Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Stosunek przerywany

Stosunek przerywany

Witam. Ostatnim czasem uprawiam z chłopakiem stosunek przerywany.
    Moja ostatnia miesiączka zaczęła się 4 lutego i skończyła 9 lutego. 9 kutego i 10 uprawialiśmy stosunek przerywany. Następny stosunek był 21.02 i były to 3 stosunki z godzinną przerwą i stosunek 23.02 przerywany z wytryskiem na wargi sromowe. Czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże? Bardziej chodzi mi czy 21.02 wypadały mi dni płodne bo tutaj były to 3 stosunki przerywane w ciągu około 4 godzin. Mam cykle 30dniowe.

2. BabyApp
    czesc

Stosunek przerywany to nie jest zabezpieczenie, dlatego by nie być w ciąży to zastanów się nad jakąś antykoncepcją, oprócz tego wyznaczaj sobie dni płodne za pomocą jakiejś sprawdzonej metody np za pomocą testera owulacji ze śliny, ja go stosuje i wiem kiedy wypadają moje dni płodne, w ten sposób mogę się zabezpieczać mechanicznie.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 11-03-19 o 14:56

Zastanów się nad antykoncepcją. jeśli wytrysk był na wargi sromowe to łatwo,by podczas dalszych czynności seksualnych nasienie dostało się do pochwy. Może dobrym zabezpieczeniem byłby dla Ciebie kapturek antykoncepcyjny FemCap oraz Contragel green ? Posiadam i zawsze w płodne dni sięgałam po tę formę zabezpieczenia. Zamawiam z naturalnaplodnosc.pl. Jak masz jakieś wątpliwości odnośnie ciąży wykonaj test ciążowy, ta świadomość jest bardzo ważna.

Stosunek przerywany to niestety nie jest sposób na zapobieganie ciąży i każda taka zabawa może zakończyć się zapłodnieniem. Jeśli lubisz się tak bawić to chociaż rób to w dni niepłodne. Ja wyznaczam swoje dni płodne za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, zawsze wiem kiedy będę miała owulacje i jakie jest ryzyko ciąży w przypadku współżycia bez prezerwatywy. Afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Może nie ryzykuj, jeśli nie jesteś gotowa na dziecko. Polecam do antykoncepcji Diafragmę Caya, jest nieszkodliwa zamówiłam ją z naturalna-plodnosc.pl i stosowana z żelem działa świetnie.

nie wiem czy to dobry [opkysl

9. BabyApp
    Dla mnie też to nie jest dobrą opcją antykoncepcji, dostałam od lekarza Vibin mini z mniejszą ilością hormonów bo bałam się skutków ubocznych. Teraz czuje się bezpieczna.

Diafragma na prawdę się sprawdza, skąd takie uprzedzenia, według mnie właśnie tabletkom nie można ufać. Dla mnie jest numerem 1 jeśli chodzi o zabezpieczenie.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów