisz ok.3kg słodkiego cukiereczka ♡♡♡

Tusia przede wszystkim wynik żebyś przy sobie miała, w kartę to każdy może wszystko wpisać tak na dobrą sprawę
    Z wizytą to widzisz mój gin też mi wpisał w 36tc L4 już do 2.11 i w ogóle wizyty następnej nie umówił. Sama poszłam w 38tc do niego, bo ta moja cukrzyca to wymaga wzmożonej kontroli i dopiero wtedy mi wpisał skierowanie na patologie i teraz nie mam miejsca gdyby to zrobił w 36tc to na luzaka by mnie gdzieś wpisalindo szpitala... Teraz dzwonię 2 razy dziennie do szpitala czy coś się zwolnilo, więc widzisz na końcówce, gdy ja zawsze pamiętam częstsze kontrolę, wizyty z poprzednich ciąż, zdarzają się też lekarze, którzy twierdzą jest ok, jest jyz bezpieczny okres, może pani rodzic więc do widzenia. No może urodzisz do tego 3.11

Dalej brak miejsc na patologii, nawet dziś nie przyjmą Pan zapisanych na dziś właśnie mam dzwonić jutro, po jutrze ale nie nastawić się.... We czwartek uderzamy do drugiego szpitala, gdzie na patologie przyjmują od reki albo odsylaja do domu i przyjeżdżasz się pytać na następny dzień.... No cóż zrobić...

Senior Member Awatar Tusia89
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-11-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.11.2019
    No tak dziewczyny, pewnie macie rację, A ja trochę wariuje, spać nie moglam przez to.. na w razie co sama się zapisałam do niej na 4 listopada. Ale jak ona myśli że urodze to mogła coś powiedzieć więcej, a nic nie mówiła na temat szyjki np. A rozwarcie 1,5cm cały czas. Skurcze nieregularne.
    Hmm no niewiem, aczkolwiek nie ukrywam że chciałabym już urodzić;-D

9. BabyApp
    Tusia ja bez rozwarcia, tylko szyjka bez problemu 2 palce przepuszcza, skurczu ani jednego jeszcze nie miałam, przepowiadajace go czy Alvareza, u mnie totalna cisza powinnam sprawdzić przepływy i łożysko oraz zrobić ktg... Wizyty jyz nie mam u giną, on i tak nie ma ktg... Nie wiem, jak we czwartek pojadę do tego szpitala i miejsc nie będzie, to choć poproszę może łaskawie mnie ktoś tam zbada

Tusia89, z tym wariowaniem to Cię zupełnie rozumiem... ja po sobie też już widzę, że jestem co raz bardziej niecierpliwa, rozdrażniona, co raz bardziej się martwię, choć nie zawsze mam ku temu realny powód ;-) Wczoraj zaczęłam wariować że chyba dziecko za mało mi się w weekend ruszało (a prawda jest taka że byłam tak zabiegana cały weekend, że nawet nie zwracałam na to uwagi, wczoraj zaczęłam liczyć ruchy i jest oczywiście wszystko ok), noc miałam jakąś taką niespokojną, od rana dzisiaj jakaś rozdrażniona jestem, aż stwierdziłam, że chyba muszę po prostu z domu gdzieś wyjść bo już wariuję jak za dużo myślę i się wczuwam we wszystkie sygnały i czekam na ten poród...

Jutro o 19.30 będę mieć Ktg w domu, położna przyjedzie z takim przenośnym urządzeniem hehe

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów