Strona 3108 z 3115
Pokaż wyniki od 31,071 do 31,080 z 31143

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Senior Member Awatar linve
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Kasiu, no leci ten czas!!! super, trzymamy dalej kciuki!

Lilo, mój mąż robił tylko badanie spermy, ale wszystko ma w normie

Lilo, ciekawa jestem co Ci powie ten specjalista za taką stawkę...400 zł straszne pieniądze... dawaj znać!
    "nadzieja umiera ostatnia..."

26.01.2015 - 2 Aniołki 11 tc
    12.01.2017 - Aniołek 3/4 tc

2. BabyApp
    Senior Member
    NadziejaM

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2019-09-25 zobacz kalendarz
    Wpadam tak na szybko, bo akurat Filip śpi

Kasiu gratuluję, że wszystko idzie dobrze. Nie obejrzysz się, a będziesz tuliła maleństwo. Sama nie mogę ogarnąć, że ciąża minęła mi tak szybko. Trzymam kciuki.

Lilo miała rodzić w innym szpitalu, gdzie zzo jest dostępne całą dobę. Niestety moja położna akurat była na urlopie, ale próbowała załatwić mi przyjęcie. Pech chciał, że przyjechały przede mną pilne porody i zabrakło miejsca, a nie chciałam leżeć z maluszkiem na korytarzu przez kilka lub kilkanaście godzin. Moja ginka akurat miała dyżur w innym szpitalu, więc pojechałam do niej i rodziłyśmy razem. Niestety od rana do 15 rozwarcie nie szło. Trzymali mnie pod KTG, więc skurcze były bardziej bolesne, bo nie mogłam w żaden sposób zmienić pozycji. Partych dostałam przy 8 cm rozwarcia, więc położna robiła co mogła, żeby pomóc maluchowi i mi. Dodatkowo Filip Rodził się z rączką przy głowie i nawet 10 cm rozwarcia, które w końcu udało się uzyskać nie było wystarczające, by bez problemu go wyprzeć. Na szczęście się udało. Mam mega nacięcie i od środka byłam bardzo popękana. Skurcze miałam strasznie bolesne, ale widok tego maluszka zrekompensował mi wszystko. Niestety z powodu tych komplikacji Filip ma krwiaka na główce, ale ma się on wchłonąć w ciągu kilku tygodni.

Trzymajcie się ciepło

Nadzieja, mój Ignaś też wyszedł z ręką przy głowie i też miał takie dosyć dużego krwiaka, dosyc szybko się wchłonął choć mowili że może minąć nawet pół roku taki był duży także nie przejmuj sie, miał robione USG główki?

Senior Member
    NadziejaM

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2019-09-25 zobacz kalendarz
    Paula miał usg i wszystko wyszło w normie, więc czekamy niecierpliwie na wchłonięcie

Senior Member Awatar Lilo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-21 zobacz kalendarz
    Nadzieja dobrze, że masz to już za sobą, ale powiem Ci że brzmi to wszystko strasznie. Silna z Ciebie babka. W ogóle my kobiety to jesteśmy silne.

Kasiu - super <3 bardzo się cieszę, że maluszek rośnie zdrowo.

Ja byłam u profesor. Oczywiście muszę schudnąć. W tej chwili moje bmi to 34 więc niedobrze. Niestety mutacja PAI1 którą mam sprzyja otyłości, a równocześnie jest przez nią 'napędzana', bo jest większe stężenie czynnika PAI we krwi co prowadzi do różnych zagrożeń. Doktor wyjaśniła mi wszystko, przepisała badania i leki. Niestety będzie to wszystko kosztować dużo czasu, pracy i pieniędzy No ale cóż. Dziś znów męczą mnie mdłości. Ostatnio ciągle mam mdłości, w zeszłym miesiącu byłam przekonana że to ciąża i nic. Teraz już sama nie wiem

Senior Member Awatar linve
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Nadzieja, brzmi to rzeczywiście hardcorowo. Najważniejsze, żeby teraz łądnie wygoiły się te Twoje nacięcia i pęknięcia. Przytulam!

Lilo, przynajmniej wiesz na czym stoisz. Reczywiście otyłość nie sprzyja. Warto żebyś schudła dla własnego zdrowia. CHolera, czeka Cie mnóstwo pracy, ale warto!! Jest dla kogo walczyć :* a co do mdłości, może to na tle nerwowym? może jakieś wrzody, to wszystko kosztuje Cie tyle nerwów..
    Ostatnio edytowane przez linve ; 11-10-19 o 08:37
    "nadzieja umiera ostatnia..."

26.01.2015 - 2 Aniołki 11 tc
    12.01.2017 - Aniołek 3/4 tc

Senior Member Awatar Lilo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-21 zobacz kalendarz
    Co tu tak cicho? Co tam u Was?

Jak dzieciaczki w tym sezonie chorobowym?

Vanilia - co tam u Ciebie?

Bialakawa - Jak Malwa i Maciek, zdrowi już?

U mnie odliczanie. Dziś 27dc, ale cykl miałam strasznie dziwny. Niby jutro powinna być @, ale brak jakichkolwiek symptomów. Poza tym owu chyba było później niż zwykle. Test dziś negatywny. Staram się nie wariować.

9. BabyApp
    Senior Member
    Idril

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-22 zobacz kalendarz
    Nadzieja - gratulacje! Jak sobie radzisz z maluszkiem?

Kasia - masz potwierdzenie co do płci? :-)

Białakawa - niestety, choroby w przedszkolu to zmora. W szczególności jak trzeba wracać na etat :/ Moja córka też już zaliczyła infekcję, chociaż zaczynała przygodę ze złobkiem w wieku 14 miesięcy. Póki co mamy przerwę, bo wyprowadziliśmy się na parę tygodni do Pragi. Trudno mi organizować dzień dzieciom w różnym wieku

Jutro moj syn kończy rok. Jutro jest też Dzień Dziecka Utraconego. Trzymajcie się ciepło.

Senior Member
    Białakawa

Mieszka w
    Wieś
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-22 zobacz kalendarz
    Kasia, i jak się czujesz? Brzuszek na pewno jest już widocznyn czujesz już ruchy ?

Nadzieja, dobrze że wszystko się dobrze skończyło tylko szkoda Ciebie że tak popekalas. Ja nadal nie rozumiem że mamy XXI w , lata my w kosmos a kobiety nadal muszą prosić o znieczulenie w trakcie porodu.

Lilo,dzięki za pytasz, póki co odpisać zdrowe. A co do Twojej wizyty przynajmniej znasz przyczynę. Teraz możesz skupić się na tym co leży w Twojej mocy by zrobić i przestac zadrczeczac się tematami ktorych nie przeskoczysz. Musisz być dobrej myśli i spróbować nastawić się pozytywnie.

Dziś dzień pamięci naszych Aniołków... A ja żałuję tylko tego że nie dane mi było pochować mojego Aniołka. Nie mam gdzie zapalić znicza a wtedy nikt mi nawet nie powiedział że mogę tak wczesną ciążę pochować. I nikt mi nie powiedział co stanie się z nim po zabiegu a teraz to już wolę nie wiedzieć niż usłyszeć to czego usłyszeć nie chcę.
    Trzymajcie się dziewczyny.

Aniołek 14.08.2015 9tc

Senior Member Awatar vanilia_a
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-08-09 zobacz kalendarz
    Aaa wkurza mnie to forum bo co się rozpisze to nie chce mi dodać wiadomości! A pod koniec pisania zapominam skopiowac tekst na wypadek tego, jakby mi ja właśnie usunelo.

Nadzieja mój Jasiek też wychodził z rączką przy główce, przez co pęknełam powierzchownie i miałam założone 2 szwy.
    U mnie chyba wszystko w porządku, chociaż ostatnio coraz częściej boli mnie brzuch i boję się o skracanie szyjki..niby ma te 3 cm ale dla mnie to i tak mało. Noszę Jaska po schodach, usypiam go w bujaku, później muszę go wyciagac na kucaka, wstawać razem z nim i przekładać do łóżeczka.. dlatego pewnie mnie brzuch boli. Jak teściowa wraca z pracy to zabiera Jaska na dwór, a ja mam trochę odpoczynku. Bo nie chodzę z nim nawet po dworze, bo wtedy to dopiero boli mnie brzuch. 4 listopada mam usg połówkowe, mam nadzieję że szyjka pozostanie bez zmian..i że Zoska zostanie Zośka a nie chlopczykiem. Juz bym chciała żeby był styczeń.. ehh to bym się tak nie stresowala bo termin mam na 14 marzec.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok