Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Trądzik?

Senior Member
    Mama_Kama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz

Trądzik?

Dziewczyny od jakiegoś roku mam problemy ze skórą. Wystąpił u mnie trądzik na który nic nie pomaga. Ostatnio gdzieś przeczytałam, ze jednym ze sposobów leczenia trądziku jest tlenoterapia. Czy ktoś może korzystał i może podzielić się opinia? Wiem, ze są ośrodki leczenia tlenem z komorami termobarycznymi ale można też korzystać z tlenu za pomocą koncentratu. Tak się składa, ze babcia ma oterapia OLV-B1 i mogła bym skorzystać. Pytanie tylko czy wato?

2. BabyApp
    Junior Member
    milka333

Mieszka w
    Gdańsk
    Wypróbujcie kąpiele z solami magnezu. Magnez pozytywnie wpływa ma skórę. Najlepiej jest kupić płatki magnezowe do rozpuszczania w wodzie. Zechsal je sprzedaje http://zechsal.pl/. takie sole magnezu nie są szkodliwe - są naturalne i mogą pomóc. Likwidują na przykład stany zapalne oraz przyspieszają gojenie ran - a te elementy przy trądziku bardzo często się pojawiają. Nie zaszkodzi spróbować.

Jest taka seria Alaclarin, właśnie z niej używam żelu do mycia i kremu do cery trądzikowej. W necie na wapteka.pl je zamawiam. Przy regularnym stosowaniu cera mi się poprawiła i to znacznie, że nie tylko ja to zauważam. Tak fajnie wszystko wyrównuje, gdzie trzeba nawilża, gdzie trzeba reguluje nadmiar sebum, nie mam takich czerwonych podrażnień jak wcześniej.

Jeśli masz problem z trądzikiem idź do dermatologa, na pewno powie ci co robić by się zmniejszył. Pomagają też peelingi chemiczne typu migdałowy ale to też musisz wykonywac pod okiem specjalisty. Ja chodziłam doc warszawskiej kliniki http://www.preibisz.com/oferty-specj...enie-tradziku/ i tam mnie wyleczyli z problemu. Dr Preibisz zna się na rzeczy i jest bardzo fachowy.

Udaj się do ginekologa... Często zdarza się, że trądzik wywoływany jest przez PCOS, mimo że rzadko się o tym mówi. U mnie tak właśnie było. Gdy uporałam się z PCOS (z pomocą preparatu https://ovarin.pl/ ), uporałam się również z trądzikiem...

Mnie w problemach z trądzikiem bardzo pomogła dr Bacz-Malinowska, dermatolog. Przyjmuje w tej klinice http://www.dermedicus.eu/ Bardzo polecam się do Niej udać, świetna specjalistka

Ja przestałam mieć problem z trądzikiem jak zaczęłam stosować antykoncepcję. Biorę od dłuższego czasu belarę i poza tym że mam nareszcie upragnioną ochronę przed ciążą. to właśnie pozbyłam się trądziku. Wiedziałam że antykoncepcja może pomóc ale nie przypuszczałam że az tak ;-)

9. BabyApp
    Trądzik to chyba zmora każdej z nas. A metod leczenia będzie multum. U jednej zadziała zmiana diety, a u drugiej antykoncepcja, ale wlasnie nie ma co uogolniac. Bo jest tak jak tutaj pisza w klinice https://www.naturamed.pl/medycyna-es...enie-tradziku/ Leczenie powinno byc kompleksowo i dookreślone indywidualnie przez specjalistę

A mieliście może dziewczyny robioną komputerową analizę skóry twarzy? - Mam problem z cerą od jakichś 5 lat i chcę zacząć walczyć z tym. Wstępnie jestem umówiona do kliniki dermatologicznej u mnie w Warszawie właśnie na taki zabieg. Doktor zapewniał mnie przez telefon, że po tej analizie skóry twarzy będziemy wiedzieli jaką terapie podjąć.

Member
    Młodamama26

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-12 zobacz kalendarz
    Kochana mogę Ci polecić Klinikę Krajewski mają naprawdę bogaty wachlarz usług skierowany na osoby zmagające się z trądzikiem, ja z ich pomocą w końcu pozbyłam się przebarwień potrądzikowych

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów