Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

witaminy

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    bardzo ważny jest kwas foliowy, który bierze się ze względu na dziecko, poza tym zapobiegu wad cewy nerwowej czy układu nerwowego dlatego dziecko musi mieć odpowedni poziom kwasu foliowego, poza tym do tego jod, witaminy D, kasy omega czy DHA ja to wszystko miałam w jedenj tabletce łykałam mama dha premium plus, jest rekomendowany przez PTG łykałam i dziecko urodziło się zdrowe.

2. BabyApp
    Member Awatar alamamama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-14 zobacz kalendarz
    Masz rację, a swoją drogą to ja tez uważam, że te witaminy sa bardzo fajne i mają dobry skład. No i rzeczywiście, rekomendacja PTG też jest bardzo ważna, bo wiadomo, że można im zaufać.

świetny wątek

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    na pewno warto konsultować z lekarzem jakie witaminy należy uzupełniać, żeby dostarczyć dziecku wszystkie witaminy, ja jak zaszłam w ciążę to od razu poszłam do lekarza na konsultacje bo przy pierwszym dziecku to człowiek nie ma aż takiego doświadczenia, mi lekarz zalecił mama dha premium plus, uzupełnia wszystkie braki. W czasie ciąży nie wszystko mi podchodziło nie mogłam jeść szpinaku który normalnie uwielbiam a gdybym nie brała mam dha to musiałabym go jeść kilka kg dziennie.

Member Awatar alamamama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-14 zobacz kalendarz
    No dokładnie! Wydaje się, że to witaminy, ale jednak, jeśli Ci nie przypasują, to może być np. po nich niedobrze, czy coś. Super jest to, że w mama dha premium wszystkie składniki są w jednej tabletce, czyli bierze się dwie z rana i już.

Ja oprócz kwasu foliowego, dostałam informację, że powinnam brać omega-3. Położna wskazała mi, że dobrze wpływa na rozwój dziecka. Wybrałam ten z Naturell bo nie odbija się rybą.

Senior Member
    fiołkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-12 zobacz kalendarz
    A słyszałyście o kiepskiej przyswajalności kwasu foliowego? Lepiej brać jego aktywną formę, np naturell folian.

9. BabyApp
    Member Awatar broszka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-09-07 zobacz kalendarz
    Ogólnie produkty z Naturell mają dobrą opinię - ja brałam Omega 3 1000. Nie trawiłam w ciąży ryb a po tym naprawdę nie odbijało mi się rybami. Poza tym mówią, że suplementacja kwasami omega-3 jest ważna przed zajściem w ciążę, w trakcie ciąży oraz w okresie karmienia!

Ja zawsze powtarzam, ze witaminy dobiera sie bardzo indywidualnie. Zalezy czego Ci brakuje. porob badania pogadaj z ginekologiem i wtedy zobaczysz. Ja cala ciaze bralam mame dha, ktora ma nie tylko kwas foliowy ale jeszcze duzo innych witamin i dzieki temu wyniki badan za kazdym razem mialam w normie

Ja pregny nie bralam u mnie akurat padlo na mamedha plus. Jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, to porobilam wszystkie badania i wyszlo, ze mam niedobor magnezu i jodu, dlatego wlasnie ten suplement, a oprcz tego ma kwas foliowy i kwasy dha, wiec bylo to jedyne co bralam w ciazy

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów