Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

bliskość dziecka po cc

Senior Member Awatar Sandrii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-01 zobacz kalendarz
    Witam
    Jestem mama po cc i pierwsze slysze ze po c dzieci sie zabiera.
    Rodzilam w malym miescie w nornalnym szpitalu ale maly wyladowalal na sali szybciej niz ja
    Na sali operacyjnej mi go pokazano pozwolono przytulic i pocalowac i zabrano do mierzenia i ubrania.
    Po czym pojechal na sale i czekal na mnie. W tym czasie mnie sszyto i przewieziono na lozko obok szkraba!
    6godz musialam lezec wiec pielegniarka polozyla mi go przy piersi i tam lezal przez okres mojego lezenia. Gdy nsie przesunal i nie mogl dosiegnac do piersi to dzwnilam po pielegniarke i mi go poprawiala
    Noc spedzil tez ze mna. I tak byl ze mna do wyjscia ze szpitala.

2. BabyApp
    Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez Sandrii Zobacz posta
    Witam
    Rodzilam w malym miescie w nornalnym szpitalu ale maly wyladowalal na sali szybciej niz ja
    Na sali operacyjnej mi go pokazano pozwolono przytulic i pocalowac i zabrano do mierzenia i ubrania.
    Po czym pojechal na sale i czekal na mnie. W tym czasie mnie sszyto i przewieziono na lozko obok szkraba!
    6godz musialam lezec wiec pielegniarka polozyla mi go przy piersi i tam lezal przez okres mojego lezenia. Gdy nsie przesunal i nie mogl dosiegnac do piersi to dzwnilam po pielegniarke i mi go poprawiala
    W każdym szpitalu panują inne zwyczaje.
    Teraz jestem przekonana, że jak mnie wywiozą z sali operacyjnej, będę się dopominać o dzidziusia. Nie wiem czy coś to da, ale spróbować mogę.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member Awatar Sandrii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-01 zobacz kalendarz
    Jak najbardziej walcz o pobyt z dzieckiem. Jesli nie masz komplikacji nie jestes w narokzie ogolnej podczas cc??
    To w glowie mi sie nie miesci ze nie chca dawac dziecko matce!
    Gdyby to bylo stosowane we wszystkich szpitalach to by nie wychodzilo po latach na jaw sprawy z pomyleniem niemowlat czy tez z rodzeielniem:/
    Bo matka ma dziecko caly czas przy sobie

Senior Member Awatar malgorzatkar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-09 zobacz kalendarz
    ja dostałam Małą jak tylko przewieźli mnie na salę pooperacyjną, czyli jak tylko mnie pozszywali. położna pomogła przystawić do piersi, potem byłysmy już cały czas razem, w nocy położne pomogły przewinąć, bo ja jeszcze pod kroplówką byłam.

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Mnie na sali operacyjnej pozwolono go tylko zobaczyć i pocałować.Niestety wziąć na ręce nie było możliwości.2 godz po operacji pielęgniarka przyniosła mi go do sali do karmienia.Nie trafiła,bo akuratnie znieczulenie jeszcze działało,więc nici z jedzenia.Ogólne dojście do siebie zajęło mi ponad 2 dni

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Racja. Jeśli tylko siły mamay na to pozwalają, trzeba się o maleństwo upominać. Personel szpitala może czasem mylnie ocenić siły mamy, no i czasem myśli też o tym jak im jest wygodniej. Ale próbować trzeba. Mogą się nie domyślić

Jak najbardziej walcz o pobyt z dzieckiem. Jesli nie masz komplikacji nie jestes w narokzie ogolnej podczas cc??
    To w glowie mi sie nie miesci ze nie chca dawac dziecko matce!
    Gdyby to bylo stosowane we wszystkich szpitalach to by nie wychodzilo po latach na jaw sprawy z pomyleniem niemowlat czy tez z rodzeielniem:/
    Bo matka ma dziecko caly czas przy sobie

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    bardzo mi brakowało bliskości syna, jemu pewnie brakowało mnie, rodziłam we wtorek o 13 i dopiero drugiego dnia ok 15 przeszłam na drugą salę gdzie dostałam synka, wcześniej przywożono go tylko na karmienie , to jest najgorsze wg mnie przy cc ,że nie ma kangurowania

9. BabyApp
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Witam
    co szpital to obyczaj ja rodzilam w wawie i zabrali mi małego, nawet nie byłam na tyle świadoma,że powinni mi go od razu przywieść, za to u siostry która rodziła w małej miejscowości od razu dali jej dziecko i położne kazały wstawać i się opiekować małym, paranoja

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    co szpital to obyczaj ja rodzilam w wawie i zabrali mi małego, nawet nie byłam na tyle świadoma,że powinni mi go od razu przywieść, za to u siostry która rodziła w małej miejscowości od razu dali jej dziecko i położne kazały wstawać i się opiekować małym, paranoja
    Bardzo jestem ciekawa, co to za szpital w Warszawie. Przecież w 2011 roku obowiązywał już standard, który gwarantuje matce kontakt z dzieckiem po porodzie., także po cesarce.

Senior Member Awatar nortonbuzz
    O mnie
    :)
    Niestety nie w każdym szpitalu tak jest fajnie jak u Sandrii.

W Świętochłowicach przy cc pokazali mi synka i zabrali. Nawet mężowi go nie dali, a tyle się naczytałam żeby ojcu pozwolić przytulać maluszka skóra do skóry. Byłam w bardzo kiepskim stanie po cc, bo spadło mi ciśnienie i odpływałam co chwilę. Na sali leżałam popodpinana do różny pomiarów i z maseczką z tlenem. Można też powiedzieć, że byłam w lekkim szoku, że już jestem mamą. Po jakimś czasie przywieźli nam synka. Zapytałam czy mogę go przystawić do piersi to usłyszałam odpowiedź "pani ma leżeć, a dziecko jak się rodzi to jest najedzone" - tak właśnie to usłyszałam.

Potem i tak mi powiedziały, że go karmiły z butelki jak go brały na jakieś badania. Mąż brał go na rączki i przytulał. Mnie też go podawał, ale trochę ta aparatura mi nie pozwalała go przytulać. Dopiero rano następnego dnia postawiły mnie na nogi, a później podjęłam próby karmienia, ale to już inna historia.
    "Mój synku mały, dźwignio życia mego i celu duszy mej"

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów