Strona 88 z 88
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 880

Sierpniówki 2019

MałaMi będę rodzila w Żeromskim. O ujastku dobre opinie też słyszałam, ale tam właśnie zależy na kogo się trafi. Mam tam znajoma lekarke i położna, ale mimo wszystko wybieram to, co już mi znane i sprawdzone liczę, że dobre doświadczenia się powtorzą

2. BabyApp
    Women89 super wyglądasz! Nie widać żadnych obrzęków <3
    Synek na pewno musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji.

Women89 obie z Różyczką ślicznie wyglądacie! Kwitnąco
    Szara ja też zastanawiałam się nad Żeromskim bo ciocia mojego męża była tam kiedyś położną i poleca ten szpital, ale troszkę dalej do niego mam no i moja lekarka prowadząca jest z Ujastka.
    Dzisiaj byłam na ktg i okazało się że szpital pracuje w systemie dyzurowym z racji długiego weekendu i siedziałam tam 6,5h!

Member Awatar MonikaAnna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-08-28 zobacz kalendarz
    Data
    28.08.2019
    Women89 wspaniałe wyglądasz. Zazdroszczę, że tulisz już maleństwo. Ja właśnie leżę na patologii ciąży, jutro mają mi zakładać cewnik foleya. Może się uda jutro urodzić synka.

MonikaAnna trzymam kciuki żeby wszystko poszło sprawnie! dawaj znać na bieżąco jak tylko będziesz mogła.

MonikaAnna trzymamy kciuki jutro!
    MałaMi, Żeromski dziś miał zamkniętą poradnie, dlatego na ktg byłam w środę. 6.5h to grube przegięcie. Ja się ostatnio zdenerowalam, jak byłam 2.5 h, ale widzę, że może być gorzej :/ nie zazdroszczę. Jakie masz dalsze kroki? Czekasz czy masz jakiś termin kiedy masz się zgłosić do szpitala?

Dzisiaj pierwszy raz pokazał się skurcz na ktg. W poniedziałek mam następne ktg a w środę mam wizytę u mojej lekarki i ona da mi skierowanie do szpitala na wywołanie, najpierw podobno cewnik a jak nie pomoże to oksytocyna... Jeśli na tej środowej wizycie Franek będzie miał już 4 kg to chyba poproszę lekarke o cc bo będzie mi ciężko urodzić takiego dużego bobasa. Z tego co piszesz to widzę, że powszechna praktyka, że szpitale zrobiły sobie wolne. W ujastku też poradnia zamknięta, ktg tylko na izbie robili

9. BabyApp
    Senior Member Awatar women89
    O mnie
    Mama Aniołka i ziemskiego Cudu
    Dziewczyny dziękuję za miłe słowa nawet nie wiecie jak bardzo sie cieszę, że mała jest po drugiej stronie. Przez poronienie ciąża kojarzy mi się przede wszystkim ze strachem. Dla mnie ciąża to etap ktory chciałam jak najszybciej skończyć.. :/ i na szczęście to juz za mna, moge się w koncu cieszyć z obecności małej, a że to moje drugie dziecko to mam juz wprawe i chyba dzięki temu lepiej finkcjonuje niż po ciąży z synem

MonikaAnna trzymam kciuki! Dasz radę, a na koncu panietaj, czeka Cie wspaniała nagroda. Syn

Szara jak Twoje ktg? Pisza sie jakies skurcze? Dzieci odliczaja dni?

MalaMi tyle siedzialas w ujastku?! Współczuję.... mówisz, że jeden skurcz. Czyli już naprawdę jesteś bombą ;p
    A jak dużą główkę ma Franek? Podobno to jest istotniejsze, niz sama w sobie waga.
    Aniołek 10tc - 12.05.2015

link do sierpniówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Women89 czytając Twoje wpisy już widać że jesteś przeszczęśliwa i to też na pewno pomaga wrócić Ci szybko do formy, dzielne z Was babki! już niedługo pewnie pierwszy spacerek z małą jeśli chodzi o strach to domyślam się co czułaś... pewnie każda kobieta bardzo boi się o swoją pociechę w brzuchu a potem o poród ale po takich przejściach jest chyba trudniej. Ja też, szczególnie na początku bardzo się bałam, staraliśmy się długo o dziecko bo 2,5 roku co już było bardzo dołujące a potem w pierwszych tygodniach plamiłam, dlatego praktycznie przez cały pierwszy i drue trymestr bałam się czy na pewno wszystko będzie dobrze. Ale na szczęście z.pomocą tam.u góry daliśmy radę, dotrwaliśmy a nawet jeszcze dłużej do końca i z niecierpliwością czekamy na Franklina, nawet te 6,5 h na izbie będzie wynagrodzone jak go zobaczymy jeśli chodzi o rozmiar główki to wiesz że ja głupia nigdy o to nie zapytałam... orientujesz się które to będzie oznaczenie na wydruku usg, może sama sprawdzę?

Takie dane na raporcie usg znalazłam:
    BPD 95,5 mm
    HC 304,6 mm
    AC 361,5 mm
    FL 76,2 mm
    Tylko ta główka to chyba będzie źle zmierzona na ostatniej wizycie bo strasznie się wiercił a dwa tygodnie wcześniej niby była większa także już sama nie wiem

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów