Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Suplementy w ciąży!

Junior Member
    Stokroteczka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-12-06 zobacz kalendarz

Red face Suplementy w ciąży!

Hej dziewczyny, jestem w 20 tygodniu, trafiłam ostatnio na bardzo porządnie zrobiony artykuł o suplementach https://oczekujac.pl/2018/08/witamin...zupelniac.html. Byłam sceptycznie nastawiona do tematu, ale nie ukrywam, że tutaj jest to poradnie wyjaśnione. Ale na "oczekując" często pojawiają się spoko merytorycznie treści, a tego w internecie ostatnio nie za dużo, wiec chce podpytać u "specjalistek" . Zależy mi na waszej opinii. Oczywiscie jestem pod opieką lekarza, ale chciałabym poznać wasze doświadczenia. Co suplementowałyście w ciązy?
    Będę wdzięczna za odpowiedź

2. BabyApp
    Junior Member
    Misia32

Mieszka w
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Stokroteczka Zobacz posta
    Hej dziewczyny, jestem w 20 tygodniu, trafiłam ostatnio na bardzo porządnie zrobiony artykuł o suplementach https://oczekujac.pl/2018/08/witamin...zupelniac.html. Byłam sceptycznie nastawiona do tematu, ale nie ukrywam, że tutaj jest to poradnie wyjaśnione. Ale na "oczekując" często pojawiają się spoko merytorycznie treści, a tego w internecie ostatnio nie za dużo, wiec chce podpytać u "specjalistek" . Zależy mi na waszej opinii. Oczywiscie jestem pod opieką lekarza, ale chciałabym poznać wasze doświadczenia. Co suplementowałyście w ciązy?
    Będę wdzięczna za odpowiedź
    bardzo dobry merytorycznie materiał, faktycznie. Ja sie suplementowałam w ciąży i dobrze mi to robiło - praktycznie 1:1 to co opisali w artykule. A "Oczekując" faktycznie opisali to dobrze, wszystkie najistotniejsze informacje w pigułce. ten dopel hertz tez mnie ciekawi..

Junior Member
    Stokroteczka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-12-06 zobacz kalendarz
    no widzisz, podobnie to czuje. mysle ze raczej nie da sie zaszkodzić jeśli suplementuje sie z głową a co brałaś?

ważne jest żeby o tych suplementach nie zapominać, braki mogą powodować wady i poważne choroby u dziecka, mój ginekolog mi polecił mamadha premium, jest wszystko o trzeba w jednej tabletce, jak rozmawiałam z koleżankami które niedawno rodziły to tez sięo kazalo że wiele z nich te witaminy zna

Junior Member
    Arbuzowy

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2014-01-03 zobacz kalendarz

suplementacja z głową!

Cytat Zamieszczone przez probofka Zobacz posta
    ważne jest żeby o tych suplementach nie zapominać, braki mogą powodować wady i poważne choroby u dziecka, mój ginekolog mi polecił mamadha premium, jest wszystko o trzeba w jednej tabletce, jak rozmawiałam z koleżankami które niedawno rodziły to tez sięo kazalo że wiele z nich te witaminy zna
    Piszę z konta męża, a sama jestem w ciązy. Uważam, że suplementacja jest niezwykle istotna, poniewaz teraz naprawde nie jest łatwo zdobyc produkty wysokiej jakosci (mówie o tych swieżych), więc chyba konieczne jest uzupełnianie tych braków suplementacją właśnie (chociaż kiszonki sa ekstra źródłem, chociaż mnie koszmarnie po nich wzdyma). Ale zobacz sobie np. także ten blog https://www.hafija.pl/2018/09/suplementywciazy.html tutaj bardzo fajnie jest to tez ujęte i jest sporo dobrych porad. Blogi stają sie coraz bardziej specjalistyczne i fachowe, dlatego ja pozwalam sobie na szukanie informacji w internecie, a później na kontroli konsultuje to z moim doktorem.
    Ostatnio edytowane przez Arbuzowy ; 20-11-18 o 17:54 Powód: tata nie musi suplementować :)

W sprawie suplementów najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Junior Member
    Misia32

Mieszka w
    Łódź
    Ja długo nie mogłam znaleźć kompletnego zestawu informacji, ale jest fajna blogerka: http://kingaparuzel.pl/blog/2018/09/...aU8pOm_NDsczy8 parentingowa, którą można na luzie poczytać

9. BabyApp
    Mi lekarz zaproponował Doppelherz Aktiv Mama Premium, na wapteka.pl akurat zamawiałam przy okazji zakupu kosmetyków do pielęgnacji w czasie ciąży. Zażywałam je przez całą ciążę i jak piersią karmiłam, do końca. Dużo czytałam o niedoborach, nie jest to dobre ani dla mamy, ani dla dziecka. Dobry skład bo i DHA, kwas foliowy, żelazo, witaminy.

podczas ciąży moja dobra koleżanka poleciła mi taki koktajl
    https://noblehealth.pl/produkt/kokta...t-jezyna?tab=3

bardzo mi pomógł a jak smakuje

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    oczywiscie macie rację dodatkowa suplementacja jest bardzo ważna jeśli chodzi o prawidłowy rozwój naszego maluszka ale nie można zapominać o innych waznych witamianch jak wit D, kwasy omega, kwasy DHA, ja te wszystkie substancje miałam w 1 tabletce, którą przyjmowałam regularnei będąc w ciąży, lekarz polecił mi mama dha premium + i jestem bardzo zadowolona bo synek urodził się zdrowy a badania w trakcie ciąży też miałam bardzo dobre.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów