Strona 80 z 99
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 988

Listopadówki 2019

Też to zauwarzylam że im wyższa ciaza to i cukier też widzę to po pomiar nawet tych co robię po posiłkach są niby w normie zależy jak patrzeć bo niby ta Max 140 A w normie 120 więc jest pomiędzy u mnie wizyta 25 u diabetologia i też czuje że będzie insulinka

2. BabyApp
    Ja mam kontrolę 30 września, insulina jest spoko, łatwo się podaje i u mnie po 2 dniach już są efekty nie ma się więc czego bać jakby co, tylko podawać zgodnie z zaleceniem Mi powiedziała, że norma to poniżej 140 nie 120, kiedyś była 120 teraz bezdyskusyjnie 140 po godzinie nie dyskutowalam, wzięłam za pewnik i tego się trzymam po tej insulinie jestem bardziej głodna niż wcześniej i niestety zjadłam trochę więcej co się odbija na dziennych pomiarach, muszę więc znów mniej a częściej, albo nie wiem,, zapijac,, głód woda hmmm... Chyba jedna to pierwsze rozwiązanie wybiorę

Hejka dziś robiłam badanie moczu wyszły mi liczne ketony i nieliczne bakterie ale w poniedziałek wizyta u gin więc coś da na stan zapalny , no i też za wózkiem jadę bo kilka na olx znalazłam

Senior Member Awatar aaga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-12 zobacz kalendarz
    Iwoas30 i co z wózkiem?
    Co do ketonów to mój diabetolog mówił, że pojawiają się jeśli przerwa w jedzeniu jest zbyt długa. I u mnie by się to potwierdzało. Jeśli ostatni posiłek wypada przed dziesiątą to staram się w nocy (np w czasie przerwy na siku) zjeść np pół jogurtu i to już wystarcza.
    Ewinka83 dobrze, że insulina działa. Ja też bywam głodna, ale wtedy ratuję się wodą albo dodatkową przekąską (mała brzoskwinia albo jabłko).

Za wózkiem jadę w poniedziałek, u mnie posiłki są regularne co 3 godz ale fakt kolację jem o 18 nie jem już później raz że sprawdziłam to i jeśli coś zjem później to rano cukier przekroczy A dwa ja się źle czuje jak zjem coś o np 21 ciezko mi pozbiej na zoladku hmmm więc nie wiem jak będzie po wizycie diabetologa którego mam 25 września

Iwoas ja jem co jakieś 2-3godzin, kolacja koło 19.00 czy 20.00 ale koło 22.00 czy 23.00 zjem np jeden biszkopt i tyle na czczo mi spadły cukry teraz do 75-85wiec idealnie, wczoraj cały dzień wszystko poniżej 140, dziś też póki co wszystko super, dlatego bardzo się cieszę, że insulinę dostałam jeśli masz ketony, to i tak coś powinnaś przegryzc, albo w nocy jak pisze Aaga, albo późnym wieczorem, bo ketony przez dlugi czas w moczu nie powinny się utrzymywać. Daj znać jutro jaki wózek macie
    Wczoraj przycielismt łóżeczko, już stoi w pokoju, zmiescilo się, jest takie,, malutkie,, 100x60 hihi ale jest i jestem mega zadowolona
    Strasznie u mnie wieje i jest zimno, więc siedzimy w domu

Hejka ja już po wizycie wszystko ok lekarz spokojny mówi że powinnam donosic na stan zapalny mi przepisał , mały waży 1500gr mówi że aż tak duży nie będzie ale jak na 30tydz i 6 dni waga w normie , WOZEK też kupiony po lekarzu jechaliśmy babeczka dala za nowy 1800 wystawiła za 450 zł A sprzedała za 400zl używany 15 miesięcy jestem zadowolona z zakupu

9. BabyApp
    Iwoas no to same dobre wieści super, a mnie przeziębienie dopadło jednak... Mąż, syn, teściowa wszyscy chorował, ale dziś czuję, już gardło ehhh...

Senior Member Awatar Tusia89
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-11-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.11.2019
    Iwoas to faktycznie mega okazja z wózkiem, aż dziwne że tak tanio sprzedawała:-) A synek fajny takie kompaktowy , będzie łatwo rodzić hehe
    Ja również dzisiaj Po wizycie. 32+3 tc, corcia 2170gram. Gin powiedziała że jak na 33 tydzień, bardzo ładnie, ale nogi ma długie jak na 34tc. Haha wysoka dziewoja może będzie
    Na ktg wyszły mi dwa skurcze spore aż Pani się zdziwiła jak jej powiedziałam że kompletnie nic nie poczułam, nospe kazała brać na to i leżeć więcej.
    A tak to wszystko ok,nie ma się do czego przyczepić

Senior Member Awatar aaga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-12 zobacz kalendarz
    Iwoas30 i Tusia89 dobrze, że ok. Tusia89 mnie nie robią ktg, ale raczej skurczy nie mam. Dobrze, że u Ciebie wyszło i możesz jakoś reagować. Niby córka już duża i właściwie powinno być ok nawet w przypadku wcześniejszego porodu, ale na pewno lepiej, żeby jeszcze dzidzia poczekała.
    Iwoas30 gratuluję zakupu. Fajna okazja rzeczywiście. Ale i ja nie narzekam, bo udało mi się dzisiaj kupić łóżeczko z materacem i ochraniaczem za 100 i wanienkę za 10zł. Co prawda wkońcu kupiłam standardowe łóżeczko, ale wygląda na bardzo zadbane i jest z szufladą (będzie gdzie trzymać pieluchy, kocyki i grubsze ubranka). Ma też wyciągane szczebelki więc na jakieś 3 lata powinno wystarczyć.
    Ewinka83 u mnie też część rodzinki chora, ale u mnie póki co tylko lekki ból gardła. Mam nadzieję, że się bardziej nie rozwinie. No i super, że łóżeczko już przycięte i czeka na użytkownika.
    IlonaP i justysskaaa co u Was?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów