Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Ujędrnienie ciała

Senior Member Awatar Bernata
    Mieszka w
    Warszawa
    Data
    lipiec 2019

Ujędrnienie ciała

Dziewczyny !! Praktycznie problem dotyczy mojej siostry, ale pisze w jej imieniu

Moja siostra przez pół roku schudła 22 kg, ćwiczyła i stosowała dietę pod okiem specjalistów (miała otyłość I stopnia w wieku 15 lat). Teraz jej ciało wygląda fatalnie!! skóra jest strasznie obwisła i widac efekt "pomarańczowej skórki". Pomóżcie ! Znacie moze jakies domowe sposoby na ujędrnianie ciała, albo inne metody. Interesuja mnie także wszlekiego rodzaju ćwiczenia.

Prosze o pomoc dla siostry...pozdrawiam!!

2. BabyApp
    No coż. Nie zawsze przy pomocy ćwiczeń mozna się pozbyć pomarańczowej skórki czego sama jestem przyklądem Wykonywałam bardzo wiele różnego rodzaju ćwiczeń ale nie mogłam sie tego pozbyć.
    Co mi pomogło
    dobra dieta
    endermologia
    oraz kriolipoliza
    Siostra powinna zainteresować się jednym z tych zabiegów....

Jeśli natomiast chodzi o modelowanie twarzy, pomaga zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego.
    https://dbam-o-zdrowie.pl/modelowanie-bez-skalpela/
    Ostatnio edytowane przez monk ; 20-12-18 o 11:03

Znam ból siostry, bo sama schudłam dobre 15 kilogramów, chudłam szybko i skóra trochę nie nadążała. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne to jedno, ale w domu też można o siebie całkiem nieźle zadbać Ja postawiłam na masaże i robiłam je z rękawicą kessa. Do tego przeróżne peelingi, nie można o nich zapominać, bo przyspieszają krążenie, poprawiają ukrwienie skóry i naprawdę mogą wspomóc w przywracaniu jędrności. Mój ulubiony to peeling z Zabłocką solą termalną, w ogóle solny peeling jest świetny i inaczej niż mogłoby się wydawać wspaniale nawilża. Tą sól też można dodac do kąpieli i wtedy mamy już prawdziwe spa

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Masaże są super. A siostra była u kosmetyczki?

Na ujędrnienie ciała idealna jest endermologia, ja korzystałam z usług firmy luxmed lublin seria zabiegów wystarczyła, zebym poprawiła sowją sylwetke i przestała się wstydzic rozbierać przed swoim facetem
    najlepsza, z doświadczeniem położna Lublin

Junior Member
    klementyna28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-05 zobacz kalendarz
    mi w walce z zaniedbana skora na ciele pomogl zabieg Medbeauty contour u doktora Kępy to zabieg z wykorzystaniem lasera, kawitacji, endomasażu itp., wiec pan doktor przekonal mnie, ze efekty na pewno szybko zauwaze i tak tez sie stalo, bo juz po pierwszym sylwetka byla smuklejsza, a skora-przede wszystkim na udach i posladkach- przyjemnie napieta. przede mna jeszcze dwa zabiegi- wydaje mi sie, ze po nich bede gotowa na wakacyjny sezon

Ja kupuje ujędrniające kosmetyki na doz.pl, tam jest cały dział przeznaczony dla mamy więc jest w czym wybierać :P

9. BabyApp
    Ja lubię np. peeling z Botame fajnie wpływa na ujędrnienie ciałka

Dużo na ten ten temat jest napisane w tym artykule https://www.aptekakamagra.pl/leki-na-potencje.html

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów