Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Zabieg botoksu

Senior Member Awatar Bernata
    Mieszka w
    Warszawa
    Data
    lipiec 2019

Zabieg botoksu

Dziewczyny może któraś z Was miała zabieg botoksu?Możecie opisać jak wyglądał? Zastanawiam sie nad nim ale trochę się boje z drugieij strony...

2. BabyApp
    Ja sie bałam bólu i tego , ze nastapi jakiś efekt niepożadany taki jak opadająca powieka czy coś w tym stylu jednak na szczęscie niczego takiego nie miałam Zabieg byl krótki, miałam kilka ukłuć ( usuwałam lwią zmarszczkę) ale generalnie nie było tak źle.No na pewno nie tak jak sie stresowałam ze będzie.
    https://porady-zdrowie.pl/co-warto-wiedziec-o-botoksie/
    Polecam jednak zdecydować sie na dobry gabiet. Uważam, że o wiele lepiej jest wybrać sie na to do lekarza a nie do kosmetyczki i to bez znaczenia jakie doświadczenie będzie miała.
    Ostatnio edytowane przez nansy ; 20-01-19 o 11:46
    Im happy

Warto poszperać w tym temacie w Sieci. Myślę, że nie powinno być z tym problemu.

ja robiłam lwią zmarszczkę w Magicznej Klinice, sam zabieg nie bolał, jest specjalny żel znieczulający, efekt pratycznie od razu jest widoczny, pytaj jeśli chcesz coś więcej wiedizeć

SKoro masz obawy to pomysl tez nad innymi moze mniej inwazyjnymi metodami. Tutajdermed.pl zmarszki wygladzaja tez laserem albo endermologicznie w postaci masażu mechanicznego. Medycyna estetyczna juz w tej chwili tak sie rozwinela, ze na szczescie mamy naprawde sporo alternatyw dla tych tradycyjnych zabiegow
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-01-19 o 08:41

Ja byłam na botoksie w estetyka day spa I jestem zadowolona z efektów,a sam salon super!

Ja robiłam ten zabieg u dra Migały w Klinice Sfera, poleciła mi koleżanka. W efekcie pozbyłam się tego, co najbardziej przeszkadzało, tzw. lwiej zmarszczki. Jak się zastanawiasz nad zabiegiem, to polecam poczytać o nim, np. tu http://www.klinikasfera.pl/botox/ i zdecydowanie polecam dra Migałę właśnie, świetny specjalista

9. BabyApp
    Member
    Młodamama26

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-12 zobacz kalendarz
    Ja byłam na botoksie w Klinice Strzałkowski i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana doktora, owszem miałam obawy, że może to nieco "sztucznie" wyglądać jednak efekt jest bardzo naturalny tak naprawdę może w niecałe 10 minut pozbyłam się swojego największego kompleksu jakim były widoczne zmarszczki na czole

A we Wrocławiu możecie polecić gdzie warto się udać na zabiegi medycyny estetycznej? Myślę o botoksie, ale też innych zabiegach. Na pewno znam Gabinet Pracownia Piękna (http://www.pracownia-piekna.pl/gabin...cznej-wroclaw/), ale z chęcia sprawdzę opinie innych gabinetów oraz ofertę. Bo to po raz pierwszy kiedy chcę skorzystrać z takich możliwości.

A myślałaś o kwasie hialuronowym?

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów