Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

zdecydowanie baby blues

Mnie niestety też baby blues nie ominął. W szpitalu synek spał jak aniołek, przesypiał większą część doby, budził się tylko na cyca i dalej lulu. Po powrocie do domu zaczął sie koszmar. Zaczęły sie kolki, wieczorne płacze i krzyki, po których byłam totalnie wykończona. Nie chciał spać w dzien, ciagle tylko przy cycu i na rękach, myślałam że nie wyrobię. W końcu kolki minęły, za to zaczęło sie ząbkowanie i powtórka z rozrywki.

2. BabyApp
    Junior Member
    ♥ ♥ viola♥ ♥

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez denek10 Zobacz posta
    Też miałam cesarkę bez znieczulenia. Normalnie masakra. Na szczęście obyło się bez zakażenia. W szpitalu byłam 8 dni. Na drugi dzień zadzwonił mój kochany mąż i spytał: „kochanie, my wypełniamy pit 37 jak rozliczyć go?”. Myślałam, że go zabije. Podatkami oczywiście zajmuję się ja i ta sierota nie umiała sobie poradzić z tym sama. A baby blues? Było ciężko, ale teraz nic nie daje mi takiej radości, jak moja mała Weronika. Przejdzie ci, zobaczysz!
    A jak dałaś radę ?(podziwiam) mnie jak cieli to jeszcze skurcze miałam. omg jak o tym sobie pomyślę to aż ciary mam,nigdy więcej! Ale myślę że u mnie tak było bo ja bardzo zestresowana byłam,a położna..? normalnie bez komentarza. Spakować i wysłać na księżyc! :-) i niech nie wraca :-) A ile ma Twoja niunia? Pozdrawiam

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Depresja poporodowa pojawia się u co 10. świeżo upieczonego ojca, najczęściej między 3. a 6. miesiącem. Znacie takie przypadki?

Junior Member
    Olenka80

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-13 zobacz kalendarz
    Mąż mojej koleżanki faktycznie nieco zdziczał najpierw strasznie przeżywał zagrożoną ciążę, a jak wszystko szczęśliwie się skończyło, to jakby coś się w nim zapadło. I to źle działa na moją przyjaciółkę, która ma jakieś poczucie winy w związku z tym.

Senior Member Awatar nortonbuzz
    O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Depresja poporodowa pojawia się u co 10. świeżo upieczonego ojca, najczęściej między 3. a 6. miesiącem. Znacie takie przypadki?
    a około roku dziecka?
    ja to się sama w sobie nie potrafię ostatnio odnaleźć...

beznadziejna jestem...

ehhh nie zauważyłam że chodzi o ojca ;/
    przepraszam

mój miał chyba depresję poporodową jak mały przybył do domku... jakoś bardziej był ojcem gdy byłam w ciąży... długo mnie szokowało jego takie zimne zachowanie... może miesiąc tak było... teraz już jest dobrze...
    ale czy to było depresja? może bardziej zagubienie w nowej roli...
    "Mój synku mały, dźwignio życia mego i celu duszy mej"

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aniusiak Zobacz posta
    a około roku dziecka?
    ja to się sama w sobie nie potrafię ostatnio odnaleźć...

beznadziejna jestem...

ehhh nie zauważyłam że chodzi o ojca ;/
    przepraszam

mój miał chyba depresję poporodową jak mały przybył do domku... jakoś bardziej był ojcem gdy byłam w ciąży... długo mnie szokowało jego takie zimne zachowanie... może miesiąc tak było... teraz już jest dobrze...
    ale czy to było depresja? może bardziej zagubienie w nowej roli...
    To nie baby blues, tylko kryzys. Może spowodowany przemęczeniem? Ja też przechodziłam gorsze dni niedawno. Okazało się, że oprócz problemami dnia codziennego były one spowodowane stanem organizmu po kuracji hormonalnej. Teraz na szczęście już jest OK! Cierpliwości, anusiak, niedługo przyjdą znowu lepsze dni! Cieżki okres przeżywa każdy co jakiś czas. Inaczej szczęście by aż tak bardzo nie cieszyło!

O mnie
    Może będzie mi lepiej za jakiś czas, ale ja chyba za dużo myślę...
    za dużo myślę... potem wszystko zaczynam widzieć w czarnych barach i widzę, że to ja jestem zła, durna...
    eee tam mniejsza z tym...

9. BabyApp
    O mnie
    Anusiak, ten natłok myśli bywa często destrukcyjny, ale jest do poskromienia. Czasem warto pogadać z psychologiem, aby dowiedzieć się jak zapanować nad myślami. Wielu moich znajomych korzystało, część nadal korzysta z terapii i są zupełnie innym, szczęśliwymi ludźmi. Teraz wystarczy od internisty skierowanie i za darmo można się umówić. A jak nie uważasz, żeby to było konieczne, to podeślę Ci link do strony magazynu dla kobiet. Tam kiedyś pojawił się artykuł świetnej psycholożki o tym, jak uprać się z natłokiem myśli. Ja sama czasem korzystam z tego (zwłaszcza na dwa tyg. przed okresem). http://www.styl.pl/uczucia tutaj poszperaj w wolnej chwili, są naprawdę godne polecenia niektóre artykuły.
    Trzymaj się!

O mnie
    dzięki karolina86 za dobre słowa...
    do psychologa raczej się nie wybiorę, ale to ze względu na to, że już dwa razy zawiodłam się na tym fachowcu
    ale poczytam... w końcu ekran monitora jest cierpliwy i jestem przed nim anonimowa i nawet jak mnóstwo ludzi przeczyta to i tak dalej moja anonimowość pozostanie

mam dla kogo być silna, tak bardzo kocham mojego męża i synka... dla nich wszystko bym zrobiła...
    ale czasami mnie przerastają demony przeszłości i mam wrażenie, że na to co mam, nie zasługuje... bo nie zasługuje...

dzięki jeszcze raz :*

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aniusiak Zobacz posta
    dzięki karolina86 za dobre słowa...
    do psychologa raczej się nie wybiorę, ale to ze względu na to, że już dwa razy zawiodłam się na tym fachowcu
    ale poczytam... w końcu ekran monitora jest cierpliwy i jestem przed nim anonimowa i nawet jak mnóstwo ludzi przeczyta to i tak dalej moja anonimowość pozostanie

mam dla kogo być silna, tak bardzo kocham mojego męża i synka... dla nich wszystko bym zrobiła...
    ale czasami mnie przerastają demony przeszłości i mam wrażenie, że na to co mam, nie zasługuje... bo nie zasługuje...

dzięki jeszcze raz :*
    Wszyscy popełniamy błędy. Ale jeśli one Cię czegoś nauczyły i żałujesz to potraktuj to jak doświadczenie życiowe, które czyni człowieka mądrym. - gdzieś tak kiedyś usłyszałam.

Zapytaj naszych ekspertów