Strona 82 z 98
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 980

Listopadówki 2019

Ewinka to ja w pierwszej ciąży byłam już po porodzie z dzieckiem w domu ....

2. BabyApp
    Iwoas dlatego chcę już mieć wszystko przygotowane i zyby mi tylko przeziębienie przeszło, bo np. Poród z zatkanym nosem, piekaca krtani itp. To chyba jakaś masakra dodatkowa by była hehe no mój termin z OM 29.10, z ostatnich usg nawet na 15.10 pokazywal, choć wiem, że to już nie miarodajne jest, bo dzieci rosną indywidualnie na tym etapie Jednak tak sobie myślę, że to już naprawdę bardzo niedaleko, raptem 3 tygodnie i ciąza donoszona

Dzień dobry, cukier na czczo 79 po śniadaniu 85, większa dawka insuliny od 2 dni jak zalecił diabetolog i jest dobrze z gardłem lepiej, przespalam noc, kaszel lekko odrywajacy się, więc do poniedziałku myślę, że się ogarnę) hihi pogoda brzydka, a prania dużo, ślę nawet bym nie miala jak iść powiesić, bo suszarka w ogródku, a ja nie wychodzę do jutra wieczora z chaty, postanowione
    Jak tam Wasze samopoczucia?

Hejka i ja , umnie cukier zawsze rano od 91 do 95 ale dlatego ze zawsze jak zjem cos pozno w ciagu dnia jeszcze idze , ja dziś pochowalam takie większe ubranka bo mam i na 74/80 nie banda i tak teraz potrzebne, wszystko już poprane , dziś odwiedzinki koleżanki serniczek w lodówce..

Senior Member Awatar aaga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-12 zobacz kalendarz
    Hej kobietki!
    U mnie cukry cały czas nieźle na szczęście. Nawet zdarzy mi się zjeść kostkę czekolady. Zazwyczaj na czczo i przed posiłkami w granicach 80, a po jedzeniu (nie licząc małych wpadek) poniżej 120.
    Ewinka83 dobrze, że masz się lepiej. Ja w przeciwieństwie do Ciebie już 3 pralki wyprałam, bo u mnie ma być cały dzień słonecznie i w miarę ciepło. A że powyciągałam ubranka na jesień i zimę dla dzieci to mimo niedzieli jeszcze jutro będę musiała ze 2 albo trzy pralki zrobić. Muszę wykorzystać pogodę, bo od poniedziałku deszcz.
    Dla dzidziusia też już mam większość poprane, ale jeszcze wybieram się w poniedziałek na łowy więc wstrzymam się z ostatnim praniem. Dla siebie najwięcej mi brakuje, ale to nawet mąż ogarnie w razie potrzeby, także spokojna jestem.
    A dzisiaj kończę 34 tydzień więc w czystej teorii za 3 tygodnie ciąża będzie donoszona.

Im nie jest fajny ciucholand w każdy czwartek wszystko po 2 zł tylko kurtki kombinezony po 5 zł zdarzają się nowe ubranka z metkami pokupowala dużo z Cool Club zara h&m Coccodrillo 5 10 15 z pepco też kilka w tym dniu ludzi że w kolejce czasem 2 godz trzeba stać choć mnie zawsze ekspedientka wola pozakolejnoscia... starszy syn to zaś z House Cropp Reserved idzie się obkupic

Kurcze a u mnie w miescie nic nie ma. Jedna bluze kupilam kiedys za 3 zl z Mayoral dla malego i tyle naszczescie dostalam duzo ciuszkow. Ja jestem w 32 tc i jeszcze nie mam nic poprane ale większość rzeczy mam)

9. BabyApp
    Hej, hej ;-) Ja też się trochę nie odzywałam, a to dlatego że mąż wziął czwartek-piątek wolne i pojechał dalej remontować swój samochód (dzisiaj kończy lakierować) a ja w tym czasie pojechałam do rodziców i dopiero z godzinę temu wróciłam ;-)

W środę byłam u ginekologa i kardiologa - mam niedomykalność dwóch zastawek w sercu i chciałam przed porodem skontrolować sytuację bo już wiele lat tego nie robiłam. I co ciekawe, być może właśnie od kardiologa będę musiała wziąć zaświadczenie do cesarskiego cięcia, bo mój gin stwierdził, że mięśniak nie rośnie (nawet nieco chyba zmalał) a dziecko ma główkę już poniżej niego, więc nie jest to już 100% wskazanie do cięcia i mogłabym spróbować rodzić naturalnie - o ile oczywiście bym chciała, bo nie ma pewności że jednak mięśniak nie przeszkodzi no i jeśli urodziłabym naturalnie to zostanę z mięśniakiem dalej i nie wiadomo czy nie trzeba będzie go za pół roku wyciąć, a tak wytną go przy cc.

Trochę mi to szczerze mówiąc zamieszało w głowie co mam robić, bo kardiolog mi powiedział że z moim sercem też nie mam 100% wskazania do cc i może dałoby się rodzić naturalnie, ale mówiłam mu że w sytuacji dużego wysiłku/stresu dostaję arytmii... A czasem nawet i bez powodu. No i mam robić holter w czwartek żeby spróbować zdiagnozować jeszcze tą arytmię. Nie wiadomo czy się uda, bo nie występuje ona codziennie - będę musiała chyba kogoś poprosić żeby mnie zestresował :P Tak czy siak, kardiolog stwierdził, że jeśli jest tak jak mówię z tą arytmią, to nawet jak nie wyjdzie na holterze, to napisze taką uwagę dla ginekologa i ten zrobi z tym co zechce. A mój ginekolog jak mu powiedziałam o problemach z sercem stwierdził, że w takim razie lepiej wziąć zaświadczenie od kardiologa i wtedy będzie mógł się ze mną umówić na cc. Bez zaświadczenia też cc jest możliwe, ale wtedy stwierdził że musiałabym go "łapać" na dyżurze... Także trochę mi zamotali, ale chyba i tak wyjdzie z tego cc, tak jak lekarz szykował mnie od początku. Ale już wolałabym konkretnie umówić się na termin a nie szukać lekarza na dyżurze.

A jeśli chodzi o przygotowania, to ja prawie wszystko mam poprane, został mi wózek i kilka rzeczy które przywiozłam teraz od rodziców, bo bratowa podrzuciła jeszcze kilka rzeczy po bratanku ;-)

Senior Member Awatar Tusia89
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-11-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.11.2019
    Hej hej :-)
    U nas 33+2 obecnie. Pranie porobione, poprasowane, fotel wczoraj kupiliśmy, także kącik do karmienia już mam. Aby tym razem się udało.
    Dzisiaj urodziła moja siostra. Co prawda porod był wywolywany. Ale urodziła za pierwszym skurczem partym, aż sama w szoku była:-) młody 3450gram i 56cm. Nie pękła, ani ne była nacinana
    To teraz w rodzinie czekają ma mnie:-)

Tusia super wieści, ja miałam taki drugi poród, dosłownie komfort niesamowity pół godz po porodzie nie wiedziałam, że rodziłam gratulacje dla Siostry, no i Ciociu dla Ciebie hihi Fajnie, że kącik do karmienia już masz
    Ilona no mimo wszystko moim zdaniem cc powinna być, wszak kilka rzeczy się na to składa, to chyba dla świętego spokoju i bezpieczeństwa, powinni jednak cc zaradzić ja kończę jutro 35tc

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów