Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wesele

Wesele

Hej, niedługo mam wesele, zastanawiam się czy wypożyczyć na nie fotobudke, szukając na internecie znalazłam coś takiego:co myślicie, sprawdzają się?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 08-10-18 o 15:38

2. BabyApp
    Member
    białaczekolada

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-08 zobacz kalendarz
    Fotobudka super pomysł, ja na każdym weselu jak jest robię sobie z mężem fotki miałam też okazję wynajmować i mogę doradzić - nie bierz pierwszej lepszej. To są różne sprzęty i jak ze wszystkim, mają swoje marki, lepsze i gorsze. Z tych lepszych na pewno jest Smove, oni stawiają na jakość przede wszystkim i działają na poważnie jako producent. Jakieś no namy to w ogóle sobie odpuść, nie opłaca się bo zdjęcia wyjdą bardzo słabe.

Wesele musi byc bardzo ladne. Mozna dzisiaj znalezc wiele atrakcji i dodatkowo szukalam fajnych gadzetow, widzialam, ze mozna takze zaproszenia tutaj zamowic. I sami sobie przygotujemy ladne wesele.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 08-10-18 o 15:37

Taka fotobudka to super sprawa na wesele. Muszę podpowiedzieć siostrze, aby również pomyśleli o tej atrakcji. Tym bardziej, że na http://www.twojdzien.com/fotobudka/ znalazłam bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie.
    Ostatnio edytowane przez makalica87 ; 20-11-18 o 09:14

Fotobudka to na pewno w dalszym ciągu świetna sprawa jeśli chodzi o atrakcje weselne. Możesz nawet znaleźć sale, które ją oferują, razem na przykład z pokazem tańca. Dzięki temu organizacja wesela odbędzie się znacznie sprawniej i szybciej, bo kilka rzeczy Ci odpadnie. A wiadomo, że akurat na ten dzień załatwiania jest i tak dużo ,to fajnie jeśli uda Wam się jak najwięcej rzeczy dostać na sali weselnej.

Senior Member
    Kitti

Jeżeli organizujesz wesele i ślub to pracy masz na pewno sporo.
    Nie wiem czy już szukaliście Dj'a ale jeżeli nie to sprawdźcie sobie Dj Piotrek z www.playdjs.pl
    W tej agencji jest kilku DJ'ów na pewno znajdziecie odpowiedniego dla siebie. A nie warto z tym zwlekać, bo im później się za to zabierzecie tym
    gorzej, bo na weselu najważniejsza jest muzyka i jedzenie

Słuchajcie, ja właśnie szukam jakiejś sali na swoje wesele i chciałem się was zapytac co sądzicie o tej https://www.ranchopodbocianem.pl ? Z tego co czytałem to maja bardzo dobre opinie jeśli chdozi o organizację wesel, a i na zdjęciach wszystko wygląda tam super. Waszym zdaniem to będzie dobry wybór?

9. BabyApp
    Member
    Kingaa89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-20 zobacz kalendarz
    Ja wybieram się na wesele do mojej przyjaciółki i nie wiem jaki manicure sobie zrobić. Myślałam żeby może w końcu wypróbować tych hybryd: https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe Co myślicie o takim rodzaju manicure?

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Byłyście kiedyś na weselu tematycznym? Taka teraz jest moda, że przyjęcie może być urządzone w konkretnym klimacie. Moja przyjaciółka wymyśliła sobie Alicję w Krainie Czarów. Jej narzeczony znalazł ofertę https://quadrille.pl/a-moze-tak-wesele-tematyczne/ . I tak w tym malowniczym pałacu spotkamy Królową, Białego Królika i Kapelusznika. Scenariusz zapowiada się bardzo interesująco.

Ja byłam ostatnio na weselu u rodziny i każdy z gości dostał miejscową wódkę z przygotowaną specjalnie etykietą. Do tego dostaliśmy przypinki przygotowane specjalnie na tą okazję. Super sprawa, takie coś zostaje na pamiątkę i zawsze jest dobrą okazją do wspominania tego dnia. Spytałem ich gdzie coś takiego załatwili i zamówili spersonalizowane specjalnie dla nich dodatki tutaj: https://przypinka.pl/przypinki-weselne . Goście byli zadowoleni, ja też bardzo dobrze się bawiłem, ostatnio z rodziną wypiliśmy tą wódkę, którą dostaliśmy i wspominaliśmy to wesele dobrze. Teraz butelka razem z przypinką leży i przypomina o ich ślubie

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów