Strona 51 z 96
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 957

Listopadówki 2019

Senior Member Awatar aaga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-12 zobacz kalendarz
    Ja się nie umawiam. Zrobię zwykłe usg. Kiedyś lekarz mi powiedział, że w większości przypadków prenatalne nie są konieczne. Na zwykłym usg dobrze widać. Dopiero jak coś wzbudza wątpliwości to wtedy się robi prenatalne. Nie wiem czy to prawda, ale w dzisiejszych czasach to myślę, że może tak być. Wiadomo, że każda chce zrobić co tylko może dla dzidziusia. Wielu o tym wie i ma świetny sposób na łatwy zarobek. Ja będę miała 5 dzieciątko i pierwszy raz robiłam prenatalne (bo mam wskazania ze względu na wiek). Poza tym dużo zależy od podejścia, bo ja np niezależnie od wyniku urodziłabym dziecko. Więc badanie zmieniłoby tylko tyle, że wcześniej bym wiedziała. Gdyby u mnie na miejscu nie robili to pewnie i tym razem bym zrezygnowała.
    IlonaP fajnie, że mięśniak narazie przyzwoicie. Oby tak dalej.

2. BabyApp
    Ja w zasadzie o tych 3 prenatalnych za bardzo nawet nie wiem co i jak, też nigdy nie miałam, zawsze zwykle usg na każdej wizycie i tym razem również tak będzie
    Co do ruchów to jest różnie, raz dzień spokojniejszy raz bardziej aktywny jeśli chodzi o naszego małego, więc to raczej normalne

Hejka ja po drugich prenatalnych i z dziewczynki zrobił się chłopak i będzie Antoś, a tak to wszystko ok waga Antosia 410 gram

Iwoas no to gratulacje pokaźnego synka niespodzianka niezła hehe
    Ja jutro mam wizytę i usg polowkowe, ciekawa jestem ile nasz synuś waży i czy wszystko jest ok, dowiem się też co dalej z tym moim cukrem

Senior Member Awatar aaga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-12 zobacz kalendarz
    Iwoas30 gratulacje! Duży chłopak! A wyprawkę już zaczęłaś ogarniać?
    Ewinka83 to trzymam kciuki i czekamy na wieści.
    Ja muszę się wybrać na tą krzywą, ale jakoś przeraża mnie tak wczesna pobudka. Może w przyszłym tygodniu się zmobilizuję.

aaga jak wcześniej pisałem miałam.zamiar od 30 tyg ale ostatnio mnie poniosło w Smyku i pokupilam troszkę nieszczęście zwrot do 30 dni

Senior Member Awatar Tusia89
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-11-03 zobacz kalendarz
    Data
    03.11.2019
    Hej dziewczyny, dawno nie pisałam ale jakoś tak urwanie głowy miałam, też jakieś uroczystości rodzinne i po prostu nie miałam kiedy. Ale doczytałam:-)
    Iwoas no to niezła niespodzianka z chłopcem:-) aż dziwne że wcześniej nic nie było widać między nóżkami:-)
    Ewinka hmm no to teraz jakas specjalna dieta przez ta cukrzycę ? A waga dzidzi w normie? Czy to też się jakoś przekłada ? No i jak zniosła wogole samo badanie ?:-)

Ja byłam dzisiaj na wizycie. Szyjka ładna 4cm. Dzis 23tc+3 , waga dzidzi 608gram. Pani mówiła że idealnie odpowiada temu tygodniowi. Obrocone główka w dół. Z tym że po 2 godzinach chyba było już główka w górę bo czułam jak kopie w okolicach kości lonowej hehe
    No i jednak nie wiadomo czy będzie dziewczynka. Było tak ułożone że było niejednoznacznie widać tak że Pani doktor mówiła że ręki nie da sobie uciąć aczkolwiek nie widzi by coś tam wisiało;-)
    Jutro idę na prenatalne usg2d/3d. Mówiła że mam się uzbroić w cierpliwość bo trwa godzinę. No to może tam się dowiem co za płeć hahaha .
    29 do szpitala na jedną dobę w celu zrobienia badań m.in. właśnie glukozy..
    No A od ostatniej wizyty przytylam 2kg równe, łącznie 3,9 od początku:-)

9. BabyApp
    Dziewczynka była na 90% w 17 tyg i 2 lekarzy tak twierdzilo jutro 22 tydz i jest synuś ale wiadomo nie ma znaczenia płeć najwazbiejsze że zdrowe,
    Ewinka daj znać co po wizycie z wynikami

Na wizytę idę na 11.00
    Tusia co do wagi Rafałka, to w 19tc był właśnie niby duży, bo 330g, a zawsze mu troszkę brakowało do terminu. Po ostatniej wizycie termin z jego wymiarów nawet na 18 października wskazywał, co jest w ogóle niemożliwe patrząc nawet na okres, a już nie mówię o mojej pewnej, późniejszej owulacji, lekarz się dziwił, ale nie kazał się póki vo przejmować, zobaczymy jak go zwazy dzisiaj
    Teraz tak od 3dni dieta, 6 posiłków dziennie, duzo ograniczeń, mierzenie cukru glukometrem na czczo oraz godzinę po każdym posiłku. Wszystko zapisywać co się jadło i ile cukru, teraz wizyta u diabetologia, który zerknę na zapiski i zmodyfikuje dietę, jeśli sama dieta nie pomoże przez około tydzień to trzeba wdrożyć insulinę. Nieleczona cukrzyca ciazowa lub zle leczona moze być bardzo poważna w skutkach głównie dla dziecka, więc mam nadzieję, że ogarniemy temat
    Pogoda za oknem dziś kiepska, już bym chciała być po wizycie dam znać co i jak

Aha a samo badanie to ok, bez problemu wypiłam jeśli o to chodzi

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów