Strona 2895 z 3112
Pokaż wyniki od 28,941 do 28,950 z 31115

Ciąża obumarła- łyżeczkowanie a następna ciąża

Niunia, dobre wieści :* Najważniejsze, że Miki rośnie :*

Vanilia, ooj dawaj znać na bieżąco ! Jesteś w dobrych rękach, trzymam kciuki za Was!

Białakawa, super opisałaś, bardzo to ciekawe Co do starania, pierwsze koty za płoty, może pierw seks bez zabezpieczenia w dni niepłodne i wyluzujesz?

Beja, Damianek jak chłopiec już duży! Boski kawaler !

Ja dzis byłam na wizycie u gina po 6 tyg. Wszystko dobrze, zagojone, ale macica nadal się obkurcza ( po blizniakach podobno dłużej) i mam zakaz ciwczeń brzucha jeszcze 6 tygodni

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Beja
    O mnie
    Mój Aniołek 4.12.2015
    Dziękuję za miłe słowa o Damianku ☺

Białakawa - trzymam kciuki abyś szybko podjęła decyzję o starankach
    Młody w zależności od firmy 86cm lub 92cm - jest wysoki, ale drobny...

Asiafaj - super, że wszystko ok A na ćwiczenia przyjdzie jeszcze czas

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Vanilia - współczuję szpitala, ale myśl o dzidziutku i będzie Ci łatwiej przez to wszystko przejść. Trzymajcie się

Beja - cudny Damianek, taki czaruś

Asia - super, że wszystko ładnie się goi

Białakawa - ja na początku też miałam dużo obaw, a pierwsze seksy na żywioł i jakoś przestałam o tym myśleć

Linve - staranka rozpoczęte ? Oczywiście na lajciku

Ja dzisiaj już spakowałam torbę. Dużo wcześniej niż z Leonem, ale też sytuacja i ciąża trochę inna.

Leon wczoraj dał nam niezły popis na spacerze i w sklepie. Wróciłam i miałam ochotę ryczeć. Krzyki, rzucanie się na ziemie, za rękę nie pójdzie, wszystko po swojemu.

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Senior Member
    Białakawa

Mieszka w
    Wieś
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-06-22 zobacz kalendarz
    Asiafaj- fajnie że wszystko ok. Kp też wspomaga obkurczanie macicy i choć boli bardziej w trakcie karmienia to jest na plus. Po CC trzeba bardzo uważać i lepiej zaczac cwiczyc miesiac pozniej niz miesiac za wczesnie. I tak podziwiam że w natłoku obowiązków i z bliźniakami znajdziesz jeszcze czas na gimmastyke .

Senior Member
    Białakawa

Mieszka w
    Wieś
    O mnie
    Mia- jeszcze dwa tyg i możesz rodzić więc to dobrze że torba już spakowana Leon wchodzi w etap buntu dwulatka i takie zachowania będą na porządku dziennym. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Senior Member Awatar linve
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Mia, no wiesz my caly czas sie staramy :-) teraz nowe suple, wiesiolek, migdaly i joga hihi zobaczymy co z tego będzie. Ale tez sie trochę z mężem mijamy, bo ma duzo pracy, wiec i seksu mniej.

Oj to sie Leon popisal bunt jak nic

Bialakawa, strach będzie chyba juz zawsze, taki nasz los.

Asiafaj, to fajnie, ze wszystko sie goi. A na ćwiczenia jeszcze przyjdzie pora, spokojnie

Senior Member Awatar vanilia_a
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-08-09 zobacz kalendarz
    Pobrali mi dzisiaj wynik na posiew ale wiem że nie wyjdzie dobry, bo zauważyłam dzisiaj grudkowatą wydzieline w pochwie. Ehh i nie założą mi pewnie tego szwu a nie wiem ile wytrzyma moja szyjka. A to dopiero 22 tydzień.
    Ciąża obumarła w 8 tyg 06.08.2016

9. BabyApp
    Senior Member
    Idril

O mnie
    Vanila - kiedy będziesz miała wynik? Doskonale rozumiem Twój stres. Widzę, że my wszystkie w grupie mamy czarnowidztwo no nie ma co się temu dziwić).

Chociaż weekend majowy w tym roku w miarę dobrze ustawiony. Macie jakieś plany?

Vanilia bidulko czekamy na wieści. Trzymam kciuki!

Beja synuniu cudny!! Do chrupania! :*

Mia, jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony, spokój na głowie będzie już, przy najmniej z torbą Ależ ten czas leci... Pamiętam jak pisałaś o pierwszej ciąży, a tu zaraz rozpakujesz drugą.

Idril, mnie też się udało złapać na majówkę tydzień wolnego. Znając życie będzie u mnie 5 stopni i deszcz... :/ Ale co tam, wolne to wolne.

Asia, super, że tak sie wszystko pięknie goi. To kiedy kolejną dzidzia? :P

Linve, kto wie, może na lato obie będziemy miały fasolki...?
    Tak ostatnio o Arwen myślałam... Ciekawe, czy jeszcze czasami podczytuje. Linve, wiesz może co u niej?

Senior Member Awatar mandy
    Mieszka w
    Puławy
    Data
    09.10.2018
    Cytat Zamieszczone przez Beja Zobacz posta
    Dawno nie wrzucałam fotek Damiana - zdjęcia sprzed 2 tyg. Troszkę inaczej wygląda, bo przed świętami byliśmy pierwszy raz u fryzjera. ;p
    Hej Beja dopiero na kompie mogłam zobaczyć fotki Damiana
    Ale ślicznego masz synka, choć łobuzerskie minki robi.

Cytat Zamieszczone przez Białakawa Zobacz posta
    Beja- a ja na telefonie nie widzę zdjec A jaki rozmiar ubranek nosi Damian?

My myślimy o staraniach, wczoraj cały wieczór o tym przegadalismy. Mąż jest nastawiony na tak a problem tkwi we mnie bo się stresuje tym za bardzo.
    Białakawa myślę,że kwestia tkwi w Twojej głowie.
    Ja ostatnio też się stresuje, choć wiem, że to nic nie zmieni ciągle towarzyszy mi strach, tak jakbym bała się cieszyć życiem, każdym dniem.
    Trzymam kciuki, żebyś się odblokowała psychicznie.

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta

Ja dzis byłam na wizycie u gina po 6 tyg. Wszystko dobrze, zagojone, ale macica nadal się obkurcza ( po blizniakach podobno dłużej) i mam zakaz ciwczeń brzucha jeszcze 6 tygodni
    Asiafaj powoli sle się wszystko zagoi, obkurczy.
    Lepiej poczekać jeszcze trochę, a potem na spokojnie sobie poćwiczysz
    Kiedy masz wizytę kontrolną z dziećmi? szczepienia? Jak dzieciaki?

Cytat Zamieszczone przez Mia1 Zobacz posta

Ja dzisiaj już spakowałam torbę. Dużo wcześniej niż z Leonem, ale też sytuacja i ciąża trochę inna.

Leon wczoraj dał nam niezły popis na spacerze i w sklepie. Wróciłam i miałam ochotę ryczeć. Krzyki, rzucanie się na ziemie, za rękę nie pójdzie, wszystko po swojemu.
    Wiesz każda ciąża jest inna, spakowałaś się i jesteś spokojniejsza.
    Wiadomo, że każdy dzień jest na plus .
    Leon zaczyna wchodzić w buntowniczy wiek, może być też tak, że na widok młodego też się będzie pokładał i wściekał.
    Wtedy tylko cierpliwość, miłość i spokój może uratować.
    Ale dasz radę.

Linve dobrze, że się staracie, na spokojnie .
    Wierzę, że zobaczysz upragnione 2 kreseczki.

Cytat Zamieszczone przez vanilia_a Zobacz posta
    Pobrali mi dzisiaj wynik na posiew ale wiem że nie wyjdzie dobry, bo zauważyłam dzisiaj grudkowatą wydzieline w pochwie. Ehh i nie założą mi pewnie tego szwu a nie wiem ile wytrzyma moja szyjka. A to dopiero 22 tydzień.
    Valilia a kiedy będzie wynik?
    Może będzie dobry, spróbuj odegnać od siebie złe myśli, choć wiem, że się stresujesz i boisz.
    trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Idril pytasz o plany majowe, pewnie będę leżała i podziwiała piękną pogodę za oknem.
    A może uda mi się chwilę na balkonie na słonku posiedzieć.
    im mniej planuje tym mniej rozczarowań.

April jak tam u Ciebie?
    Starania ruszyły pełną parą?
    Nastawienie widzę pozytywne, to będzie dobrze

Zapytaj naszych ekspertów