Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

zdrowie

zdrowie

macie w pracy prywatną opiekę medyczną? Czy u was nie ma czegos takiego i jakby co to każdy osobno dba o swoje zdrowie na swoją rękę?

2. BabyApp
    Na własną rękę to leczyć się strasznie dużo by nasz kosztowało. A i takie terminy, że nie wiem kiedy by trzeba się umawiać. Dlatego ja sobie bardzo chwalę, że pracuję w takim miejscu, gdzie pracodawca zapewnia prywatną opiekę medyczną i to nie byle gdzie bo w medicover.

Bardzo lubię czytać przeróżne blogi i fora o zdrowiu. Zapisuje sobie nawet w zakładkach bardzo ciekawe artykuły, które mogą przydać się w przyszłości. Nie tak dawno trafiłam na artykuł odnośnie leczenia cukrem, czy ktoś z Was słyszał https://www.focus.pl/artykul/zamiast...al-to-powaznie co o tym sądzicie?

Czesc ! Warto robić od czasu do czasu badania profilaktyczne, np. badanie krwi, aby sprawdzic czy wszystko w naszym ciele jest w porządku. Zyjemy w czasach, gdzie dostęp do leczenia jest bardzo prosty i przystępny dla każdego. Ze swojej strony polecam Wam http://zoliborz.cmp.med.pl/ .

Czesc ! Mam dla Was świetną ofertę , z pewnoscia się Wam przyda . Moja siostra poleciła mi ostatnio fizjoterapialodz.com i jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam z oferty ich masaży oraz innych zabiegów i czuje się świetnie. Polecam każdemu sprobowac !

Senior Member
    Patris

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2006-08-10 zobacz kalendarz
    Na razie na NFZ wystarcza

Junior Member
    klamrutka8

Mieszka w
    warszawa
    ja jeszcze chodze regularnie na badania na cytologię, prywatnie dwa razy w roku, głównie z tego względu, ze mam wirusa hpv wiec nie ma żartów, raz cytologia wyszła mi naprawdę tragicznie, ale ginka kazała mi na to stosować żel papilocare, bo on łagodzi zmiany wywołane przez tego wirusa, wiec spoko

9. BabyApp
    Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Ja nie mam, ale chodzę prywatnie do lekarza i na badania.

Jak chcecie dowiedzieć się trochę więcej na temat dbania o zdrowie, ale również swoją urodę i dietę to polecam zwrócić uwagę na interesujący portal - https://www.naturalmedica.pl/ gdzie znajdziecie sporo konkretnych wskazówek i co najważniejsze będą mogły skutecznie zmienić Wasze podejście do swojego zdrowia, czy również diety. Mam nadzieję, że pozytywnie wpłynie to na Wasz stan oraz zmianę nawyków żywieniowych. Ja lubię zrobić sobie od czasu do czasu detoks i zwracam dużą uwagę na to co jem.

Senior Member
    merka

Jeśli chodzi o mnie, to chodzę do ortopedy http://znanyortopeda.pl/, ponieważ mam silne bóle kolana, ostatnio artroskopia kolana była konieczna, ale na szczęście nie bolało nic i jestem zadowolona

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów