Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Czy macie problemy?

ja też właśnie nie umiem, i w ciąży szczególnie unikam konfliktowych sytuacji. Z chamstwa się nie da ludzi wyleczyć, a po co się ma coś dzidzi stać, z tych nerwów.

2. BabyApp
    Dziwi mnie ta roszczeniowa postawa starszych kobiet! To zupełnie, jakby ktoś młody nie mógł źle się poczuć, być przewlekle chory czy mieć po prostu gorszy dzień (już naprawdę nie mówię nawet o kobietach w ciązy, których dotykają wiele przykrych dolegliwości). Też miałam nie raz przejawy "pasywnej agresji", gdzie stare pryki wygłaszali na cały autobus wielkie zdziwienie, że Ci młodzi to tacy leniwi są i nie ustępują miejsca. Zamiast zwyczajnie poprosić, gdyż nie każdy ma oczy dookoła głowy...

dokładnie, dlatego ja nawet nie siadam, bo szkoda mi nerwów potem. Widziałam też sytuację, że dziewczynie nie ustąpili miejsca na wózek, chociaż stojące jest...wózek zakupowy z moherową właścicielką jechał...

Cytat Zamieszczone przez Ariell Zobacz posta
    Dziwi mnie ta roszczeniowa postawa starszych kobiet! To zupełnie, jakby ktoś młody nie mógł źle się poczuć, być przewlekle chory czy mieć po prostu gorszy dzień (już naprawdę nie mówię nawet o kobietach w ciązy, których dotykają wiele przykrych dolegliwości). Też miałam nie raz przejawy "pasywnej agresji", gdzie stare pryki wygłaszali na cały autobus wielkie zdziwienie, że Ci młodzi to tacy leniwi są i nie ustępują miejsca. Zamiast zwyczajnie poprosić, gdyż nie każdy ma oczy dookoła głowy...
    Po prostu kultury brak. Ja zawsze mówię, oczywiście głośno wtedy, że kulturalny człowiek potrafi powiedzieć "proszę" i "dziękuję". Bo cham zawsze się będzie pyrgał i miał prentesje. Także dziękuje jej za zwrócienie uwagi i proszę żeby usiadła. Każda wtedy pąsowieje jak róża

Junior Member
    marceld

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Będę tatą 2019-08-10 zobacz kalendarz
    Oj wiem coś o tym. Moja małżonka któregoś razu wróciła z płaczem, bo miała awanturę ze starszą panią w autobusie miejskim. Szok,,,

Dramat!!byłam świadkiem takiej niesmaczej sceny w kiosku, oczywiście w Polsce. W Niemczech to jest jakieś normlaniejsze, że się ludzie nie wpychają w kolejkę, zatrzymują przed pasami itp.

nie mam

9. BabyApp
    W autobusach nie, ale ja ostatnio miałam przy kasie w sklepie. Pani starsza wykorzystując swój wiek, chciała z ostatniej w kolejce być pierwszą, ale sporo osób zaprotestowało

Jestem tego samego zdania.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów